PPHU EUROPLAST Robert Bielecki

Lubin

Opinie o PPHU EUROPLAST Robert Bielecki

aleksy

nie ma niesttey nowych ofert i to faktycznie chyba do roku, chyba, ze prowadza jakieś rerktacje wewnetrzne, nie wiem czy o tym coś wiecie moze nowgo? Dajcie znac, bo wiem, ze jeśli szukali by osób to do Lublina na pewno.

wens

wiadomo cos o nowych miejscach pracy? byly ogloszenia na specjaliste ds produkcji czy na kierownika produkcji. czy to znaczy ze beda czukac ludzi do lubina czy cos nowego sie otwiera jakis oddzial nowy zaklad produkcji czy cos?

obs

ile osób tam pracuje?

boy

Fajna firma, stabilna, właściciel zaangażowany i szanujący pracownika. Nie zamierzam zmieniać tej pracy.

Zostaw opinię o PPHU EUROPLAST Robert Bielecki - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU EUROPLAST Robert Bielecki