ZPM ZACZYK

Łabowa

Opinie o ZPM ZACZYK

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

Stefan
@Administrator 06.04.2018 10:45

Tak uległ. Na gorsze

Weteran

Nie wiem jak jest w Dębicy Ale w Łabowej jest bardzo dobrze.W okolicy bardzo ciężko o lepszy zakład i podejście do pracownika.Pieniadze zawsze na czas

tomasz

mam nadzieję że w łabowej to inaczej jest. tzn lepiej niz w dębicy . bo w dębicy to wyzysk straszny dostajesz ok 3.300zł masz 260 godzin w miesiącu .najtańsze jedzenie. kierownik bardzo nie miły. do Ciebie pieknie ładnie a swoje robi . oszukuje na wypłatach,urlopach ..

domas

Jakie warunki pracy panują w firmie pana Jacka Żaczyka w Łabowej? Czy atmosfera pracy jest ok i zespół pracowników???

Zostaw opinię o ZPM ZACZYK - Łabowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPM ZACZYK