2 Dodaj opinię
2 159 122 5 1

Opinie o MOLEWSKI Sp. z o.o.

Agnieszka

@Pozdrowienia, jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś napisać o niej więcej informacji? Jakie warunki pracy są proponowane zatrudnionym osobom? Czy biorąc pod uwagę, że obecnie jest sezon budowlany są prowadzone rekrutacje nowych pracowników? Jak wygląda sprawa z umowami? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie i dłuższy kontrakt? Czekam na Twoją opinię.

Miś
@Agnieszka

Wciąż ta Firma poszukuje pracowników w szczególności do działu księgowości.,non stop ! O czym to świadczy ? Podejrzewam ,że przyjmą kogoś ktoś popracuje na okresie próbnym i Good bay!albo ktoś sam powie Good bay ! Pani Szefowej księgowości.

kitka Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
@Miś

Witam własnie mnie to tez zastanawia, co z ta księgowością lub księgową jest nie tak? słyszałam że okropna kobieta, nie miła i ze w zwyczaju nie jest wychodzić normalnie z pracy. Czy ktoś cos wie?

Weronika Nowy wpis
@Miś

Faktycznie - sama widziałam, że w Molewskim szukają często pracowników, ale to jeszcze nie oznacza niczego złego. Wnioskuję, iż nie pracujesz w tej firmie. Z jakiej perspektywy się zatem wypowiadasz? Bardzo mnie to interesuje.

Operator
Nazwa działu: Produkcja

- wynagrodzenie 3 300 - 3 500 zł netto + 600 zł dieta (zależy od miesiąca i ilości godzin) - wypłata na czas - dojazd i zakwaterowanie zapewnione - sprzęt wypracowany aczkolwiek sprawny - można by było zainwestować w coś nowszego ogólnie robota jak każda inna, jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, w sumie robię 6 lat z krótka przerwą, teraz robią nieodpłatne kursy podnoszące kwalifikacje

Tak5Nie1
pytanie
Nazwa działu: Produkcja
@Operator

czy za kursy trzeba płacić?

bleble
@pytanie

kursy są bezpłatne dla pracowników

Tak1Nie1
@pytanie

jprdl co za człowiek wszystko ma napisane ośmielę się powiedzieć podane na tacy a ten matoł bo inaczej takiego niedorozwiniętego człowieka można nazwać pyta czy za kursy trzeba płacić, ręce opadają jak się czyta takich januszy

pytanie Nowy wpis
@pytanie

nieodpłatne kursy to takie za które nie trzeba płacić

Witold Nowy wpis
@pytanie

Czy prócz szkoleń, o których wspominasz są premie lub inne benefity? Chętnie się tego dowiem.

B@T3K

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie MOLEWSKI SP. Z.O.O.mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

Marek
@B@T3K

Brałeś już udział w rekrutacji w firmie Molewski? Widziałem że cały czas mają aktywne oferty pracy molewski.eu/oferta-pracy/

ruda

wypłata zawsze na czas, bony na święta i dla dzieci impreza świąteczna.

Tak4Nie5
@ruda

kobieto wyjdź , wigilia i impreza dla dzieci ręce opadają jak się czyta takie bez mózgie kobiety

Pracuś
@ruda

Ruda jeżeli pracujesz w biurze to może jesteś na wigilię i imprezie z dziećmi bo robole nic nie mają talony po przepracowaniu 2 lat SUPER SOCJAL

BASST3R

żenada dodałem 2 opinie i zostały usunięte nie jestem pracownikiem tej firmy i nie byłem, zamierzam zostać ale grubo się zastanowię po tym co tu przeczytałem, (usunięte przez administratora)ogarnijcie się ludzie po to jest to forum żeby ludzie wiedzieli ile mogą zarobić i na co liczyć

qwer

hehehe wszystko co złe i prawdziwe na temat pseudo firmy Molewski czy tez McC zaraz usuwane Masakra z wami Gowork

