Opinie o MOLEWSKI Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOLEWSKI Sp. z o.o.

Agnieszka

@wrrrroclaw nie próbuję niczego udowodnić, bo jestem neutralna i nie stoję po żadnej ze stron. Jest oczywiście wolność słowa, ale przy tym trzeba przestrzegać regulaminu forum. @adam w takich sytuacjach najlepiej samemu sprawdzić jakie opinie są prawdziwe o firmie, w tym przypadku MOLEWSKI. @Qwerty proszę nikogo nie obrażać na forum. Takie wpisy są moderowane.

Qwerty

Oszust krzyszton maciej byl tam kierownikiem kontraktu hehe patologia nie firma to samo na stadionie w ŁodZi. Molewski czy tez pseudo twor mcc wielka polska fuszera. Dno z Włocławka

anonymous

Wczoraj zamieściłem link do filmiku pokazujacy realizacje firmy molewski został on usunięty ? dlaczego Wrzucam jeszcze raz. Popatrzcie jak to zostało zrealizowane (usunięte przez administratora)

wloclawiak
@anonymous 07.03.2018 10:37

Obejrzyjcie sobie na pewnym popularnym portalu filmy pokazujące wykonane przez nich inwestycje. Szukacje po słowach kluczowych np. 'molewski osir włocławek'. Opinię wyrobicie sobie sami...

wloclawiak_z_wyboru

Obejrzyjcie sobie na pewnym popularnym portalu filmy pokazujące wykonane przez nich inwestycje. Szukacje po słowach kluczowych np. 'molewski osir włocławek'. Opinię wyrobicie sobie sami...

wloclawiak_z_wyboru

Obejrzyjcie sobie na yt filmy pokazujące wykonane przez nich inwestycje. Szukacje po słowach kluczowych np. 'molewski osir włocławek'. Opinię wyrobicie sobie sami...

Nick

Pewnie że zły pracodawca ponieważ m.in.: 1. Paliwa spuścić nie pozwoli bo zamontował GPS'y. 2. Materiału nie pozwoli ukraść bo zamówienia realizowane są w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowania. 3. Fuchę sprzętem firmowym trudno zrobić bo sprzęt jest optymalnie wykorzystywany i rotowany pomiędzy budowami. 4. Wypić piwa się nie da ponieważ Pracodawca nie dopuszcza pracowników po spożyciu. 5. Naciągnąć się nie da, bo płaci za zaangażowanie i efekty pracy, a nie za przychodzenie i odbębnienie. 6. Zaliczek nie wypłaca ... i tak dług oby można pisać jaki ten Molewski nie dobry... Brakuje słów jak się czyta Twoje komentarze - tak Twoje kolego kimkolwiek jesteś - zwróciliśmy się do portalu GoWork o wskazanie Twojego interfejsu sieciowego - dziwna sytuacja, niemal co drugi komentarz pochodzi z tego samego źródła. Jednocześnie w związku z zaistniałą sytuacją zmuszony jestem złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w zakresie czynu pomówienia oraz poprzez niejednokrotne dopuszczenie się zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania (tj. za pośrednictwem Internetu) w wyniku czego narażono na utratę zaufania społecznego spółkę, która realizuje m.in. inwestycje publiczne. Wyłącznie z powodu, iż czyn ten ścigany jest w trybie prywatnoskargowym potrwa to nieco dłużej, ale co się odwleczenie .... jak to mówią "rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba poczekać ..."

poszkodowany
@anonymous 15.02.2018 05:26

cytując p.nick ( celowo z małej pisane) co się odwlecze...odwlecze nie - osobno się pisze ..hallo są chętni do programu temat dla uwagi ?? może jakiś pozew grupowy??

Jan
@Nick 14.02.2018 01:13

Do nic jak można sprzedać paliwo jak w firmie non stop brak paliw jak można pić alkohol jak niema za co jak można sprzętem robić lewiznę jak niema sprawnego sprzętu firma K R Z A K

adam

Przeczytałem trochę opinii i jak to w życiu. Jedni zachwalają inni odradzają. A tak szczerze to warto współpracować z tą firmą?????

