Bestseller Retail

Łódź

Opinie o Bestseller Retail

ktoś

Widocznie pojawiły się jakieś podwyżki, bo takie dwuskładnikowe wynagrodzenie sprawia, że lepiej się wypełnia obowiązki.

kate m.

nie polecam!!! firma która pod przykrywką "przyjacielskiej" wykorzystuje ludzi, płaci głodowe pensje, dba tylko o kierownictwo. kierownicy traktują firmę jak swoją własność i zatrudniają swoją rodzinę która nic nie musi robić a zgarnia pieniądze które należą się szeregowym pracownikom. a, no i pracujesz tam na zawsze na umowę zlecenie a potem cię zwolnią z dnia na dzień bez podania przyczyny albo np. "za bardzo się zżyliście". Łódź, Rokicińska, Bestseller Retail Sp. z o.o. - a to dane tej wspaniałej firmy żeby nikt nie miał wątpliwości.

Panna NIKT

VERO w Manufakturze polecam pracowałam świetna atmosfera między dziewczynami kierowniczka za mojej kadencji Jula-cudowny człowiek z niesamowitą wiedzą obecnie jest regionalną. zarobki trochę za niskie ale na pierwszą pracę warto spróbować.

Zostaw opinię o Bestseller Retail - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bestseller Retail