Opinie o Fabryka Mebli Klose w Czersk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Klose. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fabryka Mebli Klose na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Klose w Czersk

@magda, Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłaś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji? Czy na pewno to miałaś na myśli? Takie rzeczy najpierw należy zgłosić pracodawcy, potem do odpowiednich organów państwowych. Informacje dotyczące kontaktów między pracownikami są niepokojące, czy ktoś z aktualnych pracowników firmy Fabryka Mebli Klose może to potwierdzić?

@Monika

Wiem czym jest to pojęcie - uczono mnie na studiach. Jak widać, nie jestem jedyną osobą, która podziela to zdanie. Proszę spojrzeć na najświeższe komentarze. Niesamowicie się cieszę, że wyrwałam się z tego "łagru", a moja pensja jest aktualnie CZTEROKROTNIE większa niż w Klose. Potrzebowałam kilku miesięcy, żeby dojść do wniosków, że z tą firmą daleko nie zajdę. Dziwię się ludziom, którzy pracują tam od 20 lat i w takiej atmosferze, dają się szantażować i poniżać.

abc
@magda

Ci co tam pracuję to będą stękać i pracować dalej. Dla nich praca kilka czy kilkanaście kilometrów od chałupy to straszna uciążliwość. Oni nie mają gdzie iść. Stale te same gęby od kilkunastu lat, wiecznie niezadowolone(usunięte przez administratora)

Iwo

Firma z wysokimi standardami bo tego wymaga rynek. Dobrzy fachowcy mają tu dobrą pracę, polecam.

@Iwo

hahaha! szkoda, że ta dobra praca nie idzie w parze z dobrymi zarobkami hahaha!

Mateusz

Jak wygląda praca w tej firmie?Trzeba posiadać duże doświadczenie?

Iwo

Mam nadzieję, że tak dobrze macie i dlatego przestaliście zamieszczać opinie na forum?

Elektryk

Od razu mówicie że wszyscy dostaną minimalną

Sporo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
kirka

A jak praca w biurze? Zarobki w porządku? A atmosfera?

Jak dziś wygląda sytuacja Fabryka Mebli Klose na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Czersk i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

magda

Radzę omijać ten zakład szerokim łukiem. Kierownik produkcji jest osobą niekompetentną, nawet nie potrafi się poprawnie wypowiedzieć. Stosuje wobec swoich "podwładnych" mobbing i nakazy pod groźbą wyciągnięcia konsekwencji (np. gdy ktoś nie może przyjść do pracy w sobotę). Podobnie jak jeden z majstrów, który jest największym plotkarzem całego zakładu. Goni swoje "pomocnice" do pracy, a sam siedzi schowany między regałami i nawija przez telefon. Nakręca swoich pracowników przeciwko sobie, a później się irytuje, bo na wydziale powstaje konflikt. Zarobki to jakaś paranoja. Wzrosło wynagrodzenie minimalne, a zakład zamiast podnieść płace to wliczył w to premię (135 zł), która należy się osobom, które nie korzystały z L4 . I nieważne czy ktoś skończył zawodówkę (lub też nie) czy studia - zarobki i tak są najniższym poziomie. Rozmowa kwalifikacyjna rozpoczyna się pytaniami dotyczącymi życia prywatnego, co nie powinno w ogóle mieć miejsca. Kodeks pracy łamany na każdym kroku, nie wspominając o zasadach BHP. Zimą na hali temperatura spada do 12 stopni.

kjyu

Zgadzam się w zupełności z poprzednim rozmówcą,praca w "KLOSE"to niewolnictwo. Pracownicy są prześladowani przez kretyna Ossowskiego, który pełni obowiązki kierownika wydziału montażu. Posiada zawodowe wykształcenie, ale jego poziom intelektualny równa się zeru.Wiedzy fachowej także nie posiada, a do odczytywania mejli potrzebuje córki i sekretarki bo sam potrafi tylko włączyć komputer.Władzom nadrzędnym podoba się chyba w nim tylko jego chamstwo.Szansę na większe pieniądze mają u niego tylko ci co donoszą.Od dawna powinni zająć się tym zakładem inspektorzy pracy.

kacper

Pracowałem w klose w czersku pół roku. Mogę powiedzieć tylko tyle (usunięte przez administratora) Banda popaprańców, traktująca ludzi jak niewolników, a co trzeba zaznaczyć że pracuje się tam za najniższą krajową. Paranoja co się tam dzieje. Powinny się tym zakładem jakieś instytucje rządowe zająć. Niestety tak to jest jak daje się "władzę" ludziom pokroju osy. Kretyn do potęgi n-tej, ale czego oczekiwać od przygłupa, którego poziom inteligencji równy jest do forresta gumpa.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Klose - Czersk

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Klose?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Klose tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Klose?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Mebli Klose?

Kandydaci do pracy w Fabryka Mebli Klose napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Mebli Klose