PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

Kamień Krajeński

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 26 ocen.

PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.
2 26

Opinie o PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

Barbara

@Anonim, Administrator usuwa komentarze, które są niezgodne z regulaminem forum Gowork.pl. Nawet jeśli komentarz jest negatywny, ale prawdziwy oraz nie narusza regulaminu to zostaje na forum. Biorąc udział w dyskusji na forum jednocześnie zobowiązujemy się do przestrzegania postanowień regulaminu. Poniżej przesyłam link do regulaminu forum na Gowork.pl. https://www.gowork.pl/regulamin

   
Administrator

Jak dziś przedstawia się sytuacja PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kamień Krajeński i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

   
Anonim
@Administrator 01.03.2018 08:28

Dlaczego Administrator usunął wszystkie NEGATYWNE opinie?

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
Księgowa

Cieszę się ,że ktoś napisał prawdę o tej firmie . Tak , trzeba w niej pracować . Szef zbyt często zatrudnia osoby młode bez kompetencji i doświadczenia z pokolenia " Januszy" którzy patrzą tylko gdzie się schować by napisać wiadomość na komunikatorze . Znają prawa i nie chcą znać obowiązków . My pracownicy ze starzem musimy za nich pilnować roboty . Nie chcesz pracować , nie składaj podania i nie przeszkadzaj innym w pracy. Zawsze możesz wyjechać i za granicą zmywać garki . Ja tu zostaje

   
Pracownica

Nie zgadzam sie z opinia ponizej. Pracuje w firmie i jestem bardzo zadowolona. Praca siedem dni w tygodniu--kpina! Stres jak w każdej pracy. Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie.

   
Skorpion

Witam czy są miejsca u junkiego ale interesuje mnie tylko zestaw z naczepą

   
kolega40
@Skorpion 29.10.2016 18:38

nie ma miejsc

   
Kierowca

Pracuje w tej firmie od kwietnia 2014 do tej pory, ale powiem ze nie jestem zadowolony. Szukam innej pracy na razie.

   
zver

Pracuje w tej firmie i jestem zadowolony.

   

Zostaw opinię o PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj. - Kamień Krajeński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.