Opinie o Orientarium Łódź (Miejski Ogród Zoologiczny) w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ogrody botaniczne i zoologiczne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o. w Łódź

Kinga

I znowu szukają do działu księgowości. Szkoda, że zapominają napisać: oferujemy toksyczną atmosferę, depresję, nerwicę lękową. Życzę powodzenia w szukaniu ofiar dwóch Pań. W końcu trzeba się na kimś powyżywać.

Ktoś taki jak ja

Niestety mój poprzedni wpis usunięto. Dziwię się, że Pani Prezydent HZ nie jest zainteresowana sytuacją i traktowaniem pracowników spółki miejskiej, w szczególności działu księgowości. Może przydałaby się jakaś kontrola wewnętrzna. Wystarczy prześledzić rotację i powody wypowiedzeń pracowników tego działu.

W ogłoszeniu dla kasjera do ZOO zauważyłam wzmiankę o tym, że praca ma być wykonywana w dni robocze, weekendy i święta. Po jakiej stawce liczony będzie czas pracy w tych bardziej niestandardowych dniach?

agata Nowy wpis

W orientarium nawet myszy są lepiej traktowane niż obsluga, kuchnia, sprzątaczki, ochrona. dziwię się że te osoby nadal tam pracują, że nie podają do sądu prezesa czy dyrektorki pani a.n. nepotyzm, wyżywanie się w zły dzień to norma. Trochę tam pracowałam i nigdy więcej tam moja noga nie stanie. napewno dzieci na zwiedzanie tam nie zabiorę wiedząc jaki tam jest (usunięte przez administratora). Socjal marny godziny do odbioru tylko nie wiadomo kiedy bo co chwilę ktoś się zwalnia. Bazują na uczniach i odrobkiewiczach za długi.

Administrator Nowy wpis

W firmie Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Grafik?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Ogrodnik, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 13 kwietnia.

Figiel

Kiepsko, tylko mutlisport za połowę ceny, wczasy pod gruszą po roku pracy,żenada. I to na tyle.

Dusia
@Figiel

Ile do tych wczasów dopłaca firma? A jakieś dodatki ale z kasą związane? Premie, podwyżki są? Jak stoi kwestia nadgodzin?

Fff Nowy wpis
@Dusia

Wczasy zależne od dochodu, najwięcej 1000zł, premii brak, nadgodziny do odbioru, nie wiadomo kiedy, hehe.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik dozoru technicznego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Mari

Ktoś sugerował prześledzenie powodów odejść pracowników z działu księgowości. Zna je ktoś i może omówić? I jak to się ma to pozostałych? Widziałam po prostu ofertę dla kasjera z tamtego roku i byłam ciekawa jak obecnie się pracuje i czy nie można się przyjąć. aktualnie wszystko zajęte? Jaką macie atmosferę na obsłudze? Czy w zimie jest mniejszy ruch?

Miki
@Mari

Wszyscy pracujący w zoo, wiedzą jakie to są powody: dwie Panie zarządzające pionem finansowym. Tzw. Kraina Lodu. Ale dobrze byłoby gdyby ktoś ze spółki miejskiej tym się zainteresował.

Ktoś taki jak ja

Mamm

Ciekawe ile nowe księgowe wytrzymają w tym (usunięte przez administratora) i w toksycznej atmosferze. Szczerze nie polecam.

Lolo

,I kolejne księgowe uciekły, ile to już w tym roku? Z 9 sztuk (przepraszam za upodmiotowienie) Nie ma się co dziwić, z takimi przełożonymi w dziale , że nikt nie może z tym nic zrobić? Mamy XXI wiek a pracownicy księgowości traktowani tak...ze tutaj opinia by nie przeszła. Prezes J lekceważy wszystko i wszystkich o jako przełożony przełożonych księgowości ma problem i że słuchem i wzrokiem. gorąco nie polecam pracy w dziale księgowości. To marnowanie czasu i przede wszystkim zdrowia i conajważniejsze brak szacunku dla Siebie samego.