Agnieszka

@Wrrrrrrroclaw przestroga też powinna mieć jakieś potwierdzenie. A jednak wypowiedziałeś je bez tego. Chodzi o to, że na forum nie można sobie tak pisać wszystkiego, na co tylko mamy ochotę o firmie MOLEWSKI. Muszą to być prawdziwe informacje. Obowiązuje tutaj regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin

wrrrroclaw
@Agnieszka 28.02.2018 11:23

Szanowna Pani, widze że w każdym calu odpisując na moje posty próbujesz udowodnić iż firma Molewski tudzież MMC jak i dwa inne twory to firmy kierujące się praworządnością i 100% zasadą zdrowej współpracy od pracowników po podwykonawców-co do tych ostatnich to temat rzeka. Oczywiście nie każdy podwykonawca zasługuje na jakie kolwiek wynagrodzenie lecz w dobie wygrywania po kosztach przetargów a takowe firma wygrywa zysk zaczyna się od podwykonawcy a raczej na tym by paragrafami itp stworzyć jak największe noty obciążające firme. Nie neguje tego w przypadku gdy podwykonawca zawali ale gro dobrych podwykonawców w firmie Molewski poprostu zaprzestało prac. Pracownicy i kierujący robotami nie potrafią odróżnić profesjonalnej firmy od pseudo podwykonawcy. moje posty nie są sprzeczne z regulaminem tego forum i nikogo nie obrażają. Mamy wolność słowa i poglądów,skoro pogląd mówiący o tym jaka to firma Molewski nie jest wspaniała kogoś uraża to przykro że prawda boli. Molewski trafił na naiwnych pracowników,podwykonawców którzy dali sobie spokój ciągnięcia sprawy dalej. Przypadek ??? nie głównie to brak kasy na wygranie z taką firmą taką niestety mamy rzeczywistość ale i sprawiedliwość dosięgnie firme

Agnieszka

@WrrrrrrrOclaw to poważne zarzuty wobec firmy MOLEWSKI Sp. z o.o. Czy pracowałeś w takim dziale, który miał dostęp do jakiś dokumentów, że wiesz na czym firma zarabia? Bo może kary to tylko przypadek. Jeżeli o coś oskarżamy publicznie powinniśmy mieć na to dowody. Inaczej możemy kogoś wprowadzić w błąd.

Wrrrrrrroclaw
@Agnieszka 22.02.2018 10:04

Tak. Wypowiadam sie drugim postem na temat mcc tudzież molewski sp zoo Informacje ktore podalem maja byc tylko przestrogą bo kto juz wdepnal to pech.

Agnieszka

@serdel nie możesz nikogo obrażać. @Nick myślisz, że wszyscy pracownicy tego oczekują od firmy MOLEWSKI? Chcieliby przychodzić na przykład pijani do pracy lub chcieliby kraść? Skąd masz takie podejrzenia?

Pracownik

Pracuje w tej firmie. Jak w każdej -każdej występuje czasem zniechęcenie do pracy. Tak jak i w życiu prywatnym bywają różne chwilę. Ogółem - narzekać nie mogę. Oczekuj od życia tyle ile sam dajesz - to też sprawdza się w pracy.

serdel

od kilku lat obserwuje profil tej firmy połowa prawdziwych komentarzy została skasowana większość pozytywów pisze psiak lub parówa

@serdel
@serdel 30.06.2017 16:53

psiak parówa i Twoja matka

Agnieszka

@Łukasz nie sugeruje odpowiedzi, tylko nigdzie nie było wspomniane, żeby ktoś w ogóle nie dostał wypłaty od firmy MOLEWSKI i chciałam się upewnić czy tak na pewno jest. Nie rozumiem Twojego tonu wypowiedzi. Można każdą propozycję rozwiązania sytuacji rozważyć, prawda? Ty uważasz, że jest zła, a inna osoba może ją uznać za pewien pomysł podejścia do tej sprawy.

Borys
@Agnieszka 15.12.2017 11:07

Szanowna Pani Agnieszko, Wydaje się, że wynagrodzenie zasadnicze należy się pracownikowi za jego pracę jak przysłowiowa "psu buda" co zresztą reguluje kodeks pracy i ustawodawca. Oczywiście zawsze należy rozmawiać i upominać się o swoje wynagrodzenie. Należy jednak uznać i chyba się ze mną Pani zgodzi, że opóźnianie przez jakiegokolwiek pracodawcę wypłaty wynagrodzenia dla pracowników lub kontrahentów BARDZO ŹLE ŚWIADCZY O TAKIM PODMIOCIE (firmie).