Tak12Nie
@qwer

zgadzam się kolego qwer firmy które tutaj mają wykupiony profil(usunięte przez administratora) które nazwę to tak, są dla nich niewygodne/kompromitujące itp. itd. :].Dla mnie to nic nowego, przeglądam to forum i już się spotkałem z takim procederem.Uważam że konkretna firma nie usuwa komentarzy tych złych jak i dobrych no chyba że jestem aż tak głupi.Nie dziwi mnie też fakt że pracownicy biurowi piszą na polecenie pozytywne opinie/komentarze przez prezesów,kierowników i innych takich. Jak można no ludzie i wy jesteście dorośli a taką dziecinadę uprawiacie.Opinia tak czy tak się rozejdzie po pracownikach tych nowych jak i starych co i jak, ja słucham co mówią biorę pod uwagę że mogą kłamać ale po co niby mają to robić, mówią jak jest w firmie tyle jak dla mnie

@qwer

hehe tak jak mój komentarz a nie jestem pracownikiem tej firmy i nie byłem, zamierzam nim być

Witold

Idealnych firm nie ma ale jest też tak, ze dobrze pracując jesteśmy dobrze wynagradzani!

Tak3Nie3
@Loodziak

Wchodzę i skrypt otwiera mi automatycznie popup z pytaniem czy wiesz coś nt. firmy Molewski? Po co mam pisać co wiem i jakie są moje przykre doświadczenia jak i tak je usuniecie!?! Przeglądam i pośród wpisów pozytywnych identyfikuje konkretnych pracowników którzy je sporządzili... Przykra rzeczywistość!!! Moje sugestie dla MOLEWSKI Sp. z o.o.: Niech gowork nie kasuje negatywnych opinii - będzie rzetelniej. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: To bez znaczenia i tak po tym co mnie tam spotkało nie polecę tego podmiotu nikomu!

Tak26Nie1
HDD

Oddajta te piniądze za kanalizacje w Kielcach. Tam kanały są w cały swiat nie było tam nadzoru chyba a u mnie na działce ziemi sie zapadła na kanalizacji i jest taka japa że mi traktur caly prawie wlezie trzaa by to chyba czyms może pioskiem zasypać co....

Tak9Nie

do Kibica analfabety
@HDD

zmień dilera ten Ci coś dosypuje

Marek
@HDD

Na tym forum przyszli pracownicy szukają informacji o pracodawcy, warunkach zatrudnienia i aktualnych rekrutacjach. Twoja opinia nic nie wnosi do wątku i jest zupełnie nie na temat. Na stronie http://www.molewski.eu/oferta-pracy/ w związku z dynamicznym rozwojem spółki pracodawca poszukuje zarówno osób z doświadczeniem zawodowym w branży budowlanej, jak i młodych, ambitnych pracowników. Warto zajrzeć na tą stronę.

TakNie2

Nick

Pewnie że zły pracodawca ponieważ m.in.: 1. Paliwa spuścić nie pozwoli bo zamontował GPS'y. 2. Materiału nie pozwoli ukraść bo zamówienia realizowane są w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowania. 3. Fuchę sprzętem firmowym trudno zrobić bo sprzęt jest optymalnie wykorzystywany i rotowany pomiędzy budowami. 4. Wypić piwa się nie da ponieważ Pracodawca nie dopuszcza pracowników po spożyciu. 5. Naciągnąć się nie da, bo płaci za zaangażowanie i efekty pracy, a nie za przychodzenie i odbębnienie. 6. Zaliczek nie wypłaca ... i tak dług oby można pisać jaki ten Molewski nie dobry... Brakuje słów jak się czyta Twoje komentarze - tak Twoje kolego kimkolwiek jesteś - zwróciliśmy się do portalu GoWork o wskazanie Twojego interfejsu sieciowego - dziwna sytuacja, niemal co drugi komentarz pochodzi z tego samego źródła. Jednocześnie w związku z zaistniałą sytuacją zmuszony jestem złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w zakresie czynu pomówienia oraz poprzez niejednokrotne dopuszczenie się zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania (tj. za pośrednictwem Internetu) w wyniku czego narażono na utratę zaufania społecznego spółkę, która realizuje m.in. inwestycje publiczne. Wyłącznie z powodu, iż czyn ten ścigany jest w trybie prywatnoskargowym potrwa to nieco dłużej, ale co się odwleczenie .... jak to mówią "rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba poczekać ..."

