G.Z.U.T.

Gliwice

Opinie o G.Z.U.T.

użytkownik zarejestrowany

@ZP3333, dla jasności jestem na forum moderatorem zatrudnionym przez serwis gowork,pl i z G.Z.U.T. nie jestem w żaden sposób związana. Staram się dopytywać i podsuwać różne rozwiązania, których często nie widać jak jest się w środku. Rozumiem też Twoje zdenerwowanie, ale może z czasem coś się zmieni i "gadki" zamienią się w czyny.

ZP3333

@Agata... To jest cytat jego słowa... Szefostwo ignoruje pracowników więc o jakich rozmowach mowa? Były rozmowy na początku, zostały zignorowane całkowicie miałby być zmiany na lepsze, są na gorsze a jak szefostwo albo Ty chcesz rozmawiać o zakładzie wszyscy jesteśmy na hali... tylko szkoda że na rozmowach się kończy i na dalsze jałowe gadki po prostu nie ma sił

użytkownik zarejestrowany

@ZP ale to jest przeświadczenie pracowników firmy, czy faktycznie ktoś próbował rozmawiać z władzami firmy i taką odpowiedź zwrotną otrzymał?

Przyszłość Gliwic

I tak najlepszy technolog, operator i kontrola jakości w jednej postaci to KIEROWNIK tylko bez mózgu ale to tylko jego jedyna wada. Kamery już działają to dyrektor nie musisz wychodzić na halę.

ZP

A Ja odnoszę wrażenie że pracodawca @Agata już tu jest... Pozdrawiam :)... Dlaczego bo szefostwo nie rozmawia z ludźmi albo ich ignoruje po za tym są ludzie którzy "tu rządzą i On ma rację i proszę nie dyskutować bo nie Ty tu jesteś od myślenia"... Szkoda że tacy ludzie tutaj mają władzę bo wiedzy zerowej a dumny jak paw

użytkownik zarejestrowany

@ZP, a możesz napisać z czego wynika, to że, nie ma narzędzi? Z Twojej wypowiedzi wynika, że to główny problem G.Z.U.T. więc może warto zastanowić się nad tym faktem, a później skierować kogoś na to forum? Przecież to też miejsce, gdzie powinien mieć wgląd pracodawca - dla obiektywniejszego obrazu całej firmy.

ZP

Z roku na rok jest gorzej nic nie trzeba dokumentować pracownicy bez premii, klienci zaczynają szukać innych wykonawców, a my jesteśmy "wiecznie stratni" na hali kamery nowe posadzki "remontowane" szatnie i biura... A narzędzi dalej nie ma ale nie ma pieniędzy bo przenosimy straty. Weźcie się za odlewnie i planowanie bo to kuleje najbardziej i wszyscy to widzą!... zakład ok ciekawe zlecenia dużo można się nauczyć ale kto się nauczy niech ucieka

użytkownik zarejestrowany

Ale nadal utrzymuje się na rynku @Frez-CNC, co świadczy na korzyść G.Z.U.T.-u. Piszesz o mniejszych pieniądzach, czy w firmie były jakieś cięcia godzin, które można udokumentować? Ważne żeby przekazywać tutaj przede wszystkim obiektywne informacje.

Frez-CNC

Czasy świetności zakład ma już za sobą. Chcesz pracować jak na strefie za mniejsze pieniądze to zapraszamy :)

przyszłość gliwic

jak to mówi dyrektor w GZUTcie będzie tak dobrze ze ludzie pod brama będą stać za robota i jeszcze jedno ze GZUT to jest przyszłość Gliwic.

y7t65r
użytkownik zarejestrowany

@bgid wiesz co no taka jest prawda że jednak zawsze może być lepiej i zawsze każdy kto zaczyna pracę chce mieć jak największe zarobki to normalne jest

zzm

Fajnie ze macie dyrektora Jarka D. Kopex w ruinie a uciekajace szczury znow dorwaly sie do stanowisk.

juji

Na więcej niż 13 zł brutto na start nie ma co liczyć. Kolejne podwyżki po 30 gr.

królik

nie zrobisz 400 godzin w miesiacu to nie zarobisz .

