studio artystyczne magik

Białystok

Opinie o studio artystyczne magik

Zuzanna

@Porażka jeśli miała miejsce taka sytuacja, to może warto taką informacje przesłać bezpośrednio do firmy? Kilka komentarzy wyżej właściciel firmy podaje maila, na który można się kontaktować.

Porażka!

Dołączamy się do negatywnych opinii na temat grupy artystycznej "Magik". Terroryzują dzieci żądając bezwzględnej ciszy, zastraszają mówiąc że będą wyrzucane z sali gdy się odezwą (przedstawienie interaktywne). Powitanie wypowiedziane w trybie rozkazującym, głosem niemalże majora. Jesteśmy bardzo zniesmaczeni ich wizytą. Pani, która przywitała widzów w grubiański, obelżywy, prostacki sposób radzę, aby przemyślała swoje zachowanie i czym prędzej udała się na kurs z savoir-vivre podczas którego dowie się czym jest sztuka komunikacji i dyplomacja. Awersja pozostanie na długo.

Zuzanna

@helaa co możesz powiedzieć więcej o pracy w firmie ze swojej perspektywy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca w studiu artystycznym magik.

hela

atmosfera to może jest wazna w kole gospodyń wiejskich, tutaj masz pracować i zarabiać hajsy. a w agencjach artystycznych da się zarobić, tylko trzeba się postarać a nie tylko narzekać i szukać dziury w całym

Właściciel

Witam wszystkich zaangażowanych w moją działalność i serdecznie dziękuję za opinie i komentarze, zarówno pozytywne jak i negatywne. Na pewno będę dla mnie wskazówką do dalszej pracy- żałuję tylko, że nie usłyszałam ich prosto w oczy, by móc wyciągać z nich wnioski. Pozdrawiam swoich przeciwników- byłych współpracowników, którzy nie sprawdzili się działając samodzielnie, szczególnie Iwonę i Krzysztofa (zainteresowani będą wiedzieć, że o nich chodzi)i zważywszy na wiele również miłych z Wami wspomnień życzę powodzenia i wszystkiego dobrego. Zainteresowanych współpracą proszę o wysyłanie CV na adres: studiomagik@wp.pl. Szczególnie cenić będę osoby dynamiczne, z inicjatywą, chętne do współpracy w grupie, wykwalifikowane i z doświadczeniem scenicznym jak i w pracy z dziećmi. Z racji na dynamiczny rozwój własny jak i mam nadzieję już wkrótce"przedsiębiorstwa" takich ludzi miło mi będzie witać i z nimi pracować. Strona internetowa i większa reklama również niebawem nastąpi. Dziękuję również za wszystko naszym milusińskim (publiczności) jak i rzeczy współpracujących od ... 10 już lat szkołom, przedszkolom, urzędom, firmom prywatnym. Wasz uśmiech i zadowolenie było, jest i zawsze będzie dla mnie bardzo cenne. Z pozdrowieniami i najlepszymi życzeniami wszystkim internautom Agnieszka Mosiej

romek

@tori a Ty dlaczego jesteś zainteresowany pracą u nich? bo nie wiem co mam robić w tym momenci, poszukałem ich w internecie i jak patrze na oferty pracy to jednak bardzo dobre są, tez nie wiem jak w sumie wyglądają zarobki, bo sa dosyć ogólnie przetawione na ogłozeniu, więc nie wiem i dlatego szukam opini.

tori

moja wiedza na temat Studia artystycznego Magik kończy się na tym że jest z Białegostoku ... niestety ale próżno w sieci szukać większej ilości informacji na ich temat. A szkoda , bo przydałoby się zrobić im lepszą reklamę - wiadomo , że ona jest dźwignią handlu, biznesu a z tym przeciesz mamy tu do czynienia

kluska

witajcie kochani forumowicze, również bardzo jestem zainteresowana tym co obecnie dzieje się w studio artystyczne magik. interesuje mnie to ponieważ znalazłam jakieś oferty p[racy w tej firmie ale bez dat i nie wiem czy są one nadal aktualne. więc proszę napiszcie czy firma wogóle jeszcze działa na rynku?

były pracownik

Dodam jeszcze, że mój mąż ma obecnie firmę i wiem jaka to nerwówka, jak nie śpi po nocach, bo z pracownikami problemy. Kazdy jest inny, kazdy ma swoje problemy i swoje widzimisie. A czym więcej ludzi, tym więcej spraw z nimi i nieporozumień. Praca i współpracownicy to nie rodzina i w żadnej nie będzie cieplarnianej atmosfery. Skąd u Was ludzie tyle zawiści? Popatrzcie czasami z perspektywy innej osoby, porozmawiajcie, wyjaśńcie i spróbójcie zrozumieć zarówno współpracowników jak i pracodawcę. Z moich doświadczeń niemalże z każdą osoba w życiu zawsze da się kompromisem dogadać. Wyrozumiałości, dojrzałości i dystansu więcej. Jeszcze się taki nie urodział co by wszystkim dogodził. Mój mąż po 1-cznym doświadczeniu w prowadzeniu firmy zrozumiał jak ciężki i trudny to kawałek chleba i zmienił zdanie o poprzednim pracodawcy- zrozumiał wiele jego decyzji. Przestańcie oczerniać, cieszcie się że wogóle ktoś wam daje możliwości zarobienia na rachunki, bo jak tak dalej w naszym kraju bedzie to wsztscy bedziemy pracować w B... Pozdrowienia i najlepszego dla wszystkich rodzimych firm.

