Opinie o ALEX Sp. z o.o. w Kleosin ul. Zambrowska 4A

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ALEX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ALEX Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALEX Sp. z o.o. w Kleosin ul. Zambrowska 4A

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ALEX Sp. z o.o.?

Joninek

Atmosfera raczej spoks, to zależy kto czego oczekuje. jest parę osób na widok,których ciśnienie rośnie. Da sie wytrzmac.

Bbbbb

Praca ok.zarobki sa lipne najniższa krajowa ludzie do współpracy sa wporzadku a sprzataczka to szmata,szef jak przechodzi dzien dobry nie powie????hmm...

Gość II

Do "Gość" Co masz konkretnie na myśli pisząc wyzysk - słabo? Czego nie polecasz? Produkcji (której), Magazynu, Handlu, Oddziału czy może Marketingu?

@Gość II

Handlu

Et virum pulchrum et honestum...

Nadal pracuję. Dalej podtrzymuję opinię o firmie ALEX.

Gość II

Takie czasy, teraz na każdej produkcji słabo płacą ale jest jeszcze kwestia samej pracy. Słyszałem że w ALEXie się za mocno nie przepracowują :)

Cieciorka
@Gość II

Wydaje mi się, że to prawda. Ani na produkcji ani w biurze, raczej się nie przepracowują. Handlowcy jeżdżą na zagraniczne wycieczki, wystarczy popatrzeć na fejsbooku pracowników.

Ooóoooooo
@Cieciorka

To nie są zagraniczne wycieczki tylko jeżdżą na targi po różnych krajach a po południu pewnie i zwiedzaja sobie jak maja służbowe auto. A co do firmy i płacy to zgadzam się z poprzednikami zero jakichkolwiek reguł jeśli chodzi o premię. A i nie ma jasno sprecyzowanych obowiązków bo niby powinieneś pracować na x stanowisku ale i tak obrabiasz jeszcze inne stanowiska. To wszystko spowodowane jest dotacjami. Dostają dotacje i zaczynają kręcić. Przyjmują na x dzial bo musisz mieć na umowie to a pracujesz w innym i co innego robisz. Lub w ogóle możesz pracować w innej firmie Ozarowskiego bo ma 3 żeby tylko kasę zbijac . A jak dofinansowanie się skończy to idziesz na inny dział firmę lub kończą z Tobą współpracę.

xyz

W ciagu miesiaca 4 osoby odeszly, to o czyms swiadczy, jak jesz suchy chleb to tak, w biedronce lepiej placa

Wyzysk - słabo. Nie polecam.

NIKT

Pierwszej wypowiedzi juz nie ma. Chyba był duży nacisk przez firmę. Opinia się nie spodobała :) Czy wypowiedzi powyżej są promowane? - firma zatyrudnia ponad 100 osób, zatrudnienie w 2016 to ponad 100 osób, 2 fabryki, 5 oddziałów, to tak na podniesienie prestiżu? (preferowałbym wpisy pracowników a nie zwierzchników) Firma sie rozwija - tylko pogratulować. Niestety pracownik już niekoniecznie. Tak jak w powyzszej wypowiedzi: system premiowania niejasny, wynagrodzenie słabe, ale za to obietnic napewno bedziecie mieli szanse posłuchać. System motywacyjny bardzo słaby - tu braki u kadry zarządzającej. Własna inicjatywa nie spotka się ze zbytnim entuzjazmem. Mozliwości awansu eh ..., raczej śrubowanie rekordów. Firma ok dla osób które zaczynają i chca sprawdzić jak taka praca wygląda. Rozwoju wielkiego nie bedzie wiec dłuzszy pobyt nie ma sensu. "Atmosfera w pracy jest poprawna. Przełożeni poszczególnych działów są raczej lubiani" - co znaczy poprawna atmosfera ? (jak bym słyszał kierownika działu lub prezesa = u nas w firmie atmosfera jest poprawna - a taka sobie wypowiedz poprawna politycznie )- Przełożeni poszczególnych działów są raczej lubiani - osoba która to pisze pracowała na każdym dziale? czy wypytała te "ponad 100 osób" Atmosfera jest różna w zależności od działu i osób zarządzających i napewno nie jest wszędzie poprawna (ale się uczepiłem). Produkty dobrej jakości - nie ma do czego sie przyczepić.

Cum experimentum

Ja się zgadzam z pierwszą wypowiedzią o tej firmie i dodam że jeśli nie myślisz o swojej przyszłości i nie chcesz się rozwijać to jest wymożona firma dla was i będziesz pisał pozytywne opinie jak powyżej. Niby taki producent i w ogóle a zarobki na poziomie małej hurtowni i to nie koniecznie. Poza tym nie jawny system premiowania i w/g widzi-misie pomijając obiecanki cacanki i inne szczegóły bardziej nieprzyjemne dla rozstających się z tą firmą po wieloletniej współpracy, bo doszli do konkluzji opisanej powyżej.

Et virum pulchrum et honestum...

ALEX sp z o.o. z Kleosina, to dobra firma w roku 2016 zatrudnia ponad 100 osób. Firma produkuje podzespoły do instalacji gazowych oraz kompletne samochodowe instalacje gazowe. Produkcja odbywa się w dwóch fabrykach. jedna w Kleosinie, druga w Fastach. Zatrudnienie w 2026 roku to ponad 100 osób. Firma posiada 5 oddziałów w całej Polsce. Firma cały czas się rozwija. Dzięki doskonałym zmysłom organizacyjnym i biznesowym właściciela firma staje się powoli liderem w produkcji kompletnych instalacji gazowych na świecie. Jeśli chodzi o warunki pracy - to są dobre. Atmosfera w pracy jest poprawna. Przełożeni poszczególnych działów są raczej lubiani. Nie ma jakiegoś "chorego" wyścigu szczurów między pracownikami. Jeśli chodzi o zarobki, to raczej tak jak wszędzie bez większych rewelacji, ale za to atmosfera jest dobra - a to czasem jest ważniejsze od wysokich zarobków. Prezes firmy raczej się nie wtrąca do zarządzania poszczególnymi działami. Nadzoruje to wszystko z góry. Owszem pilnuje swoim okiem, ale jak uczciwie ktoś pracuje to nie ma czego się obawiać. Ja osobiście zachęcam wszystkich do pracy w ALEKSIE. Nie będziecie żałować. To moja prywatna i bardzo osobista opinia. Tam gdzie pracują fajni ludzie tam miło się spędza godziny pracy.

Sicut Homo - Rectus

Witam, nic z tego co napisał powyżej Ten nie jest prawdą. To stek bzdur i kłamstw. Pracuję tu już jakiś czas i nie narzekam. Firma cały czas się rozwija, atmosfera w firmie jest dobra. Życzę każdemu takiego pracodawcy jak firma ALEX. Firma w tej chwili zatrudnia ponad 100 osób, to zdecydowanie więcej niż może pomieścić garaż ;). Firma ALEX jest także sponsorem wielu wydarzeń sportowych np. PKO Biega, Ekiden.... Gdyby instalacje były złej jakości to nie byłoby tylu chętnych na montaż w firmowym warsztacie. Zadzwońcie chociaż z ciekawości i spytajcie w warsztacie, na kiedy można mieć montaż. Pewnie ze trzy tygodnie trzeba będzie odczekać. I tak jest cały czas. Na marginesie mówiąc ten wpis powyżej nadaje się do ścigania za pomówienie, a na pewno do usunięcia przez administratora. A w temacie pracy, to cały czas potrzebujemy pracowników na produkcję, przyjdźcie zobaczcie i oceńcie sami, czy warto pozostać w tej firmie na dłużej, czy też nie?

admin

Czekamy na Wasze opinie o firmie ALEX PL sp. z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw merytoryczną opinię o ALEX Sp. z o.o. - Kleosin

• Jak się pracuje w ALEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALEX Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALEX Sp. z o.o.