Tadeusz
@Borys 15.12.2017 23:58

Ty Borysek, czy jak CI tam - Tadeusz z tej strony - w firmie pracuję od 14 lat i nie zdarzyło mi się by kiedykolwiek spóźnił się przelew z wynagrodzeniem. Ujawnij się i powiedz mi prosto w oczy - kiedy nie dostałeś należnego wynagrodzenia na czas? W internecie będąc anonimowy bardzo łatwo kogoś oczerniać - och Ty Borysku od 7-iu boleści!

Agnieszka

@Obserwator na forum nikogo nie możesz obrażać, w tym mnie. Nie jestem związana w żadne sposób z firmą MOLEWSKI i niczego nie bronię, a tylko informuję, bo może kogoś na forum to zainteresować. A przestrzeganie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin to obowiązek każdego wypowiadającego się użytkownika.

Obserwator

Ta pani (usunięte przez administratora)to chyba,,Łukaszka paróweczka" tak zaciekle broni ,,gazeli biznesu"ludzie zaczęli się zwalniać brak fachowców do pracy jak i do zażądzania brak talonów na święta w innych firmach to norma nawet psiak z alkomatem nie biega bo niema kogo zwolnić PORAŻKA

Agnieszka

@Cycycyc nikt Ci nie zabrania mieć negatywnych doświadczeń i wyrażania opinii o firmie MOLEWSKI, ale musisz pamiętać, że istnieje coś takiego jak regulamin forum i wszyscy muszą go przestrzegać. Czyli nie możesz nikogo obrażać.

Ligota

Budowa biurowca w Warszawie.... Słyszałam, że firma Molewski nie popisała się ani terminową realizacja ani tym bardziej uczciwym rozliczeniem podwykonawców... Jako główny wykonawca nie ma czym się szczycić na rynku budowlanym!!!

Inspektor
@Ligota 13.10.2017 22:54

Czy zrealizowałeś roboty w terminie? Inwestycja w Warszawie realizowana była wyłącznie przez podwykonawców - niestety nikt swoich robót nie wykonał w terminie. Za opóźnienia względem inwestora odpowiadał generalny wykonawca czyli Molewski, który kary za nieterminową realizację przerzucił na podwykonawców. I oto w ten sposób powstała uczciwa opinia podwykonawców na temat generalnego wykonawcy.

Wojt
@Inspektor 17.12.2017 21:33

Szanowny Pani, Panie A czy wziales pod uwage ze 75% faktur w pierwszych rozliczeniach nie byla zaplacona. Mcc bo tak sie teraz nazywa to firma patologia a nie gw Gdyby nie podwykonawcy niczego by nie zrealizowali bo zwyczajnie nie stac ich na materialy wi hurtowniach placa 2-3 i później meksyk.

anonim

(usunięte przez administratora)

Qwerty

Nie tylko ty krd peka w szwach, nie placa ma czas albo wogole za dostawy i wykonane uslugi

Agnieszka

@jary51 jak mam nadzieję wiesz forum posiada swój regulamin i dzięki niemu wiemy, że są tu pewne zasady. Między innymi nie można używać personaliów, jak i obrażać na forum. Czyli jak widzisz Twój komentarz złamał te dwie zasady regulaminu i admin forum ma prawo usunąć Twój komentarz. Jeżeli chcecie wypowiadać się o firmie MOLEWSKI to piszcie w taki sposób, by tego regulaminu nie naruszać.

Alexis

Tak czytam te komentarze, i w głowie mi sie nie mieści co tu jest grane. Pracuje od niedawna w tej firmie i zlego słowa nie powiem. Raczej albo na pewno trzeba spróbować wsio na swojej skórze. A nie oceniać bez podstawy. To jest życie, im cos nie wyjdzie i każdemu z was. Sorry, to jest życie, każdy się uczy na błędach. Płacą ile chce wiec o co chodzi. Fakt jest taki ze gór i gwiazdki mi nie dadzą, ale nie oczekuje niczego prócz UM o prace. I co MC mieć dochód. Niektórym się w ass poprzewracalo i wawe z Włocławka chca zrobić. Przykro mi, no ale się nie da.

PARÓWA

molewski chyli się ku upadkowi kiedyś po 2 latach pracy chociaż pare groszy na święta rzucił a teraz to pracowników mu brakuje a tych co ma to chyba pracują z przyzwyczajenia bo teraz to chyba za 8h w BIEDRĄCE lepiej zarabiają niż u molesia w delegacji ps.nawet w BIEDRĄCE talony na ŚWIĘTA dają a tu ZERO!!!!!!!!!!

Agnieszka

@Borys oczywiście, że należy się wynagrodzenie i jeżeli się ono spóźnia to warto się o nie upominać. @robotnik pisanie personaliów na publicznym forum jest niewskazane przez regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i może Twój komentarz zmienić administrator gowork.pl.

Robotnik

NIESTETY FIRMA W POTRZEBIE BRAK. KASY NA TALONY DLA FIZOLI ALE NA STRONIE FIRMY SUPER WIGILIA

Agnieszka

@Angel a czemu podwykonawcy nie pilnowali, żeby aneksy były podpisane? Masz jakieś dowody na takie postępowanie firmy MOLEWSKI? Ktoś może to potwierdzić?

Tilt
@Agnieszka 18.09.2017 14:10

Zapewne może.... Skoro tak piszą...

Agnieszka

Czyli w firmie MOLEWSKI często zdarzają się opóźnienia z wypłatą, ale nigdy nie było sytuacji, żeby ktoś jej nie dostał, prawda? To jeżeli taki jest problem to może porozmawiajcie, że zależy Wam, żeby wasze środki z wypłaty wpadały Wam na konto w wyznaczonym terminie, bo macie do opłacenia rachunki i musicie sobie wszystko zaplanować.

Łukasz
@Agnieszka 21.11.2017 11:43

Droga Agnieszko, Czy ty widzisz co piszesz.... Człowiek podejmuje pracę lub współpracę i wykonuje swoje obowiązki jak należy, pracuję zgodnie z podpisaną umową lub kontraktem. A ty chcesz wszystkim tu udowadniać, że przecież to nic takiego że opóźnienia w wypłatach występują.... Że to normalne...?! I pracodawca ma do tego prawo a człowiek pracy lub firma ma błagać o wypłatę w terminie...?!?! I jeszcze to odpowiednio umotywować że ma rachunki, że dziecku dał ostatnią kromkę chleba i nie stać go jutro na śniadanie dla dzieci...?!?!?! Że ma rachunki....?!?! Plany zakupów...?!?! Brawo za podejście !!!!!! pozostawię do oceny innym.... Przepraszam bardzo Agnieszko...ale twój wpis i postawa jaka tu zaprezentowałaś tłumaczy wszystko i pokazuje....... P.S. podoba mi się " ale nigdy nie było sytuacji, żeby ktoś jej nie dostał, prawda?" Sama zadajesz pytanie i podsuwasz odpowiedź :D :D brawo, brawo :D

ksiega

witam. szukają do pracy do księgowości, czy ktoś wie jak i czy pracownikom płaca, jaka atmosfera, wykorzystywanie? Proszę o opinie i dziękuję

anonim

(usunięte przez administratora)

żwirownia

na Ciechanowie jeżdżą 4-5 letnie Manami 3-osiowe i 4-osiowe, natomiast na budowie widziałem dużego CATA 323 po lifcie czyli 2007-2009 i 2 koparko ładowarki ale raczej świeże - nieźle to wygląda - ciekawe skąd mają kasę na takie maszyny

Pracownik
@Rubikon 31.10.2017 19:35

Dlaczego opisujesz nieprawdziwy stan żeczy przecież firma molewski niema pieniędzy na remont dźwigu a te kilkuletnie samochody i koparki to też dobrze je odmówiłeś jak właściciel komisu z Niemiec to wszystko to już są złomy operatorzy i kierowcy zmieniają się co kilka dni bo odchodzą ale na bazie mają jeszcze takiego super pomarańczowego mana

Agnieszka

@parówa bo forum ma służyć użytkownikom, a niepotwierdzone informacje o firmie w tym przypadku MOLEWSKI mogą wprowadzić kogoś w błąd. To są aspekty, dlaczego nie myślisz dobrze o tej firmie. Jest coś jeszcze? Ktoś myśli tak samo?

