ZPM ZACZYK

ZPM ZACZYK
3 35

Opinie o ZPM ZACZYK

Adam

@Trybownik, czy otrzymałeś odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania? Jeśli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się nimi z innymi użytkownikami forum. A może napiszesz czy jesteś zainteresowany pracą w tym dziale? Czy zdecydowałeś się na aplikację do ZPM ZACZYK?

Trybownik

Na dzień dzisiejszy jak wygląda praca na rozbiorze?godz? Jakie warunki na trybowaniu,atmosfera, itp ogolnektoś w temacie z góry dziękuję

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w ZPM ZACZYK? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

Woriot

Od tego roku zmienilo sie na gorsze ale tylko na rozbiorze wszyscy traktowani tak samo niewazne ze zrobi 2x wiecej i lepiej premia taka sama niewazne czy pracuje rok czy 10, 3,5 zl za cwierc a cwierci wielkie jedzenie dobre i o wolne tez idzie sie dogadac. W dyskusje niema co wchodzic, jak nie pasuje to sie zwolnic...

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące ZPM ZACZYK? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

Stefan
@Administrator 06.04.2018 10:45

Tak uległ. Na gorsze

Weteran

Nie wiem jak jest w Dębicy Ale w Łabowej jest bardzo dobrze.W okolicy bardzo ciężko o lepszy zakład i podejście do pracownika.Pieniadze zawsze na czas

tomasz

mam nadzieję że w łabowej to inaczej jest. tzn lepiej niz w dębicy . bo w dębicy to wyzysk straszny dostajesz ok 3.300zł masz 260 godzin w miesiącu .najtańsze jedzenie. kierownik bardzo nie miły. do Ciebie pieknie ładnie a swoje robi . oszukuje na wypłatach,urlopach ..

domas

Jakie warunki pracy panują w firmie pana Jacka Żaczyka w Łabowej? Czy atmosfera pracy jest ok i zespół pracowników???

Zostaw opinię o ZPM ZACZYK - Łabowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPM ZACZYK