"IT-BOX" Wldemar Syskowski

Dzierżoniów

Opinie o "IT-BOX" Wldemar Syskowski

Xavier

Potwierdzam , zamówiłem towar ktorego nigdy nie dostałem . Pieniadze przepadły , towar tez. IT-BOX to oszusci . Prosze uważac na nich , najlepiej unikac szerokim łukiem .

dziumar

serwis IT-BOX Waldemar Syskowski to oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

prawnik

Chyba w dzisiejszych czasach trzeba brać umowy na wszystko, umowy słowne to bardzo podejrzane sprawy. Potwierdzenie na papierze jest potrzebne. Zastanawiam się jak potem takie osoby chcą dochodzić swoich praw jeśli ktoś im nie zapłaci

Zostaw opinię o "IT-BOX" Wldemar Syskowski - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "IT-BOX" Wldemar Syskowski