Opinie o Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno w Nowa Wieś Wielka

Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno
1 21 36 5 1
Dudi

Tak potwierdzam uważajcie na dżina to alkoholik szachraj i kapuś..chyba że zeby mu wybili za kapowanie

Tak12Nie
Stefan
@Dudi

Widać, że biedak zjadł zęby na podpierdalaniu. Szmatławiec (usunięte przez administratora)

Tak13Nie
Kogut Nowy wpis
@Dudi

Dżin to teraz wielka fachura... Na hali B pijany majstrowi się chwalił że pomagał pisać lifting plany podnoszenia różnych elementów... A to że pijak i (usunięte przez administratora) to każdy wie... Fałszywy na maxa

Tak10Nie
Agata Nowy wpis
@Kogut

W swoich wypowiedziach dosyć mocno obarczacie osobę, która jak widać pracuje w Interno. Nie jest to portal plotkarski jednak czy działania tej osoby w jakikolwiek sposób przeszkadzają wam w osiąganiu swoich celów w tej firmie? Jeśli tak to warto zgłosić tego typu informacje do zarządu firmy.

. Nowy wpis
@Agata

To nie plotki, tylko ostrzeżenie przed pracą z wiecznie n.a.j.e.b.a.n.y.m imbecylem, a zarządu nie ma, jest tylko jeden malutki pajac co się za prezesa uważa ale wyżej obarczany pracownik jest jednym z jego naczelnych p.o.d.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.y więc nic mu nie zrobi a do tego firma się tak posypała, że gdyby go zwolnił, to musiał by już sam z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć. Ogólnie ten Dżinu to idealne zobrazowanie tej firmy, szczerbaty, zajechany jak d.u.p.a c.w.e.l.a, kanciarz, (usunięte przez administratora) i burak taki sam jak jego szef i reszta przydupasów.

Tak10Nie
Jacek Nowy wpis
@.

Twój komentarz zawiera mocno obraźliwe treści. Używanie pseudonimów i nazwisk może spowodować, że wpis zostanie usunięty. Czy mógłbym prosić o doprecyzowanie, bez obrażania nikogo, co wzbudziło Twój niepokój jeśli chodzi o pracę w Interno? Dzięki.

Tomasz

Pewni jesteście, ze nie można pozytywnie napisać o pracy w firmie? Miałem chęć aplikować.

@Tomasz

No co Ty ziomuś nie popełniaj tego błędu, nic Cie tam pozytywnego nie spotka, ciezka robota za niecale 2 tys, problemy doslownie ze wszystkim, zapomnij o jakimkolwiek urlopie, a nie daj boże zachoruj, to (usunięte przez administratora) potrafi do Ciebie przyjechac, podac sie za pracownika zusu czy na pewno jestes w domu. Uciekla masa pracownikow a nikt sie nie przyjal, i najlepsze na koniec, typ nawet na tyle nie potrafi zniesc jak ktos sie od niego zwolni, ze poluje na ludzi na wypowiedzeniu, żeby znalezc powod do dyscyplinarki, nie polecam, latwo sie (usunięte przez administratora) a pozniej bardzo ciezko wyjsc bez strat.

Tak11Nie

Nie Długo będziesz miał szymkowiaczku kontrolę Inspekcji pracy

Wafel

No to może ja pozwolę sobie na merytoryczny komentarz, otóż tej firmy nie polecę nikomu , przede wszystkim ze względu na jej szefa. (usunięte przez administratora) i prostak niepotrafiący wypowiedzieć zdania bez niecenzuralnego słowa. W stosunku do pracowników ordynarny i niekulturalny pomimo tego, że to w szczególności pracownikom zawdzięcza działanie firmy, a jeśli się mylę to szanowny szef tej firmy ma okazję to tutaj sprostować. Niektórzy piszą, że jak się jest w porządku to szef też jest w porządku, jeśli bycie w porządku rozumiemy przez donosy na kolegów z pracy to jak najbardziej jest to prawda i ma to miejsce na porządku dziennym w tej firmie, tacy pracownicy mają lżej z szefem i mogą liczyć na profity z tego wynikające (nadgodziny itp) aczkolwiek i tak potrafi ich zjechać z góry na dół, zwyzywać i ubliżyć. No i wypada też powiedzieć coś o zarobkach, owszem można zarobić ale w większości przypadków pierwszeństwo do tego mają, Ci o których napisałem powyżej, reszta niestety musi się o wszystko dopraszać. Wszystko jest niestety ustawione tak, że z podstawy niestety NIE WYŻYJESZ bo plasuje się ona poniżej 2 tys netto, a tylko dlatego, że to właśnie na nadgodzinach wyrabianych przez pracowników szef zarabia najwięcej, więc niską podstawą zmusza ludzi do robienia nadgodzin, a przypomnę, że nie jest to praca na ochronie w biedronce, tylko przeprowadzanie bardzo często skomplikowanych operacji transportowych produktów ważących po kilka, kilkanaście a nawet kilkaset ton, tak więc proszę sobie wyobrazić odpowiedzialność jaka leży na pracowniku. Czyli podsumowując, odradzam pracę w tej firmie jak i w firmie Rozzo, która jest zarejestrowana na małżonkę szanownego szefa (ten sam twór, takie same sytuacje, i wszystkim i tak zarządza ten sam człowiek bo żony nigdy w firmie nie widziałem.) A jeśli firmy zmienią nazwy to po prostu zapamiętajcie sobie nazwisko Szymkowiak jako definicja osoby, u której nie chcecie pracować. Z całym szacunkiem wieelki penis mu na czoło! I prosiłbym administratora o niecenzurowanie tej wypowiedzi bo nie ma w niej nic niecenzuralnego.