Mafia MAK

Z okazji święta Wniebowzięcia NMP i cudu nad wisłą, który ocalił Polskę przed zarazą komunizmu, nieróbswa, układów i znajomości życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim pracownikom firmy: siedzącym w pocie czoła śpiącym w czasie pracy kochającym swoją pracę popijającym w czasie pracy wyrabiającym 40% normy dostającym najwyższe premie mającym swoją rodzinę w firmie(czyli prawie wszystkim) i znajdującym w niej oparcie i ucieczkę rządzącym kierownikami wszystko wiedzącym przychodzącym do pracy 15 minut po czasie i wychodzącym z pracy 15 minut przed czasem wypisującym się na bramie 15 minut za wcześnie i 15 minut za późno kąpiącym się przynajmniej 1 godzinę w czasie pracy i dokładnie przekazującym nowym pracownikom zmianę 2 godziny przed końcem zmiany życzliwym jak .uj należącym do związków zawodowych(a jak) tropiącym czujnie wszelkie spiski knującym za plecami innych spiski obrażającym się za byle co mającym swoich własnych lizodupów nielubiącym ptaków lubiącym kurczaki, banany, ciastka i wazelinę piszącym obraźliwe słowa pod adresem innych na maszynach albo kartkach i robiącym sobie z tego jaj dzwoniącym na policję za obraźliwe słowa pod swoim adresem i za polecenie przeczyszczenia wanny(w łazience) dostającym postojowe a nie urlop biorącym urlop kiedy komu pasuje nakazującym innym pracownikom branie urlopu, kiedy im nie pasuje, czyli kiedy maszyna jakimś cudem będzie pod ich nieobecność chodziła nielubiącym cwaniaków piszącym sobie samych zlecenia i przychodzących do pracy kiedy komu pasuje zamawiająm bez wiedzy kierowników wszystko co potrzebne na stanowisku pracy i co niepotrzebne poganiającym innych pracowników do pracy nie dającym się wyruchać innym ruchającym innych chwalącym się w czasie pracy swoimi żonami i dziećmi odbierającym innym nadgodziny mającym mieszkanie zakładowe narzekającym na wszystko, a szczególnie na zarobki podkradającym innym stoliki itp. nie pożyczającym innym narzędzi, a szczególnie ptakom mającym w zakładzie swoją własną pralkę, lodówkę, piekarnik, telewizor, półki, łóżko, meble, laptop, radio i Bóg wie co wybierającym sobie do roboty, co komu pasuje organizującym innym pracownikom pracę za kierowników kontrolującym innych pracowników śmiejącym się z błędów innych zrzucającym winę na maszynę za swoje błędy albo na innych biorącym chorobowe, gdy robota robi się trudna szukającym wiecznie swojego własnego programisty niebojącym się pascala chcącym powyrzucać wszystkie kobiety z maszyn Z proletariackim pozdrowieniem mafia MAK

ALBERCIK

NO TO ZAPRASZAMY CHETNYCH I NIEDOSWIADCZONYCH MYSLACYCH TYLKO O SIEDZENIU I NIC NIEROBIENIU FIRMA CZEKA NA WAS

antykomuna

na cnc rządzi mafia MAKu- rodzina ważnych osobistości i koledzy dyrektora, która idzie do celu po trupach. Są na tyle ważni, że muszą siedzieć w firmie po 12 godzin, nawet jeżeli to siedzenie polega tylko na siedzeniu na krześle i nic nierobieniu. Zresztą w normalnej firmie dawno za swoją robotę w d...ę by dostali. Ale tu mają okazję się wymądrzać przed lizodupami, których sobie znaleźli, a którzy im się podlizują albo fałszywie, albo dlatego, że są ciemni, albo dlatego, że są niewykształceni. Albo jesteś lizodupem MAK-u i spełniasz jego zachcianki, albo możesz zapomnieć, że coś osiągniesz w tej firmie- będziesz miał rzucane belki pod nogi, jak coś zostanie spieprzone, to na ciebie spadnie cała wina, jeżeli coś zrobisz dobrze, to nie ciebie pochwalą itd....Jednym słowem- komuna .

jest ok

firma jak ich mało, po za zarobkami to pracują tam niezastapieni ludzie, takiej atmosfery nie ma nigdzie i zyczliwosci. to jest jedna cała rodzina, a kazdy tam jest wyjatkowy. oczywiscie mowa o dziale pompy

Zostaw opinię o G.Z.U.T. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G.Z.U.T.