Tak10Nie4
@Nick

Panie Nick ..skoro tak bardzo Pan broni firmy to proszę mi powiedzieć dlaczego nie mamy zapłacone za wykonane prace w Warszawie ( Venezia) ??? odbiory , protokoły OK , wszystko super , a po 2 miesiącach (po terminie zapłaty za faktury ) dostaliśmy niespodziankę KARA za prace nie wykonane w terminie ...żałosne ..tego w sądzie będziemy dochodzić ..ale jest jeszcze reszta poza karą 70 tysięcy!!!! Pan" mądry " niech sprawdzi płatności zaległe..podwykonawcom za budowę biurowca Vnezia!!! odsetki rosną ..do zobaczenia w sądzie ..

Tak27Nie
WrrrrrrrOclaw
@Nick

Heheh zniesławienie chlopie lub tez kobieto Przejrzyj na oczy firma molewski czy tez mcc to jedna wielka sciema. Gdyby nie upadek hydrobudowy molewski dawno by zniknął z ziemi. Wiekszosc jak to ujmujesz zamowien publicznych idzie na strate wasz zarobek to nakladanie kar. Jak sie slychac w eterze jaka to nie zlota firma. Gdyby nie kary kazde zlecenie bylo by minusem. Naprawde garstka zlecen konczy sie plus. Masakra nic wiecej

Tak17Nie

poszkodowany
@anonymous

cytując p.nick ( celowo z małej pisane) co się odwlecze...odwlecze nie - osobno się pisze ..hallo są chętni do programu temat dla uwagi ?? może jakiś pozew grupowy??

Tak10Nie

Byszynek
@Nick

Pracowałem w Molewski i wspominam współpracę z bardzo dobrej strony. Szef konkretny gość.

Tak4Nie1

Kibic
@Nick

To co powyżej napisał ktoś od molewskiego i tyle kiepska firma, ktora nie realizuje kontraktow w terminie

Tak5Nie

do Kibica analfabety
@Kibic

Kibic Ty analfabeto. Gdybyś miał odrobinę wiedzy na temat Molewskiego to byś wiedział kim jest Byszyn (pozdro Przemo).

Agnieszka

Na stronie głównej firmy MOLEWSKI http://www.molewski.eu/cala-polska/ jest kilka ofert pracy. Obszar cała polska, czyli praca w delegacji. Możecie napisać jak jest z kosztami delegacji? Jak wygląda zakwaterowanie, długość umowy, nadgodziny i praca w weekendy? Wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy? Czy firma ma system benefitów pozapłacowych, fundusz świadczeń socjalnych i co się na niego składa? Jak się pracuje w firmie MOLEWSKI, jaka jest atmosfera?

serdel
@Agnieszka

Hotele najtańsze po 4-8 osób w pokoju. kasa na czas ale przeważnie okrojona brak talonów na święta sprzęt szroty brak ludzi do pracy

Pozdrowienia
@Agnieszka

Jest tyle różnych ofert pracy na rynku więc proponuję omijać tą firmę szerokim łukierm

Ligota

Budowa biurowca w Warszawie.... Słyszałam, że firma Molewski nie popisała się ani terminową realizacja ani tym bardziej uczciwym rozliczeniem podwykonawców... Jako główny wykonawca nie ma czym się szczycić na rynku budowlanym!!!

Tak23Nie
piesek z alkomatem
@Ligota

robiliśmy bruki dla niech (krawężnik i kostkę), po prawie 4 tygodniach natrafiłem na tą stronę i się wystraszyliśmy - dogadaliśmy się na rozliczenia miesięczne - póki co złego słowa nie mogę powiedzieć po za tym że przy przy odbiorach obcinają nawet do 20%, co do płatności 2 razy się spóźnili, 2 razy zapłacili przed terminem (mieliśmy wykup z leasingu), póki co odpukać tragedii nie ma, tylko trzeba uważać na pieska z alkomatem

Inspektor
@Ligota

Czy zrealizowałeś roboty w terminie? Inwestycja w Warszawie realizowana była wyłącznie przez podwykonawców - niestety nikt swoich robót nie wykonał w terminie. Za opóźnienia względem inwestora odpowiadał generalny wykonawca czyli Molewski, który kary za nieterminową realizację przerzucił na podwykonawców. I oto w ten sposób powstała uczciwa opinia podwykonawców na temat generalnego wykonawcy.