Tak17Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Maciek

nie polecam tej pracy uwazajcie i zastanówcie zanim tam pójdziecie !! dżin to najwiekszy kańciarz i kapuś

Tak29Nie
jak myslisz idioto ?

Rafał To największa (usunięte przez administratora) jaka kolwiek widziałem jaka dostalem wypłate to 1600 zl na reke za caly meisiac przeprowacowany...... chociaż ponoc mowia ludzie o nim ze oszukuje ze raz zabral premie z tysiac złotych gdzie gościu robił nadgodziny to tem mu premie zabrał fajnie sie dorabia na pracownikach..... (usunięte przez administratora) to Rafał Szymkowiak , (usunięte przez administratora) ale spoko za to pójdzie do piekła i tam mu dopierdooolą za to ze tyle krzywd wyrządził ludziom omijajcie go , aż sie dziwie ze Donako przyjeło takiego prywaciarza na hale powinni go szybko (usunięte przez administratora) i pracownicy z uprawnieniami przyjąć do Donako nie polacam tej roboty aż sie dziwie ze ludzie dalej u niego robią !!!!!!!!!!!Zreszta nie dlugo bedziesz miał inspeckje pracy w swoim zakladzie

Tak9Nie
Ninja

Samo nazwisko mówi samo za siebie a tatuś taki sam tuman, zwykły stolarz który pracował w ABB i po znajomosciach dorobił się kasy tak jak jego pegieerski synuś ze zrytym deklem. Gdybyście posluchali jego odzywek do pracowników to normalnie otwiera się kodeks karny i od razu jest paragraf na tego Debila z wielkiej lipy. Raz byłem na ich integracji i to co zobaczyłem to przeszło ludzkie oczekiwania. Chlał wodę razem ze swoimi dupowłazami a na drugi dzień wyzywal ich w pracy . Pracodawca nigdy nie powinien spoufalać się pracownikami a zatrudnia takich oszołomów ze kiedy przyjdą do pracy w sobotę czy niedzielę to sprawdza ich alkomatem a dzień wcześniej pił z nimi wóde - trzeba być kompletnym debilem a nie pracodawcą żeby tak robić . Każdy normalny pracodawca daje po takiej imprezie trzy wolnego zeby ludzie doszli do stanu uzywalnosci . Dalej , łamie nagminnie przepisy kodeksu pracy, w szatniach zamontował kamery i podgląda pracowników jak się przebierają, tę kamery tłumaczy zlodziejstwem pracowników, dobrze ze w toaletach nie zamontował bo może mu kible wynoszą ???????????????? . Przy podpisaniu umowa , którą zawsze jest umowa zlecenie , jest zawsze najniższa krajowa a ona obowiązuje przez co namniej 5 lat . W czasie trwania pierwszej umowy ludzie są poniżani i często porownywani do czegoś najgorszego - sami się domyślacie do czego. Ludzie mówią że jego rodzina do warszawscy żydzi którzy mszczą się za wojnę . Najwięcej ludzi pracujących u nie to ludzie bez wykształcenia - innymi słowy motłoch bez żadnych zasad . Szymkowiak wprowadza i utrzymuje w swojej firmie i w GE Power gdzie jest podwykonwca , bardzo złą atmosferę między ludzi uswiadamiajac im cały czas że są nic nie warci albo że są gównem . Do części ludzi ma to sens ale pracują tam też ludzie myślący którzy nie wdają się w rozmowy z debilowatym szefem tylko odwalaja 8 godzin i idą do domu . Bywa też tak , Szymkowiak ma nagminnie pretensje o to że ludzie nie pracują po godzinach . Kilku z jego pracowników to po prostu rodzina - kuzyni , szwagry - czyli podpierdalacze - kapusie itd . Na koniec : do wszystkich mądrych i inteligentnych ludzi - powtarzajcie wszystkim którzy myślą o zatrudnieniu się w tej firmie , że wejście do tej firmy będzie dla nich nawet na krótki czas , ogromnym nieodwracalnym w skutkach stresem ktory odbije sie także na ich rodzinach a także na ich psychice a to z kolei będzie rzutować na ich przyszłość emocjonalną związaną z ich rodziną. Omijajcie tą firmę jak najdalej a jak zdarzy się wam być blisko ich to przygotujcie się na oskarżenia ze strony Szymkowiaka oraz jego przydupasów z rodziny . I nie bójcie się reagować na takie oskarżenia ponieważ są jedynie próbą przerzucenia swojej winy na innych. To jest polityka tej firmy i jej szefa . Pozdrawiam byłych workers

Tak15Nie
ja

Z OKAZJI 1SZEGO LISTOPADA I TWOICH URODZIN ZYCZE CI WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO!!! ZEBY (usunięte przez administratora) CIE Z HALI G I DONAKO!!!! ZEBY TWOJA ZASRANA SCANIA CI SIE (usunięte przez administratora)

@ja

Proszę byś wypowiadał się w sposób kulturalny i stronił od negatywnych emocji na forum. To w niczym nie pomoże, a może jedynie wpłynąć negatywnie na atmosferę między użytkownikami. Rozumiem, że możesz nie mieć pozytywnych opinii o Interno, ale nie jest to powód, by wypowiadać się w tak wulgarny sposób.

