Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTERNO

Wielka Lipa

Opinie o Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTERNO

Dudi

(usunięte przez administratora) ,zero szacunku do ludzi pomiata nimi bardzo wulgarny i agresywny do pracowników. Robi strasznie pod gorke dosłownie ze wszystkim... myśli ze dorobił się kasy mozna ludzi z gownem mieszac nie polecam

Były

Jeśli lubisz robić w transporcie to firma jest dla Ciebie. Wypłata na czas, płatne nadgodziny, dość dużo kursów wkłada w pracownikow. Jedynym minusem jest ten cyrograf który trzeba podpisywać. Żenada. Szymkowiak myśli ze jesteś jego niewolnikiem. A jak chcesz sie zwolnić to zrobi Ci na całym dozamelu koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTERNO - Wielka Lipa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTERNO