Opinie o Sklep Spożywczy i Przemysłowy Grażyna Borucka-Porębiak w Sulmierzyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sklep Spożywczy i Przemysłowy Grażyna Borucka-Porębiak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sklep Spożywczy i Przemysłowy Grażyna Borucka-Porębiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Spożywczy i Przemysłowy Grażyna Borucka-Porębiak w Sulmierzyce

Iwona Nowy wpis

@MIKA czyli poleciłabyś innym pracę w tej firmie? Możesz napisać coś więcej o plusach pracy u tego pracodawcy?

MIKA Nowy wpis
@Iwona

Jest ubezpieczenie , są godziny pracy , jest wypłata na czas jezeli chodzi o pracodawcę a i reszta dziewczyn jest ok . To tak pokrotce

MIKA Nowy wpis

Jest tak jak powinno być :) oby każdy pracodawca taki był :) a pracować wszędzie przecież trzeba chyba że ktoś ma pracę bez pracy to ja bardzo chętnie :)

Iwona Nowy wpis

@elzarozumiem, że nie zgadzasz się z większością opinii. Chętnie w takim razie zapoznamy się z Twoją. Jakim pracodawcą jest według Ciebie firma?

danuta

Wiadomo, że praca jest ciężka ale ktoś musi w tej branży pracować @work żadna praca nie hańbi jak to mówią, wiesz czy są tutaj jakieś wolne miejsca?

Aplikowałeś do firmy Sklep Spożywczy i Przemysłowy Grażyna Borucka-Porębiak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
work

Otwórz sam i zobaczymy jakim będziesz pracodawcom . Wymagac to potrafi kazdy ale sprostac to juz nie kazdy . Kij ma dwa konce . Zmien system wtedy wszyscy będziemy pracowac rowno. Ja tez chce miec wolny wekeend tak jak Ty iTy niestety spozywka jest taka a nie inna życze powodzenia tym ktorzy pracują w tych branzach jest to naprawde ciezka praca . Pracowałam za kasą kilkanascie lat i nie chciała bym do tego wrocic no chyba ze sytuacja by mnie do tego zmusiła . Niech Rzad da po 1000 plus to za chwilę nie bedzie miał kto robic . Grazyna zmien branze bedziesz miala spokoj najgozej pracuje sie w swoich miejscowosciach i wiesz co mam na mysli . Wszystkim zycze samych najlepiej płatnych etatów i duzoooo duzoooo wolnego .

elza

Przeczytałam wszystkie opinie i w wielu z nich nie ma krzty prawdy!!!!!!!!

Miśka

A który pracownik w firmach jest zadowolony a tym bardziej w takich sklepach jak sklepy spożywcze ? Tu to chociaż nie pracują w święta i mają normalne wolne . Ja pracuję w sklepie spozywczym nie napisze gdzie gdzie szef mi mówi ze jak nie będziemy pracować w swieta to zaraz możemy nie pracować wcale bo coraz bardziej markety nas połykają a są to jedyne dni kiedy markety są pozamykane i możemy nadrobić. A już nie wspomnę o innych sprawach co się u nas dzieje i tak nie narzekamy ...... Firma ta jest całkiem ok tak mowi moja kuzynka pracujaca tam a zawsze mozna znalezc wszedzie coś nikt nie jest idealny . Niech każdy popatrzy na siebie jakim on jest pracownikiem i czy naprawde wszystko robi dobrze

klient

srały muchy bedzie wiosna bedzie trawka lepiej rosła powiedz kto to powiedz co to dla odwaznych swiat nalezy Ty piszesz ja pisze bo sie nie przyznamy fajnie nie ? A tak wogóle nie chcesz nie pracuj bo moze o Tobie coś napiszę co ? Daj swoje dane powiem ci kim jesteś i jak pracujesz . Zmuszają cie do pracy czy co ? jakoś tego nie widac na tych sklepach ze się przerabiacie a wrecz przeciwnie

per

Żle się tam dzieje !!!!!!!!!!

osm

Ja też NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RONI

Masz rację kotek nie wydaje ci sie bo tak to się dzieje jak się nie pilnuje dat bo się nie chce albo ma sie to w D bo po co itp mam z tym do czynienia na co dzien i wiem jak to wyglada i jak to sie dzieje od strony pracownika oczywiście wszyscy tacy nie sa bo sa osoby odpowiedzialne

MIKA

To może powiedz jak niektóre z was okradaja ją :) jak pracowałas to wiesz co mam na myśli ..... a ja towaru po terminie nigdy nie musiałam kupować ....jak nie umiesz o niego dbac i przekładac to sie tak

qqq
@MIKA

Dbać o towar ,który był przywieziony z 2 dniową data terminową !!!! PUKNIJ SIĘ MIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ja się zdecydowałam na podjęcie pracy bez umowy ,bo obiecywała Borucka,że po 2 tygodniach dostanę umowę i tak co tydzień niby kierowca W przywoził .A miało być to szkolenie {KASTING}A towar po terminie to musiały sprzedawczynie kupować !!!

work

Pracowałam bez umowy prawie 2 miesiące ,a szkolenie miało trwać 2 tygodnie !!! ! towar po terminie !!! Galaretka na luz FUJ rzygać się chce!!!!!

kasia

Przerabiałam TO WIELKA PORAŻKA !!!!! OSTRZEGAM !!!!!!!

100%

O tu same negatywy NO to coś jest na rzeczy !!!!!

Asik

Marzena P. masz sie jak u Pana Boga na tym Błoniu i urząd pisz przez "rz" a nie przez "ż" Widać ze nie masz co robić :) zdziwiona ?

Tak tak wypłatę do dzisiaj mam w 2 RATACH !!!! liliana pomyśl Co ty WYPISUJESZ ????Jesteś ADWOKATEM z użędu czy CO?????

liliana

Co Ty pieprzysz syrena napiłaś się czy co ? Pomyśl pierwsze zanim napiszesz dostawałaś wypłatę połowę wcześniej nawet a drugą na koniec miesiaca to o co ci chodzi ? Były osoby co chciały zaliczki wiec wszyscy pózniej dostawali w dwóch ratach . pierwsza 15tego a druga ostatniego kazdego miesiaca . Ja tam pracuję to wiem jak jest a jak na kaszelek chciałas isc na wolne i to z tydzień no to moze i problem ale nie jak ktoś rzeczywiście jest chory nie pisz pierdół . Jak ci nie pasowało to sie zwolniłas i koniec piesni daj pracować tym co chcą .Aaaaaa i nigdy nie słyszałam że L4 biora niemadrzy skad Ty to wyczasnęłaś ?

syrena

Tak Wypłata była na czas , w 2 RATACH SMIECHU WARTE!!!! Nie szanują drugiego człowieka wolnego zero, L4 JAKIE L4????????? L4 biorą tylko CYTUJE NIEMĄDRZY!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy i Przemysłowy Grażyna Borucka-Porębiak - Sulmierzyce

Sklep Spożywczy i Przemysłowy Grażyna Borucka-Porębiak
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Rynek 13
    63-750 Sulmierzyce