Mały

Zachowanie prezesa J. żenujące, brak elementarnej kultury, osobistej, wydawałoby się, że stanowisko do czegoś zobowiązuje. Chyba za dużo go kosztuje odpowiedź Dzień dobry w kierunku pracownika.

Basia

Za zmianę miejsca pracy, dla jasności "biurko obok wolne przesiądę się", kara porządkowa z wpisem do akt. Całe zoo aż huczy co dzieje się w tej księgowości.

Kinga

Kiwi

Współczuję dziewczynom z księgowości???? (usunięte przez administratora)w zoo są lepiej traktowane niż one. Dobrze, że nie mam takich przełożonych. Nikt nie może się z nimi dogadać, traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Dwie pseudokompententne dyr.finans. i gł.księgowa, które owinęły sobie prezesa wokół palca i myślą, że są nietykalne.

Wiktor
@Kiwi

Szkoda, że prezesa to nie interesuje, nawet jak w wypowiedzeniu kolejnej księgowej jest nękanie, poniżanie,zastraszanie.

Kangur

Hehe, kolejne księgowe uciekły, ile to już w tym roku? Chyba siedem, ale nie ma się co dziwić, z takimi przełożonymi, dziwne, że nikt nie może z tym nic zrobić?

Optymista

Omijajcie szerokim łukiem, zwłaszcza biuro,(usunięte przez administratora), poniżanie.

Wiktoria

Tylko w biurze jeśli już? No i z czego to wynika i w takim razie jak jest w innych obszarach? Gdzie ewentualnie byłoby najlepiej i co polecisz?

Czy w Orientarium Łódź (Miejski Ogród Zoologiczny) obowiązuje nienormowany czas pracy - np. pół etatu? Jest ogłoszenie z 17 listopada na Pracuj.pl.

byk

Omijaj tego pracodawcę szerokim łukiem. Wynagrodzenie praktycznie minimalne , nepotyzm , kolesiostwo niczym (usunięte przez administratora) oraz polityczne układziki miejskiej nomenklatury.

Wiktoria
@byk

praktycznie czyli nie całkiem? a co składa się tu na całość wynagrodzenia w takim razie? sama stawka najniższa i o jakąś premię chodzi?

Paulina

Faktycznie zarabia się niewiele więcej od minimalnej, tak jak ktoś kiedyś pisał? Nawet teraz, kiedy szaleje inflacja? Proszę o aktualne informacje, bo sama praca w takim miejscu mnie bardzo ciekawi.

Justyna

Zoo daje możliwość pracy z ciekawymi zwierzętami i w fajnym zespole. Niestety struktura organizacyjna i kierownictwo są skostniali. Własna inicjatywa nie jest miłe widziana. Większość wypłat jest niewiele wyższa od najniższej krajowej.

Giti

Omijać szerokim łukiem zwłaszcza jeżeli myślicie o pracy w orientarium no chyba, że komuś odpowiada rola niewolnika. Typowy miejski układ i sitwa.

Karola
@Giti

Zastanawiam się, jak w ogóle można dostać pracę w Łódzkim Zoo. Zero ogłoszeń, a w internecie pełno artykułów o tym ile to jest w Zoo nowych miejsc pracy. Ktoś ma jakieś informacje jak się tam dostać w ogóle?

Witold
@Karola

A próbowałaś np. złożyć CV w starym dobrym stylu, czyli po prostu zanosząc je do biura? Może to jest jakaś myśl? :P

@Witold

Firmy niechętnie przyjmują tak papiery.

Beata

Witam, zbliża się okres wakacyjny i zastanawiam się czy będzie można aplikować o pracę w Zoo w Łodzi pomimo pandemii. Czy można liczyć na zatrudnienie sezonowo w tym miejscu w te wakacje? :) Ktoś posiada może już jakieś informacje na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o.
  • Konstantynowska 8/10
    94-303 Łódź

Miejski Ogród Zoologiczny W Łodzi Sp. z o.o.