PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

Kamień Krajeński

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

Pracownica

Nie zgadzam sie z opinia ponizej. Pracuje w firmie i jestem bardzo zadowolona. Praca siedem dni w tygodniu--kpina! Stres jak w każdej pracy. Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie.

Aga
@Pracownica 22.11.2017 19:39
Nie zgadzam sie z opinia ponizej. Pracuje w firmie i jestem bardzo zadowolona. Praca siedem dni w tygodniu--kpina! Stres jak w...

A Pani z rodziny czy Ukrainka? (:

Pracownica
@Pracownica 22.11.2017 19:39
Nie zgadzam sie z opinia ponizej. Pracuje w firmie i jestem bardzo zadowolona. Praca siedem dni w tygodniu--kpina! Stres jak w...

Ani z rodziny ani ukrainka.

Czarek

Teraz zatrudnia ludzi pod nazwą PHENIX sp. z oo bo już nikt nie chce do niego przyjść. Mobbing jest na porządku dziennym, nawet do toalety strach wyjść. Przerwa na śniadanie którą zapewnia Ci kodeks pracy? ZAPOMNIJ! Jeśli nie jesteś spedytorem to zapomnij o jakimkolwiek szacunku w pracy. Omijajcie to miejsce z daleka.

Księgowa
@Czarek 23.11.2017 18:31
Teraz zatrudnia ludzi pod nazwą PHENIX sp. z oo bo już nikt nie chce do niego przyjść. Mobbing jest na porządku dziennym, nawet...

Cieszę się ,że ktoś napisał prawdę o tej firmie . Tak , trzeba w niej pracować . Szef zbyt często zatrudnia osoby młode bez kompetencji i doświadczenia z pokolenia " Januszy" którzy patrzą tylko gdzie się schować by napisać wiadomość na komunikatorze . Znają prawa i nie chcą znać obowiązków . My pracownicy ze starzem musimy za nich pilnować roboty . Nie chcesz pracować , nie składaj podania i nie przeszkadzaj innym w pracy. Zawsze możesz wyjechać i za granicą zmywać garki . Ja tu zostaje

Deber

Wyzysk, brak poszanowania pracownika, darmowe nadgodziny, praca najlepiej 7 dni w tygodniu, stres, presja czasu... Nie polecam.

Skorpion

Witam czy są miejsca u junkiego ale interesuje mnie tylko zestaw z naczepą

kolega40
@Skorpion 29.10.2016 18:38
Witam czy są miejsca u junkiego ale interesuje mnie tylko zestaw z naczepą

nie ma miejsc

maja

Ukraińcy to grząski temat jako pracownicy , nie tylko jako kierowcy ale w każdej innej dziedzinie. Gdybym miała zatrudnić Ukraińca to bym głęboko się nad tym zastanowiła. Pracowałam z nimi przez 2 lata i coś nie co wiem jakiego pokroju to ludzie do pracy.

Narodowiec

Czytałem dzisiaj na kresy.pl że zatrudnia upaińców którzy mają na przedniej szybie wstawione flagi upainy i banderowskie.Ponoć mu to nie przeszkadza.A skoro zatrudnia upaińców to albo Polakom praca w tej firmie nie odpowiada,albo chce jak najtańszym kosztem pracownika.

Kierowca

Pracuje w tej firmie od kwietnia 2014 do tej pory, ale powiem ze nie jestem zadowolony. Szukam innej pracy na razie.

zver

Pracuje w tej firmie i jestem zadowolony.

Zostaw opinię o PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj. - Kamień Krajeński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.