Oficyna Wydawnicza Eurotest

Poznań

Opinie o Oficyna Wydawnicza Eurotest

kebo

Myślę @anonim, że jest taka możliwość, ale na pewno nie jest to łatwe, przede wszystkim, jeśli chcesz awansować to musisz się rozwijać chodzić na szkolenia, i mieć wykształcenie wyższe, wtedy możesz śmiało pytać

tele

pytająca - 2010-11-08 12:45:38 w środę ide na rozmowe i chciałabym się dowiedzieć jakie są mniej więcej zrobki, atmosfera, czy pieniądze są na czas.... może się ktoś wypowiedzieć kto pracuje albo pracował? z góry dziękuję i pozdrawiamByłam na rozmowie kwalifikacyjnej i nie mogę się otrząsnąć. W tej firmie chcą najchętniej, zeby dla nich pracować za darmo! Warunki pracy straszne. Brudne pokoje w piwnicy, stare wyposażenie pokoi, komputery to prehistoria. Rozmowy prowadzi się przez telefony kom. Wyobrażacie sobie tak rozmawiać przez 7 godzin? taki dyskomfort i chyba na pewno szkodzi to zdrowiu, Gołym okiem widać, że firma nastawia się na zysk nie dbając o pracowników. Kryzys tego nie usprawiedliwia, bo istnieją na rynku wydawniczym od 10 lat. Gdyby dbali o warunki pracy, nie byłoby tam wyposażenia rodem z lat 80-tych. Nie polecam !

tralalaa

niestety nie moge sie zgodzic z przedmowca, sdtracilam dla tej firmy 3 lata, nie powiem zeby warunki byly rewelacyjne, no bo nie byly, chociaz chyba bylam lepiej traktowana niz przecietni pracownicy, premie byly jak najbardziej w zasiegu, przynajmniej moim, gdy zaczynalam tam prace w 2008 roku to bylo wrecz idealnie, juz pierwsza wyplate mialam prawie 2 tys, odeszlam w tym roku, gdyz niestety mozliwosci sprzedazy znacznie sie pogorszyly, ale jest to branza gdzie idzie raz lepiej raz gorzej, prawda jest ze z tego co wiem, a utrzymuje kontakt z obecnymi pracownikami, sa 3 babki co pracuja juz kilka lat, dwie 5 lat a jedna 2 lata, a reszta to glownie pracownicy co wytrzymuja max 3 miesiace. Niestety to jest tylko umowa zlecenie, awet gdy bylam kierownikiem to tez byla tylko umowa zlecenie, podstawa tez slaba bo nie jestem teraz pewna czy 700 czy 800zl.

siedzisz jak cwok i liczysz ze ktos cos kupi. zarabiasz 7.0.0. bo wiecej i tak nie uzbierasz, premie to fikcja. musisz zrobic niemozliwy obrot zeby cos zarobic. pozdrawiam i wytrwalosci zycze

pytająca

Buszujący za pracą

Witam Czy znajdzie się osoba,która zna Wydawnictwo jako pracodawce ?

Zostaw opinię o Oficyna Wydawnicza Eurotest - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oficyna Wydawnicza Eurotest