Opinie o bricoman.pl - Bricoman Polska sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bricoman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bricoman o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricoman w Poznań

pracownik poznan

ogromne kolesiarstwo na stanowiskach dyrektorskich ,brak szacunku dla pracowników.liczy się tylko wynik ,płace beznadziejne uciekać bo lepiej nie będzie!!!!!

eMjakM

Praca dobra na początek, dla młodych osób chcących zdobyć pierwsze doświadczenia w namiastce korporacji. Uczy pokory, cierpliwości, radzenia sobie z klientem, przełożonymi i opornymi współpracownikami. Uczy się uczyć. Firma, wbrew temu co deklaruje, nie oferuje rozwoju, bo jej się to nie opłaca finansowo. Szkolenia, pakiet medyczny, możliwość nauki języka na preferencyjnych warunkach- brzmi to ładnie, w rzeczywistości sprowadza się do picia/braku kontaktu z firmą świadczącą usługi medyczne/płatnego kursu on-line, który można zastąpić innymi internetowymi, bezpłatnymi formami nauki języka obcego. Firma uczciwa- wypłata w terminie i dokładnie taka, jak na umowie. Pełna przejrzystość (jeśli ktoś czyta to, co podpisuje). Zarobki niekonkurencyjne, nieprzystające do realiów poznańskiego rynku pracy, niestety niepodawane oficjalnie, przez co wiele osób zaproszonych na rozmowę kwalifikacyjną po prostu zmarnuje swój czas (licząc na zarobki pozwalające utrzymać się na poziomie ponadstudenckim). Bezpieczeństwo i higiena pracy na wysokim poziomie. Ogólnie rzecz ujmując: polecić mogę tylko osobom młodym (z uwagi na charakter pracy- raczej młodym mężczyznom), chcącym zdobyć doświadczenie, wyssać firmę ze szkoleń produktowych (mimo wszystko mogą się przydać), poznać przedstawicieli handlowych, a przede wszystkim chcącym nauczyć się czegokolwiek nowego nt. wykończenia mieszkania/budowy domu/elektryki/hydrauliki itp. Taka wiedza będzie przydatna całe życie.

Były

Praca w Bricomanie...zależy od stanowiska. Sprzedawca- na pewno jeżeli się starasz to stabilność zapewniona. Jednak tyrasz za słabe pieniądze i musisz robić robotę za 2-3 osoby, bo taka jest polityka w firmie. Im mniej zatrudnionych ludzi, tym mniejsze koszty. Za tą robotę dostaniesz u konkurencji( może nie na początek)po pewnym czasie lepszą kasę. Wyższe stanowiska to praca dla odpornych na stres ludzi. Jesteś między młotem a kowadłem, dostajesz po głowie za wyniki, braki, porządek itd. Tylko nikogo z centrali nie interesuje jak to zrobisz ile czasu poświęcisz i ile nerwów stracisz...brak stabilności to na wyższych stanowiskach norma.Dzisiaj pracujesz, jutro może Cie nie być...Zapierniczają po 10-12 godzin, aby zadowolić centralę. Nikogo nie interesuje wkład włożony w prace...Jednemu się spodoba, drugiemu nie i tak ciągle. Za ta kasę nie opłaca się marnować zdrowia psychicznego. Taka jest prawda! Praca w Bricomanie jest ciężka i wynagrodzenie marne. Duża rotacja załogi świadczy o tym, że ktoś za bardzo się nie zna ile się w tych czasach zarabia. Co Cie motywuje? moi drodzy-KASA! Za pochwałę, szkolenia, pakiet medyczny nie wykarmisz rodziny, a o kredycie zapomnij, no chyba, że w parabankach:)Na początek drogi zawodowej polecam pracę w tej firmie, wykorzystaj ich na maksa, wyszkol się i uciekaj. Nie dasz rady fizycznie ani psychicznie, o wynagrodzeniu nie wspominając.

kol

W biedronce płacą lepiej

Sprzedawca

Pierwsze spotkanie to coś w rodzaju testów - pisemne i sprawdzające pojęcie o układaniu towarów na półkach. Dopiero drugie to to właściwe: najpierw wypytują o przebieg kariery, czym dokładnie się zajmowałeś, jakie znasz marki itp. Rozmowa o zarobkach jest na samym końcu, ale rekruter nie ma szansy zaproponować więcej niż przewiduje ich regulamin.

Żadnych dziwactw nie było.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
pytek

A może podacie jakieś konkrety? Szukają na kierownika działu sprzedaży, a ja wciąż nie wiem, ile właściwie się zarabia. 2000 brutto dla sprzedawcy, to już ktoś podał. A na innych stanowiskach? Ktoś wie, ile zarabia jakiś kierownik, albo dyrektor marketu? Jaka jest właściwie struktura w Bricomanie i jakie zarobki na poszczególnych stanowiskach? To chyba nie jest tajne? A jeżeli jest, to znaczy, że zarobki odbiegają od średniej... w dół i dlatego firma nie chce się "chwalić" :-)

Były

Krótko o firmie : Brak Premii , Brak płatnych niedziel , Brak pracowników , Ciągłe zwolnienia , Brak funduszu socjalnego , Kolesiostwo na szczeblach centralnych rzutujące na wszystkie sklepy związane z obsadzaniem znajomych na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich , Płace rodem roku 1995 ... nie polecam były pracownik

zenek1

Firma słaba, kolesiostwo ogólnie odradzam.

Powiem, tak: Pracuję w Łodzi od kilkunastu miesięcy i zasadniczo mogę polecić. Warto dodać, że nie jest to jakaś masakrycznie trudna praca ale trzeba się nastawić że się jest zwykłym popychadłem. Bardzo wulgarne odzywki to norma, presja duża, jak ktoś lubi to spoko. Uważam że za takie same $$ można znaleźć znacznie ciekawszą pracę, taką która rozwija i jest spokojniejsza. Pakiet szkoleń? OMG... 2-3 na początku a potem tylko mówienie że nie ma pieniędzy na szkolenia itd. Szkolenia na początku są dla wszystkich i są one ogólne, a produktowe? Nie wiem bo nikt nie miał ostatnim czasem. Opieka medyczna jest taka jak by jej nie było bo są takie kolejki. PS. W tej firmie się nie docenia i nie zauważa pracowników wyróżniających się.

GOŚĆ

ja składałam do bricomana lublin byłam na rozmowie i powiedzieli że w ciągu dwóch tygodnia dadzą odpowiedź i co już 10 września otwierają a tu nikt się nie odezwał dziwna rekrutacja ,chyba że mieli już swoich .

byly

jak chcesz wziac kredyt i go spokojnie splacac to napewno nie w i z brikomanem pracujac w tym francuskim obozie nie dostaniesz nawet kredytu bo zarobki najnizsze sa

tester

to samo w szczecinie 2000 brutto na start dostaniesz morda w kubel i do roboty zadnych swiadczen socjalnych bonow i premii tez nie dostaniesz

mm

jesli chodzi o zarobki w Poznaniu to kiepsko 1450 na reke jakas masakra! mam tam siostre ktora pracuje od 4 lat i ma caly czas ta sama pensje! :(

Lublina jeszcze fizycznie jako sklepu nie ma, więc trudno mówić o atmosferze. A kobiety widziałem i na działach sprzedaży i na kasie. Są też kobiety kierowniczki.

GOŚĆ

mam pytanko a kobiety w bicoman pracują ,jeśli tak to na jakich stanowiskach ? czy dział obsługi klienta to osobny czy jest się jeszcze kasjerem

Ksiaciu

Bricoman z Warszawy zatrudniają ponad 500 osób na obecną chwilę, to całkiem spora liczba osób, ja wcześniej nie znałem tej firmy no ale trafiłem dzisiaj na nią i zainteresowała mnie jej oferta. Obecnie posiadają oferty pracy do sklepów w Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Białej Podlaskiej, Jaworznie i Szczecienie. Wiecie jaka panuje atmosfera w sklepie w Lublinie ?

@Ksiaciu

Bzdury piszesz, pewnie jesteś kierownikiem albo kimś z centrali. Nie wiem skąd wziąłeś taka liczbę, w Wilanowie jest ok 65 osób ( łącznie z kilkoma kierownikami i konserwatorem ) , tyle samo na Połczyńskiej.

to znaczy, że u nich nie dostaje się od razu takich umów, tylko trzeba czekać? a w sumie na co trzeba czekac, no to jest po prostu nie do końca poważne podejście z ich strony jednak.. mam nadzieje, ze teraz to się zmieni tak naprawde, bo co innego dostać umowe po 2 dniach, a co innego po miesiącu na przykład.

Jedrek

Praca w bricoman na pewno lżejsza niż u konkurencji, zarobki również mniejsze niż w LM casto itp trzeba uważać na osoby które strzelają uszami przykładowo Bricoman Wilanów (usunięte przez administratora)dzięki niemu już dwie osoby wyleciały z roboty

A ciężka jest to praca?

?

wejdź sobie na opinie o bricomanie w białej podlaskiej i tam była dyskusja o tym stanowisku, podejrzewam, że jest różnica w zarobkach - bo w warszawie pewnie wyciągniesz 2000 ale w białej to tyle raczej kierownik a nie specjalista zarabia.

?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Jakie są najczęściej zadawane pytania? i ile się czeka na wyniki rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Bricoman - Poznań

• Jak się pracuje w Bricoman?

Zobacz opinie na temat firmy Bricoman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricoman?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bricoman?

Kandydaci do pracy w Bricoman napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bricoman