zuibd syców

Syców

Opinie o zuibd syców

Jasiek

Macie tak dobrze w firmie i dlatego nie chce się pisać? Staram sie o pracę i miałem nadzieję na opinie pracowników. Obawa przed nowymi?

Wiktor

Ja tam do końca nie wiem jak może być, ale wydawało mi się, że coraz lepiej się dzieje na zakładzie.

brii

Różnie to w różnych firmach bywa, nie ma na to @jasiek chyba żadnej z regół. Z tego co się orientuję to Zakład utrzymania i budowy dróg, no w skrócie zuibd żeby nie było wątpliwości jest z dolnoślaskiego, z sycowa no i buduje, remontuje drogi, wiadukty i w ogóle ale czy np. w dojeżdżają też gdzieś dalej interesuje mnie okolice Książa

Szukasz pracy?

jasiek

no al enie jest już tak tragicznie znowu, chyba z tym to się zgodzicie, jak patrze na to co się dzieje w innych firmach to niekiedy naprawdę włos staje dęba i nie ma co się pchać do nich, a tutaj słyszałem, że można całkiem nieźle zarobić i to w dodatku nie aż tak dużym kosztem pracy, to prawda, ktoś wie?

lima

co do pozycji na rynku to niewiele się ona w ostatnich miesiącach chyba zmieniła. Nadal firma przeciętna

Ollkaaa

1100 zł i słowa do pracownika chamie ,bydlaku to wizytówka pana [usunięte przez moderatora].

były

Właściciel firmy przepił swoją firmę z swoim [usunięte przez moderatora] ?

robol

Dno moralne i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] społeczne!!! Pracownicy są traktowani jak tania siła robocza! Na pensję dostają ochłapy,które mu jeszcze zostają, po za sponsorowaniu [usunięte przez moderatora] których ma na utrzymaniu !!!

DZ

w sumie może być

seb

może być, zarobki całkiem dobre jak na Syców

benek

czy masz kolego jakieś dowody na poparcie tego stwierdzenia?

pracowników traktuje jak śmieći nic dodać nic ująć

Zostaw opinię o zuibd syców - Syców

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zuibd syców