Hoermann Serwis Polska

Niepołomice

Opinie o Hoermann Serwis Polska

vhk

myślę że większa szansa na 2000 zł niż na 3000 zł. Bo rozumiem, że pytasz o kwotę netto @anonim??

Robert

Mieszkam w Niepołomicach a pracuję w Krakowie przy obsłudze prostych urządzeń przemysłowych i chętnie zatrudniłbym się na podobnym stanowisku w miejscu zamieszkania (dojazd). Zarabiam 3300brutto (2370zł. na rekę). Czy na takie same zarobki mógłbym liczyć w tej firmie,i jakie są szanse na zatrudnienie(10 lat doświadczenia)?

Jojo

A kto to taki ta czarna owca bo znam tylko jednego co szuka oszczędności kosztem innych to ten najnajnaj

SztefanMelerKiper

Generalnie firma nie jest zła....gdyby nie pewna "Czarna" Owca - która szukajac oszczednosci rozbija ją od środka, ogólnie relacje miedzy ludzkie są ok a zarobki jak wszedzie....

Zostaw opinię o Hoermann Serwis Polska - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hoermann Serwis Polska