PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

Opinie o PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

sasiad

Pan juhke nie znam go lecz dla mnie to człowiek niepoważny myśli że mu wolno wszystko nie wspomnę o blokowaniu ulicy przez pracowników firmy ,ale daj pan się wyspać sąsiadom każdy chcę spać w ciszy a nie słuchać pana alarm walnięty po nocach dzisiaj wył od 1 do rana sprawa trafi wyżej

Barbara

@Irek, a jak Tobie pracuje się w firmie? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś w niej zatrudniony. Jeżeli tak, to na jakich warunkach? Jaką umowę PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj zapewniło Tobie? Rozwinięcie Twojej wypowiedzi może okazać się pomocne dla innych użytkowników forum.

Irek

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca a opinia zależy od tego jak się pracuje!

Ja

A pracuje ktoś jako spedytor

Barbara

@Anonim, Administrator usuwa komentarze, które są niezgodne z regulaminem forum Gowork.pl. Nawet jeśli komentarz jest negatywny, ale prawdziwy oraz nie narusza regulaminu to zostaje na forum. Biorąc udział w dyskusji na forum jednocześnie zobowiązujemy się do przestrzegania postanowień regulaminu. Poniżej przesyłam link do regulaminu forum na Gowork.pl. https://www.gowork.pl/regulamin

Jak dziś przedstawia się sytuacja PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kamień Krajeński i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Anonim
@Administrator 01.03.2018 08:28

Dlaczego Administrator usunął wszystkie NEGATYWNE opinie?

Księgowa

Cieszę się ,że ktoś napisał prawdę o tej firmie . Tak , trzeba w niej pracować . Szef zbyt często zatrudnia osoby młode bez kompetencji i doświadczenia z pokolenia " Januszy" którzy patrzą tylko gdzie się schować by napisać wiadomość na komunikatorze . Znają prawa i nie chcą znać obowiązków . My pracownicy ze starzem musimy za nich pilnować roboty . Nie chcesz pracować , nie składaj podania i nie przeszkadzaj innym w pracy. Zawsze możesz wyjechać i za granicą zmywać garki . Ja tu zostaje

Pracownica

Nie zgadzam sie z opinia ponizej. Pracuje w firmie i jestem bardzo zadowolona. Praca siedem dni w tygodniu--kpina! Stres jak w każdej pracy. Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie.

Skorpion

Witam czy są miejsca u junkiego ale interesuje mnie tylko zestaw z naczepą

kolega40
@Skorpion 29.10.2016 18:38

nie ma miejsc

Kierowca

Pracuje w tej firmie od kwietnia 2014 do tej pory, ale powiem ze nie jestem zadowolony. Szukam innej pracy na razie.

zver

Pracuje w tej firmie i jestem zadowolony.

Zostaw opinię o PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj. - Kamień Krajeński

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.