ELEKTROLUX OŁAWA

Oława

Opinie o ELEKTROLUX OŁAWA

kompg

To zależy od stanowiska @hulk, no ale mają rzeczywiście konkurencyjne wynagrodzenie, oprócz tego przysługuje tutaj prywatna opieka medyczna i inne benefity.

mgr inż

a co może robić w tym zakładzie absolwent politechniki mgr inż Budowa maszyn? Ile mogę zarobić?

IWONA

CZYTAJAC TAKA OPINIE JESTEM W GŁĘBOKIM SZOKU ZGODZE SIE Z WYPŁATA JEST NA CZAS ALE CO DO RESZTY TO JEST CHAMSTWO JAKIEGO NIGDZIE NIEMA .JA PO PRZEPRACOWANIU 4 LAT DOSTAŁAM WYPOWIEDZENIE TYLKO I WYŁĄCZNIE DLATEGO BO WYLĄDOWAŁAM W SZPITALU I MIAŁAM BARDZO POWAŻNĄ OPERACJE

Marcinek

Ja pracuje od 3 lat jestem bardzo zadowolony. Nie zamieniłbym tej roboty na inną. Wypłata zawsze na czas, wszystko ok.

Zostaw opinię o ELEKTROLUX OŁAWA - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROLUX OŁAWA