Opinie o Home Estate Spółka z Ogranoczoną Odpowiedzialnością w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Home Estate Spółka z Ogranoczoną Odpowiedzialnością. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Home Estate Spółka z Ogranoczoną Odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Estate Spółka z Ogranoczoną Odpowiedzialnością w Warszawa

Femina

Mòj znajomy tam pracuje i wypowiada się w zupełnie innym świetle, w zasadzie w samych superlatywach. Firma jest nowocześnie zarządzana, opowiada mi o różnych działaniach, konkursach, nagradzaniu za zaangażowanie, wspólne świętowanie sukcesów, mają nawet wewnętrzne forum, gdzie publicznie przekazywane są wyrazy uznania dla każdego, kto wykazuje się inicjatywą... I ogólnie komunkacja i feedback między członkami zespołu jest o niebo lepsze niż w 90% polskich firm, nie mówię już agencjach nieruchomości. Atmosfera jest mega pozytywna z super zgranym zespołem. Razem wychodzą, urządzają urodziny.... Jak porównuję to co mówi do mojej korpo, to niebo a ziemia. Nie wiem w takim razie co to za bełkot powyżej, skąd ten analfabeta albo raczej analfabetka wyssała takie brednie, ale może to jakaś zawiedziona lola, której zaloty odrzucił szef, skądinąd bardzo przystojny facet;)

Gambitka

Pracowałam w tej firmie dość długo. Młody zespół , ludzie na poziomie dobierani pod kontem "reprezentatywności" + język angielski (płynność jest wymagana). Najlepiej jak posiadasz włąsne auto gdyzz za uzywanei auta służbowego płaci sie od kilometra jak za taxi. Zarobki zalezne od uzyskanego obrotu - podstawał koło 1000 zł + 25% prowizja od umowy - czasem mozna złapac cos w sidla ale mozna terz garowac za podstawe. Wsrod zespolu rewia mody i raczej napinanie (usunięte przez administratora) W firmie pod otoczka słowa klient premium - jest wieczna rywalizacja - ludzie sie do siebie usmiechaja ale sa zmuszani do sztucznejk rywalizacji o kklientow dlatego to wszystko pozory.... wszytko raczej banka mydlana - telefon slozbowy - latwo wpasc w tarapaty jak sie przegada limity , komputer monitorowany przez pracodawcow - korespondencja przychodzi na skrzynki do kilku osob (moj chlopak to informatyk wiec zna sie na tym) , wieczna inwigilacja i raporty. Pracodawcy nei polecam. Jesli chodzi o rozmowe to prosta sprawa - łątwe pytanie trzeba tylko wykazac ze sie jest ambitnym i pracowitym i łykaja to jak pelikany.... rotacja to 2 osoby w skali miesiaca w 15 osobowym zespole wiec tak owak dlugo tam nei posiedzisz - nei masz efektu 2 miesiace z rzedu i pan (usunięte przez administratora) cie zamieni na ladniejsza i ambitniejsza (jego słowa)

Viking
@Gambitka

Czyli, ze wymagaja od ciebie operatywnosci, a nie siedzenia i nabijania godzin. Szukasz pracy i kasy, czy etatu? Jesli etatu, to faktycznie zle trafilas....

?

Czytam i nie wierzę własnym oczom… Popytałem trochę wśród znajomych, oni swoich znajomych i w efekcie okazało się, że znam kilka osób które coś wiedzą o tej firmie. I wszystkie opnie są skrajnie różne od tego co Pani tutaj pisze. Każda z tych osób przedstawiała firmę Home Estate jako nowoczesne biuro nieruchomości z bardzo przyjaznym młodym zespołem. Z tego co mówili wynika, że firma szybko się rozwija, inwestuje w nowe narzędzia i stanowiska pracy. Specjalnie pytałem o rzeczy, które Pani tu przedstawiła i najczęściej kończyło się to pukaniem w czoło. No ale jutro rozmowa wiec sam się przekonam...

?

Już po rozmowie. Sama rozmowa była w porządku, raczej profesjonalna. Do pracy niestety mnie nie przyjęli. Moj angielski jest za slaby (wiem o tym i pracuje nad tym;). Postaram się to szybko podciągnąć i być może wrócę tam ponownie, bo mam dobre wrażenia. I sama praca w nieruchomościach mnie pociąga. Ale czuję się zobowiązany, żeby odnieść się do tego co napisano powyżej. Byłem trochę wcześniej wiec miałem okazję poobserwować. Co najważniejsze i co mnie uderzyło, to było to biuro pełne młodych, uśmiechniętych twarzy, po których widać było, że dobrze się tam czuja. Słychać było wir pracy, rozmowy, telefony, ale tez w tym wszystkim śmiechy, dowcipy, zwyczajne rozmowy lubiących się ludzi. Biuro też fajne, nowoczesne ok 200-300m A osobie, które napisała wcześniejszy post... Cóż, nie pierwszy raz w życiu się z tym spotykam; wypowiedzi pełne jadu od 'skrzywdzonych' osób. Skrzywdzonych najczęściej tym że zostały ukarane lub wydalone z pracy za jakieś poważne naruszenie, kradzież albo coś w tym stylu. Tryskają wtedy jadem, oczerniają, piszą krzywdzące, chamskie opinie. Oczywiście anonimowo, bo ten typ tak ma. Brakuje im odwagi ujawnić swoje prawdziwe oblicze pod własnym imieniem. Dla mnie to zwyczajna podłość. Moim rodzice od zawsze prowadza swój biznes i jestem po prostu na tym punkcie przewrażliwiony. Nie raz mieliśmy takie sytuacje, gdzie wyrzucaliśmy z pracy lenia albo złodzieja i potem po mieście krążyły o nas niestworzone historie. Nie znoszę tego!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Home Estate Spółka z Ogranoczoną Odpowiedzialnością się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
?

Hej Dostałem właśnie zaproszenie na rozmowę. Czy ktoś wie coś o tej firmie? Jak wygląda kwestia narzędzi pracy? Ile jest etapów rekrutacji? Z góry dzięki za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Home Estate Spółka z Ogranoczoną Odpowiedzialnością - Warszawa

• Jak się pracuje w Home Estate Spółka z Ogranoczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Home Estate Spółka z Ogranoczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Home Estate Spółka z Ogranoczoną Odpowiedzialnością
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Wincentego Rzymowskiego 53
    02-697 Warszawa