"MATADI" S.C.

Katowice

Opinie o "MATADI" S.C.

Igg

Zakupiłam na allegro wózek z defektami. Kazali odesłać. Odesłałam. Zostałam bez wozka i bez pieniedzy, teraz załatwiam sprawy z prawnikiem i kieruję sprawe do sądu. Spłacam kredyt za coś czego nie mam. Odradzam wszystkim

Witold

Przestrzegam przed kupowaniem produktów w tej firmie przez Allegro. W listopadzie 2016 kupiłem słuchawki bezprzewodowe bluetooth. W maju 2017 słuchawki przestały działać i okazuje się, że nie ma na nie żadnej gwarancji. Wyrzuciłem w błoto 240 zł.

Wiesz o firmie "MATADI" S.C. więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o "MATADI" S.C. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "MATADI" S.C.