Angel

Masz za dużo pieniędzy, chciałbyś zostać oszukany, popracować z cynicznymi kłamcami - tak ta firma czeka na takiego podwykonawcę jak Ty. Tylko w samej Warszawie oszukali na budowie Venezia kilkanaście firm. Celowo, pomimo braku frontu robót nie podpisywali aneksów by później naliczyć wykonawcom kary większe od wartości umowy. Jak się dowiedziałam na innych budowach sytuacja nie wygląda lepiej. Odradzam wszystkim podwykonawcom .....

serdel

ludzie uciekają z tej firmy w Niemczech jak pracowali to żeby ludziom nie płacić diety w euro to mieszkali w Polsce ale i tak bystrzy Niemcy poznali się na partczach i ich wykopali z budowy taka to prężna firma z kabanosem w psich ustach

Agnieszka

@prawda moim zdaniem wychodzi średnio, a nie źle. A Ty uważasz, ze firma MOLEWSKI wypadła źle i też ją za taką uważasz? Mógłbyś uzasadnić swoją opinię? Z tego, co widzę są różne opinie o tej firmie, więc warto swoją uzasadnić, by była merytoryczna.

Podwykonawca

Jestem w szoku czytając powyższe komentarze i czegoś nie mogę zrozumieć? Jestem podwykonawcą Molewskich na jednej z inwestycji w Włocławku (osir), wcześniej robiliśmy przedszkole dla nich. Przyznać muszę że zapłata zaliczki nie wchodzi w gre, płacą za roboty wykonane i odebrane przez Inwestora, a z odbiorami bywa niestety różnie. Frma realizuje zamówienia publiczne gdzie gwarantem zapłaty dla Podwykonawcy jest Inwestor i do tej pory poza jedną sytuacją gdzie zaginęła faktura nie było problemu z przelewem. Nawet zdarzała się płatność przed terminem w zamian za skonto lub oświadczenie. Do tej pory poza karą finansową 2 x 1000 zł (najdroższe piwo w życiu) nie mogę piwiedzieć nic złego. Kierownictwo w porządku, czasem utrudniają życie ale za chwilę pomogą. Jeśli chodzi o stawki to dramatu nie ma choć zawsze mogłoby być lepiej

prawda

132 oceny. Średnia 2/5. Jakieś pytania?

prawda

Pisałem tutaj kilkukrotnie opinie. Za każdym razem była usuwana? Dlaczego? bo była to opinie negatywna. Firma na prawde nie jest godna do polecenia. Współpraca z Molewski wiążę się z dużym ryzykiem. Sa i opinie dobre. Wiadomo nie na każdej budowie polegają. Ale dużo takich jest na których po prostu nie płacą. Sprawy sądowe ciągną się długo. Wysyłają pseudo prawnicze pisma które nie mają związku żadnego z rzeczywistością. Znam nie jednego odwykonawce który jest zMolewskim w sądzie.

Agnieszka

@Edward, dlaczego nie polecasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Uargumentuj swoją wypowiedź. Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej.

oszukany
@Agnieszka 29.05.2017 15:34

Nie angażujcie się we współpracę z tą firmą , właśnie ruszają pozwy sądowe przeciw nim. Nie rozliczyli się z żadnym podwykonawcą za budowę w Warszawie (nie wiem jak jest w innych przypadkach). Nie poradzili sobie z budową a straty przerzucili na wszystkich podwykonawców bez wyjątku naliczając absurdalne kary. Ostrzegam wszystkich zaangażowanych i tych którzy mają zamiar współpracować z tą firmą. Ja strasznie teraz żałuję, że im zaufałem.

Edward

Nie polecam jako podwykonawca !!

Xcover
@Edward 29.05.2017 11:23

Na jakiej podstawie tak sądzisz??? Nie interesuje mnie współpraca z molewskim lecz zastanawia mnie jedno skoro uważasz że są niezależne(a tak wywnioskowałam z twojej opinii) to kto in daje wejście na zamówienia publiczne?? WystarcZy iż 1 miesiąc nie zapłacą i na 2 nie otrzymają już gotówki tak działa prawo zamówień publicznych. Wnioskuję i, jesteś typowym Januszem który burze ludzi nie opłaca ZUS i US a na budowie próbuję zarobić miliony. Biznesmen z posredniaka

qwerty

witamjak sie ma temat pracy jako podwykonawca??

Agnieszka

@ŁUKASZ dziękuję. Dla zainteresowanych pracą w powyższej firmie, polecam zapoznać się z zakładką 'Kariera' zamieszczoną przy wątku firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,424209,0,0,kariera

Agnieszka

Zauważyłam przeróżne opinie. A co powiecie na temat przebiegu rekrutacji? Na co uważać?

NICK

Jest super, jest super więc o co Wam chodzi ...

Zwykły pracownik

Kto nie chce pracować to nie pracuję, a z nudy ma czas na pisanie bzdurnych komentarzy. Firma uczciwa bo nie zatrudnia na czarno. I moje pytanie? Jak ma dorównać nieuczciwym pracodawcą. Z perspektywy przepracowanych lat pracy w tej firmie mogę stwierdzić że trzon starej kadry nie odchodzi i pracuję z pełnym zaangażowaniem. Co dziwne dużo osób które odeszło chciało wrócić. Takim osobą trzeba powiedzieć-nie. Swojej szansy nie wykorzystaliście. Życzę wszystkim takich przełożonych. I na koniec: uczciwością i pracą ludzie się bogacą!!!

ruda

wypłata zawsze na czas, bony na święta i dla dzieci impreza świąteczna.

xxx

Po 2 latach spędzonych w Niemczech, szukałem pracy w budowlance gdzieś na miejscu. Do Molewskich poszedłem na chwilę a w sumie przepracowałem 5 lat. Wwszystko zależy od kierownictwa na które się trafi. Na początku jako pomocnik zarabiałem (usunięte przez administratora) na rękę + dieta wypłacana co 2 tygodnie do ręki przez jakiś czas, później delegacja wypłacana była na konto. W między czasie zrobiłem kurs na koparko-ładowarki i jak tylko nadała się okazja wkręciłem się na maszynę - chyba nie było wyjścia po operatora cata poszedł na chorobowe i kierownik nakazał wsiąść na maszynie. (usunięte przez administratora) W między czasie zrobiłem prawko C+E i poszedłem na zestaw.

ertyu

@maks no pewnie ze tak nie rozumiem cos dziwnego jest w tej pracy? jak się ma odpwoiednie kompetencje

jest git

dla młodego inżyniera - idealna firma do łyknięcia wiedzy, doświadczenia przy naprawdę ciekawych realizacjach, oraz poznanie wielu ludzi w całym kraju. pracowalem tam tez ponad 3 lata i powiem jedno - wszędzie jest tak samo: nerwówka, stresy, OPR od szefów - więc nie ma co narzekać. Każdemu młodemu inżynierowi polecam...-ja wspominam miło moją przygodę z MM i spółka.

jola

widać, że firma się rozwija w szybkim tempie bo szukają asystenta prawnego. słyszałam, że firma Molewski daje szansę młodym ludziom a ja osobiście to bardzo doceniam ponieważ wielu pracodawców to najchętniej zatrudniałaby osoby już z dużym doświadczeniem.

gość54

Współpracowałem z ludźmi z tej firmy i nie wyglądali na nieszczęśliwych. Wręcz przeciwnie młody zespół ludzi z ogromną wiedzą. Pogratulować takich pracowników i zwolnić tych którzy robią taką reputację firmie. Uważam, że mało takich firm w woj. kuj-pom. A człowiek jak to człowiek docenia coś dopiero jak to straci

romek

zgadza się, doświadczenie to podstawa i papierek też się przyda.Ale opinie o tej firmie nie są za dobre. zastanawiam się tylko kto je wypisuje? dobrze by było żeby wypowiedziały się osoby, które pracują w tej firmie. Bo te wcześniejsze opinie wydają się nie do końca wiarygodne i obiektywne

romek

pracują ci, którzy chcą pracować i tych się docenia

xxx

moja znajoma pracuje w tej firmie od kilku lat i sobie chwali. Teraz przed Świętami mieli zabawę choinkową dla dzieci, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza i bony dla pracowników na święta

Zostaw opinię o MOLEWSKI Sp. z o.o. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOLEWSKI Sp. z o.o.