edy

Ja trochę tam pracowałam. Większość miłych i w porządku ludzi, szefowa też ok. Byłam młoda i mi wtedy pasowało. Odeszłam, bo spodziewałam się dziecka i wyprowadziałam się z Białegostoku. Czasami były sytuacje nerwowe i nieporozumienia, ale gdzie ich nie ma. To trudna branża, prywatna, niestety bez znajomości w naszym kraju trudno dostać się to państwówek. Praca owszem lekka nie jest, ale każdy wie na co się decyduje. Z pieniędzmi nie było problemów, z szefową dało się spokojnie dogadać (złośliwi i lenie pewnie piszą te oszczerstwa). Popatrzcie na siebie, czy zawsze jesteście tacy idealni. Teraz pracuje w innej dziedzinie i nieraz tęsknie za czasami z Magika i myślę o powrocie do tej branży. Polecam tą pracę dla młodych, sympatycznych, ciekawych przygód ludzi.

aaa

Pracuję w Magiku. Szefowa jest wyrozumiała, praca jest ok i zarobki są dobre. Jeśli ktoś nie potrafi pracować lub myśli że pieniądze leżą na ulicy, to nie dziwię się że narzeka. Pracuję od niedawna i nie mam jak dotychczas żadnych zastrzeżeń. Ekipa jest zgrana, kierowcy też :)

mm

nie radzę!!!!!!!!!!! To w ogóle nie ma nic wspólnego z teatrem. Wpisy o właścicielce są niestety prawdziwe. Często oszukuje nawet na drobne kwoty. pracowałem w kilku tego typu "teatrzykach" magik - wypada najgorzej. Z tymi pieniędzmi pod stołem to też prawda. A co do stałych pracowników to tak są dwie jej koleżaneczki - to pewnie ich wpis. Jak najdalej od magika.

lena26

czy ktos moze zna osoby z magika które były w pazdzierniku tego roku w woj. swietokrzyskim z przedstawieniami dla dzieci?dodzwonienie sie do tej firmy graniczy z cudem wiec tutaj pytam

zgadzam sie, uciekajcie z Magik , Studio Artystyczne w Bialymstoku !!!! Kobieta rzeczywisicie nie wie co robi. Bardzo dziwna osoba. Ciekawe jakie ma wyksztalcenie? Pewnie zadne , a komentarze pozytywne pewnie sama napisala w swojej obronie hahah

Ja też jestem zadowolona. Pracowałam w kilku teatrzykach i tu bez dwóch zdań jest najlepiej. Jak ktoś lubi taką pracę to tylko w Magiku. To cieżka praca i ma wiele mankamentów, ale porównując to co miałam wcześniej w innych firmach to tutaj jest rewelacja. Ktoś kto wypowiada się źle nie wie co się dzieje w innych takich firmach, tam to dopiero. Polecam

A ja się z tym nie zgodzę. Pracuję już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Wszystko jest bardzo zorganizowane, pieniądze wypłacane bez najmniejszych problemów, klienci zadowoleni. Właścicielka jest bardzo miłą i konkretną osobą, bardzo dba o swoich pracowników, grganizuje nawet firmowe wigilie i wyjścia. Jeśli chodzi o wolne dni to trzeba o nie wcześniej poprosić i wyjaśnić. Ja jestem bardzo zadowolony i moi koledzy z pracy z tego co wiem to takze, sam fakt, ze ludzie pracują po kilka sezonów o czyms świadczy. Dużo przedstawien, dobre pieniadze i miła atmosfera, zarówno jeśli chodzi o współpracowników jak i pracodawcę. Oby tak dalej

osa

Studio Artystyczne Magik - uciekajcie jak najdalej, właścicielka to chciwa, chora psychicznie baba... i tyle w niej artyzmu co w *&!@#

niewolnik

Słowo do "Jarka"- to ściema, nikt taki- przynajmniej w okresie wpisu tam nie pracował!, reszta prawdziwa jest taka, że właścicielka to apodyktyczna,chciwa i zmanierowana panienka, która uważała się za Boga. W relacjach z klientami szczególnie gdy brakowało im kilku złotych do obiecanej "gaży" bywała po prostu prostacka!. Pracownik nie miał prawa zachorować a już na pewno nie miał prawa do dnia wolnego dla załatwienia prywatnych, pilnych spraw. Tzw. pracownicy mieli jakieś tam grosze na "umowie o dzieło", a reszta "pod stołem". Ta dziewczynka nie wie co to szacunek do człowieka, a szczególnie do ludzi dzięki, którym zarabia. Wątpię aby na dzień dzisiejszy jej postawa się zmieniła.

Zostaw opinię o studio artystyczne magik - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie studio artystyczne magik