Tak4Nie2
Wojt
@Inspektor

Szanowny Pani, Panie A czy wziales pod uwage ze 75% faktur w pierwszych rozliczeniach nie byla zaplacona. Mcc bo tak sie teraz nazywa to firma patologia a nie gw Gdyby nie podwykonawcy niczego by nie zrealizowali bo zwyczajnie nie stac ich na materialy wi hurtowniach placa 2-3 i później meksyk.

Tak15Nie

Prawdziwy
@Wojt

Potwierdzam twierdzenia poprzednika. Totalna kompromitacja. Takie firmy powinny zniknąć z rynku

Filip

Czyżby konkurencja zainspirowała do pisania?

malinka

Pracę zaczęłam na budowie jako inż. budowy zaraz po studiach, tam prawdziwą szkołę życia dostałam, bywało ciężko. Dużo się jednak nauczyłam, był pot i łzy ale był też fajny zespół. Teraz po zrobieniu uprawnień dostałam aneks do umowy i podwyżkę w takiej wysokości o jaką poprosiłam. Ja jestem zadowolona i lubię ludzi z którymi pracuję. Kasa na konto wpływa zawsze na czas i są premie.

Tak11Nie
@malinka

Pracę zaczęłam na budowie jako inż -

Kkk

Super strona.

Poldek

Czy są jakieś oznaki poprawy nastrojów załogi?

Kafar

Kilkakrotnie współpracowałem z Molewski Sp. z o.o. i nigdy nie miałem złych doświadczeń. Prezes, na etapie negocjacji, zawsze twardo walczy o swoje, ale jak już się do czegoś zobowiąże - słowa dotrzymuje. Zawsze traktowany byłem z należytym szacunkiem. Niestety są i minusy - to dyrektor finansowy - totalna porażka. To facet bez treści, bez konkretów, bez żadnego kontaktu. Jestem przekonany, że to on jest powodem negatywnych opinii o firmie Molewski Sp. z o.o.

Tak7Nie

Budowlaniec
@Kafar

Ja również współpracowałem z nimi i mam zupełnie odwrotne zdanie. Tam bez Szefa i jego decyzji nic się nie robi.

Rew c
@Kafar

Szczerze???wbujana twoje wypowiedź Z jakim ty.prezesem cos ustalasz???? Hehe widac ze opinia z przymusu. Zero pomocy na gowork

anonymous

A ja myślę ze ten zespół istnieje jeszcze tylko dzięki temu człowiekowi. Ale zawsze można sprawdzić co by sie stało gdyby współpraca się zakończyła.

Tomasz

Idealnych firm nie ma. Czasami są gorsze momenty i może trzeba przeczekać?

Tak4Nie

Obiektywny

Jakie premie???? Jak brak kasy na świąteczne talony .pozytywy pisze serdel. Hotele w delegacji najtaniej jak może być razem z Ukraińcami po 6 osób w pokoju porażka

Tak12Nie

Piękna Mery

Pracuję w biurze od ponad dziesięciu lat, nigdy nie zdarzyło się aby wypłata spóźniła się choćby ojeden dzień. Na premie można liczyć, oczywiście jaka praca taka płaca, więc nie każdy premie dostaje. Ja w każdym razie premie otrzymuję, nie co miesiąc, ale wiem że jak jest nawał pracy to są za to dodatkowe pieniądze. trochę mnie denerwują rozbudowane procedury, których trzeba przestrzegać, ale są szkolenia w tym zakresie regularne. Atmosfera jest nieraz nerwowa i trzeba się uwijać, ale tak branża. Ten kto chce mieć pensję na 10 i perspektywę wieloletniego zatrudnienia nie będzie narzekał.