@Agata

INACZEJ SIE NIE DA O TYM ŚCIERWIE MÓWIĆ..... Ch.... do lania z wielkij Pi....y WSZYSCY MAJĄ I TAK NA NIGO WYJE......NE

@ja

Mogę zrozumieć, że istnieje powód Twoich negatywnych emocji, ale nie publikuj proszę tego typu sformułowań na forum. Pamiętaj, by zachować kulturę wypowiedzi, ponieważ jest to forum publiczne. Możesz opublikować swoją opinię, jeśli tylko jest ona kulturalna i powszechnie zrozumiała dla wszystkich użytkowników serwisu.

Dudi

(usunięte przez administratora) ,zero szacunku do ludzi pomiata nimi bardzo wulgarny i agresywny do pracowników. Robi strasznie pod gorke dosłownie ze wszystkim... myśli ze dorobił się kasy mozna ludzi z gownem mieszac nie polecam

Tak20Nie
Kolega z pracy
@Dudi

Hehe Dudi ty już wiesz za co wyleciałeś.....

Dudi.
@Kolega z pracy

Wiem za co a widzę że kolejny jego wafel.

Kolega z pracy
@Dudi.

Wafel?, bo nie jeżdżę tak jak ty wózkiem po browary do żabki, nie chleję w pracy itd. itp.

Wirus

Ty konfidencie

@Kolega z pracy

ja tez nie a mimo to mnie (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

Wirus

Nie polecam tej Firmy

Tak5Nie
byly pracownik

RAFAŁQ..... TY WIESZ......

Tak4Nie

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważną wskazówką dla osób mieszkających w Nowa Wieś Wielka i okolicach oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

byly pracownik
@Administrator

OMIJAC GO Z DALEKA!!!

Tak4Nie
rece które cie karmią....

(usunięte przez administratora) NOWOBAGACKIE (usunięte przez administratora) KTORE MYSLI ZE MU WSZYSTKO WOLNO!!! OMIJAJCIE GO Z DALA!!! A NIEDLUGO W SZEWCACH MUZEUM WOZKOW WIDLOWYCH OTWIERA....

Agata

@Hala G, piszesz o testach jakie robi przedsiębiorstwo Interno. O jakie testy dokładnie chodzi? Z tego co zrozumiałam z Twojej wypowiedzi ich pozytywny wynik wpływa na podwyżkę wynagrodzenia miesięcznego? Mogłabyś podać przykład, jak konkretnie wygląda taki test i czemu Twoim zdaniem jest zbyt trudny by go zdać?

Tak1Nie1

Pirania
@Agata

No tak że dostajesz pytania na kartce i odpowiadasz pisemnie... Masz około 50 pytań ,a są tak skonstrulowane że na jedno pytanie jest kilka odpowiedzi i nie wiadomo jaka uzna za poprawną. A jak już uda Ci się zdać to dopiero szef przystępuje z Tobą do rozmowy

Hala G

Te testy są nie do zdania , wszystko po to aby nie dostać podwyżki. Za każdą operacje odpowiadasz a on Ci daje 15-17/h już się firma sypie ludzie odchodzą

anonymous
@Hala G

Wafel

Wafel cwaniaczku mlody i tempy,gruba locha no i bos :),zlodziej ham,prostak uciekajcie jak najdalej od tej firmy nie polecam malo placi a co do ludzi to traktuje jak śmieci,zero szacunku i nic zalatwic nie mozna wiecznie problemy z uropami,wolnymi,ucina kase za byle co. Lepiej oglaszaj upadłość bo kto ci zostanie :)

Tak20Nie
Paszczak
@Wafel

Firma drucik,beka z bosa i jego przydupasow. W biedronce się już lepiej zarabia.

Były, szczęśliwy

Piszecie pod złym adresem. Ta firma to już nie przedsiębiorstwo wielobranżowe tylko spółka z.o.o. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1030121

Były

Jeśli lubisz robić w transporcie to firma jest dla Ciebie. Wypłata na czas, płatne nadgodziny, dość dużo kursów wkłada w pracownikow. Jedynym minusem jest ten cyrograf który trzeba podpisywać. Żenada. Szymkowiak myśli ze jesteś jego niewolnikiem. A jak chcesz sie zwolnić to zrobi Ci na całym dozamelu koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pozdrawiam.

Tak22Nie

Zostaw opinię o Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno - Nowa Wieś Wielka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie