PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

Kamień Krajeński

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 25 ocen.

Opinie o PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.

Administrator

Jak dziś przedstawia się sytuacja PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kamień Krajeński i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Anonim
@Administrator 01.03.2018 08:28

Dlaczego Administrator usunął wszystkie NEGATYWNE opinie?

anonim

(usunięte przez administratora)

Księgowa

Cieszę się ,że ktoś napisał prawdę o tej firmie . Tak , trzeba w niej pracować . Szef zbyt często zatrudnia osoby młode bez kompetencji i doświadczenia z pokolenia " Januszy" którzy patrzą tylko gdzie się schować by napisać wiadomość na komunikatorze . Znają prawa i nie chcą znać obowiązków . My pracownicy ze starzem musimy za nich pilnować roboty . Nie chcesz pracować , nie składaj podania i nie przeszkadzaj innym w pracy. Zawsze możesz wyjechać i za granicą zmywać garki . Ja tu zostaje

Pracownica

Nie zgadzam sie z opinia ponizej. Pracuje w firmie i jestem bardzo zadowolona. Praca siedem dni w tygodniu--kpina! Stres jak w każdej pracy. Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie.

Skorpion

Witam czy są miejsca u junkiego ale interesuje mnie tylko zestaw z naczepą

kolega40
@Skorpion 29.10.2016 18:38

nie ma miejsc

Kierowca

Pracuje w tej firmie od kwietnia 2014 do tej pory, ale powiem ze nie jestem zadowolony. Szukam innej pracy na razie.

zver

Pracuje w tej firmie i jestem zadowolony.

Zostaw opinię o PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj. - Kamień Krajeński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Ireneusz Juhnke Kamień Kraj.