Agnieszka

@wrrrroclaw nie próbuję niczego udowodnić, bo jestem neutralna i nie stoję po żadnej ze stron. Jest oczywiście wolność słowa, ale przy tym trzeba przestrzegać regulaminu forum. @adam w takich sytuacjach najlepiej samemu sprawdzić jakie opinie są prawdziwe o firmie, w tym przypadku MOLEWSKI. @Qwerty proszę nikogo nie obrażać na forum. Takie wpisy są moderowane.

adam

Przeczytałem trochę opinii i jak to w życiu. Jedni zachwalają inni odradzają. A tak szczerze to warto współpracować z tą firmą?????

Agnieszka

@Wrrrrrrroclaw przestroga też powinna mieć jakieś potwierdzenie. A jednak wypowiedziałeś je bez tego. Chodzi o to, że na forum nie można sobie tak pisać wszystkiego, na co tylko mamy ochotę o firmie MOLEWSKI. Muszą to być prawdziwe informacje. Obowiązuje tutaj regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin

Agnieszka

@WrrrrrrrOclaw to poważne zarzuty wobec firmy MOLEWSKI Sp. z o.o. Czy pracowałeś w takim dziale, który miał dostęp do jakiś dokumentów, że wiesz na czym firma zarabia? Bo może kary to tylko przypadek. Jeżeli o coś oskarżamy publicznie powinniśmy mieć na to dowody. Inaczej możemy kogoś wprowadzić w błąd.

Wrrrrrrroclaw
@Agnieszka

Tak. Wypowiadam sie drugim postem na temat mcc tudzież molewski sp zoo Informacje ktore podalem maja byc tylko przestrogą bo kto juz wdepnal to pech.

Tak9Nie

Agnieszka

@serdel nie możesz nikogo obrażać. @Nick myślisz, że wszyscy pracownicy tego oczekują od firmy MOLEWSKI? Chcieliby przychodzić na przykład pijani do pracy lub chcieliby kraść? Skąd masz takie podejrzenia?

TakNie

Pracuje w tej firmie. Jak w każdej -każdej występuje czasem zniechęcenie do pracy. Tak jak i w życiu prywatnym bywają różne chwilę. Ogółem - narzekać nie mogę. Oczekuj od życia tyle ile sam dajesz - to też sprawdza się w pracy.

serdel

od kilku lat obserwuje profil tej firmy połowa prawdziwych komentarzy została skasowana większość pozytywów pisze psiak lub parówa

Tak18Nie
@serdel
@serdel

psiak parówa i Twoja matka

Tak4Nie

Agnieszka

@Łukasz nie sugeruje odpowiedzi, tylko nigdzie nie było wspomniane, żeby ktoś w ogóle nie dostał wypłaty od firmy MOLEWSKI i chciałam się upewnić czy tak na pewno jest. Nie rozumiem Twojego tonu wypowiedzi. Można każdą propozycję rozwiązania sytuacji rozważyć, prawda? Ty uważasz, że jest zła, a inna osoba może ją uznać za pewien pomysł podejścia do tej sprawy.

Borys
@Agnieszka

Szanowna Pani Agnieszko, Wydaje się, że wynagrodzenie zasadnicze należy się pracownikowi za jego pracę jak przysłowiowa "psu buda" co zresztą reguluje kodeks pracy i ustawodawca. Oczywiście zawsze należy rozmawiać i upominać się o swoje wynagrodzenie. Należy jednak uznać i chyba się ze mną Pani zgodzi, że opóźnianie przez jakiegokolwiek pracodawcę wypłaty wynagrodzenia dla pracowników lub kontrahentów BARDZO ŹLE ŚWIADCZY O TAKIM PODMIOCIE (firmie).

Tak5Nie

Tadeusz
@Borys

Ty Borysek, czy jak CI tam - Tadeusz z tej strony - w firmie pracuję od 14 lat i nie zdarzyło mi się by kiedykolwiek spóźnił się przelew z wynagrodzeniem. Ujawnij się i powiedz mi prosto w oczy - kiedy nie dostałeś należnego wynagrodzenia na czas? W internecie będąc anonimowy bardzo łatwo kogoś oczerniać - och Ty Borysku od 7-iu boleści!

Zostaw opinię o MOLEWSKI Sp. z o.o. - Włocławek

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie