Stolmett

Będzin

Opinie o Stolmett

ef

@antell czasme od razu przecież w firmach daja umowy o prace bez tego całego okresu próbnego wiadomo

AAAAAAAAAAA

PRAWDA JEST TAKA ZE PASTERNAK JEST STARYM H...M OBIECYWAL PRACE POD WARUNKIEM ZE SIE WDROZYSZ W TEMAT KÓŁ ZEBATYCH ITD NAUCZYSZ RYSUNKU SIEDZISZ JAK GLUPI SIE UCYC A ON CIE OLEWA- NA ROZMOWIE PYTA O BEDUŁKE ;D MOWI ZE KURS CNC MOZNA SOBIE WSADZIC...A ZGLASZAJAC SIE DO PRACY 1 DNIA TO CI MOWI ZE FIRMA MA PRZESTOJ BO PRZEZ 8 LAT RZADZENIA PLATFORMY PADŁA GOSPODARKA W POLSCE

OverAll

Odradzam, jedyną zaletą tej firmy są terminowy wypłaty. Nic więcej strasznie nerwowa atmosfera wręcz nie miła i źle działająca na zdrowie psychiczne... Prezes ma swojego pupilka w pracy, a reszta załogi to plebs noo chyba ze pracujesz po 12h przez 26 dni w miesiącu, wtedy jesteś wzorowym pracownikiem. Szkoda że tak wiele komentarzy jest usuniętych przez administratora, w nich choć trochę prawdy można było przeczytać o tej firmie.

@OverAll 09.12.2014 19:36

Czyżby wzorowym pracownikiem był Kubuś ? Atmosferę w Firmie tworzą nie tylko pracownicy. Z takim szefem można nabawić się nerwicy. Po prostu, nęka Cię psychicznie. Wyzywa od najgorszych. Gdy masz telefon służbowy, wydzwania po godzinach i wysłuchujesz kto, co, źle zrobił.... Nie polecam...

OverAll
@Były pracownik 16.01.2016 12:16

Akurat co do Kuby(Inż.Pietras) nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo miły a przede wszystkim kompetentny człowiek. To P. Prezes ( jak sam siebie każe nazywać ) wprowadze takie faworyzowanie pracowników. A mówiąc pupil chodziło mi o Marcina P. Jest jego pupilkiem bo stawia się na każde zawołanie, mieszka od Prezesa 200 m i chodzi do domu tylko na obiad i przespać sie trochę ;] i to jest właśnie idealny pracownik według Stolmettu. P.Prezes traktuje swoja firemkę jak hobby, prowadzi ten interes tylko aby poczuć się "PREZESEM". Oczywiście nigdy nie powiem że P.Pasternak jest głupi, to człowiek naprawdę bardzo inteligentny i doświadczony, natomiast jest już w tym wieku że dawno powinien sobie poszukać następcy... Co do telefonów służbowych: Tak wszystko się zgadza. Dostajesz telefon i wysłuchujesz narzekań na innych pracowników i nie ma znaczenia że jesteś po pracy jest niedziela godz. 21 ...

żołdak

jeżeli chodzi o wynagrodzenie na jakie można liczyć w Stolmetcie to już jakiś czas temu wyżej kolega wypowiadał się , że nawet najmniej doświadczenie pracownicy otrzymają tutaj te swoje 10 złotych na rękę. A tylko wraz z doświadczeniem i umiejętnościami jakie się przynosi do tej firmy można liczyć momentami na sporo więcej

WETERAN

Muszę wyraźnie powiedzieć tu, w Stolmecie nawet adept ( ten do przyuczenia) nie ma mneijszej stawki ("do ręki") jak 10,00 zł i nie zdażyło się na przestrzeni ostatnich 10 lat żeby płacili stawkę postojową. Ta stawka 9,00zł to przeważnie groźby ( straszą żeby unikać godzin postojowych). Jeszcze jedno ten kto nie potrafi mierzyć precyzyjnie mikromierzem czy średnicówką to niestety przegrywa, ale fachman ma na godzię do ręki 15,00zł - 16,00zł a nawet 17,00zł czy 18,00zł - tylko przy wykonawstwie bardzo trudnych robót.

Majkel

34 lata firma jest na rynku, to ładny staż, szczególnie w tak małym mieście, jakim jest Będzin. jeśli oferują takie warunki jak pisze leo, to rzeczywiście warto się zastanowić

załogant

Absolutnie nie chce żadnej stawki postojowej, bo wtedy w stolmecie płacą tylko 9,00zł na godzinę. Liczą się tylko godziny produkcyjne albo modernizacyjne. Wtedy się zarobi.

piotrek

To faktycznie dobrze, że stolmett jest terminowy i dostaje nowe zlecenia, ale z drugiej strony, gdyby nie dostawali, to musieliby płacic pewnie przestojowe, także wcale sie nie dziwię.

Zleceniodawca

W Stolmett robią rewelacyjne koła zębate. Wielgachne moduły i dotrzymują terminu

były

no i co z tego ze dostaniecie te telefony jak musicie odbierać nawet o 23. i użalać się (usunięte przez administratora)

były pracownik

Daję słowo, od kilkunastu lat obserwuję stolmett i muszę powiedzieć, że takiej rzetelności, terminowości, troski o pracownika - 100% opłat zusowskich w innych firmach nie zauważyłem. Gdyby nie to, że bez przerwy zmieniają branże przemysłowe - to wrócił bym do roboty. były pracownik z lat 90-tych

ten od haha

Trzeba uczciwie zauważyć, że warunki socjalne, odzież i wyposażenie jest bardzo dobre w tym Stolmecie, ale wszystko z symbolem stolmett - hahahahah. Dają tez osobiste telefony komórkowe i laptopy

sekret

Tak. Tak PSEUDO-ZAŁAMANIE już ustaliliśmy twoje IP

Cerberek

"PSEUDO-MARTO"- Jesteśmy przekonani, że doznasz szoku..

kandydatka

Już sprawdziłam, żeby dostać się do roboty do Stolmettu to trzeba mieć albo wyjątkowe zdolności albo dać łapówe.

Człowiek z doświadczeniem

A ja polecam tą firmę. Wymagania są duże - ale jak ktoś się wywiąże z obowiązku to i dobrze zarobi - a i atmosfera też jest dobra.

załamanie

Nie polecam tej firmy. Panuje tam niemiła atmosfera( usunięte przez administratora )

ADEPT

Zawsze, na początku zawierają umowy na czas próbny albo określony. Jak się sprawdzisz - to umowa o pracę. Minimalna płaca do ręki 2 000,00zł.

fachman

umowa na czas próbny to na pewno a potem zależy.... Bez doświadczenia to zarobki niskie i trzeba się wykazywać...wiesz...fachman ma więcej luzu...hehe

fachman

W stolmecie fachowcy zarobią nawet 3500zł do reki, ale trzeba tyrać nadgodziny- ciężka robota

Umysł

Zatrudnia się mało pracowników umysłowych, a zakres robót biurowych jest taki jak w Hucie Katowice.

kandydat

oni w tym stlmecie maja nowoczesne maszyny stalowane numerycznie,ale stawiaja wysokie wymagania=====trudna robota..

urzedniczka

wcale tam w Stolmecie nie placa tak dobrze,niby zarobek jest od 1600 na reke do 3200 ale wymagania sa straszne....

gg

no nie czy to prawda o odejściu Anki, spodziewała bym się wszystkiego ale tego....

gość

czyżby Pani Ania odeszła z pracy?

marianekk

To jaki ten tytuł naukowy ma właściciel. Magistra ? Podobno szuka kierownika

all

Przeglądam ogłoszenia regularnie i co chwilę widzę nowe oferty pracy z przedsiębiorstwa stolmett, jeszcze co najlepsze, to treść wymyślało chyba dziecko. Chociaż nie mam się co dziwić jak przeczytałem te wszystkie opinie.

sjakjdfiahf

Odpowiem ci szczerze jak wygląda praca w Stolmecie bo tam pracowałem. Rozmowa kwalifikacyjna to nie rozmowa będzie cię pytał ile jest pierwiastek 27 co to są ryczącze czterdziestki obiecuje super stawki ale co innego jest w rzeczywistości. Pierwszy tydzień będzie spoko będziesz super mega genialny a po tygodniu zacznie Cie besztać że się na niczym nie znasz. 3 dni przed wypłatą nie podchodź bo ma ciężkie dni bo trzeba płacić. Tak to wygląda nabór jest cały czas bo ludzie przychodzą i odchodzą bo nie dają rady psychicznie. Tak to wygląda.

szukający

dziwne, ale co chwilę widzę ogłoszenia w stolmecie na etat lub pół etatu, emeryt, rencista, stawki z dużymi przedziałami, o co tu chodzi, może ktoś się wypowie co to za firemka

yy

po prostu nie polecam. Zwolnisz się po miesiącu, góra trzech. Nie miła atmosfera itp.

sławek

Witam czy ktoś wie jakie są zarobki w tej firmie szukałem czegoś na necie ale nic nie ma aż dziwne..

Zostaw opinię o Stolmett - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stolmett