Opinie o Polexpo Exhibitions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polexpo Exhibitions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polexpo Exhibitions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polexpo Exhibitions Sp. z o.o. w Warszawa

Kacper Nowy wpis

@iwan a co ty myślisz o pracy?

Dobczyn92 Nowy wpis

Brak słów firma mieści się w namiocie brak warunków do pracy pan Piotr kompletnie nic nie ogarnia pracować dla niego to jakaś porażka

czarny Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ,nie odbiera telefonów wiecznie nie ma czasu sie spotkac .Moze na towar mu nie starcza wiec kreci ludzi na kase ZERO

tomek Nowy wpis

ok Moje sugestie dla Polexpo Exhibitions Sp. z o.o.: ok Lubię atmosferę w Polexpo Exhibitions Sp. z o.o. za: ok

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Polexpo Exhibitions Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
krzysztof

Zawsze miałem pensję na czas Moje sugestie dla Polexpo Exhibitions Sp. z o.o.: ok Lubię atmosferę w Polexpo Exhibitions Sp. z o.o. za: praca

jowisz

w mojej opinni nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Ale to jest moje osobiste zdanie. Byłem na wielu targach - zawsze miałem pieniądze na czas. Czasami małe obślizgi się zdarzaly ale to była rzadkość

Jeśli ktoś pracuje w tej branży to jest znany wśród wystawców i nic w tym dziwnego!

Do zobaczenia na targach
@Adam

Cóż, widzę, że czytanie ze zrozumieniem kuleje. Raczej miałem na myśli to, że znana jest ze swojego krętactwa oraz nieuczciwości. O atmosferze ciężko coś napisać, jeśli jesteś w danej chwili potrzebny to pan Piotr na kolanach będzie błagał o Twój czas ale wszystko się zmienia po zakończonym projekcie. Nic dziwnego, że najpierw z firmy odeszli pan Fabian, później jeszcze kilka osób z biura i magazynu a na samym końcu pan Bartek. Obydwaj mają obecnie dobrze prosperujące firmy. Pozytywów w tej firmie brak, skoro na pieniądze czekało się tygodniami a czasami były zwłoki ponad 2 miesięczne.

Hanna

@Do zobaczenia na targach, mógłbyś napisać coś jeszcze na temat pracy w tym miejscu? Widzę, że nie masz dobrych doświadczeń, może jednak znajdą się jakieś pozytywy z pracy w Polexpo Exhibitions? Jaka panowała atmosfera wewnątrz firmy, jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Takie szczere wpisy są bardzo cenne i wiele wnoszą dla osób poszukujących tu takich informacji.

Do zobaczenia na targach

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Właściciel nie wywiązuje się ze zobowiązań finansowych, nie odbiera telefonów lub gdy odbierze twierdzi, że jest w banku i za chwilę robi przelew.. Poza tym postać powszechnie znana w środowisku "wystawienników.

rob

PODOBNO JAKIEŚ ZMIANY W FIRMIE, PRÓBUJĄ LOKA ODERWAĆ OD KORYTA... BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!

asmodeus

jak naj dalej od tej firmy i pana Piotra K kokainisty co okrada ludzi z ciezko zarobionych pieniedzy

Hanna

A co możecie zaliczyć do pozytywów pracy w tym miejscu?

Tyn

Wiesz co, nie wydaje mi się, abyś miał rację kolego ponieważ firma jest w tym momencie w swoim rozkwicie i coraz lepiej jest, więc to co mówisz to jawna nieprawda. Kasa jest zawsze na czas a słyszałem nawet plotki o podwyżkach dla każdego pracownika

PP
@Tyn

Serio? Panie Piotrze....:)

batuś

Poziom tego zapytania jest niski bardzo niski.... Ciekaw ja jestem kto to taki mistrz mistyfikacji pisze pod podpuchę ( sprawdzić w słowniku sprawdzić ) PREMIA kto kiedy i gdzie słyszał .... hahahaha

bakuś

No właśnie a tu nikt nikogo nie obraża tylko pisze jak jest w końcu to miejsce w którym pracownicy mogę podzielić się opiniami. Boli? nie sądze - bo do tego trzeba mieć przyzwoitość, poczucie godności i szacunek do ludzi którzy ciężko pracują zamiast................ jeździć na kolejne wakacje

kokiterusza

Chyba z czytaniem i rozumieniem tekstu też jakieś problemy panie dfh....nikt tu nie hejtuje tylko pisze jak jest. A skoro ktoś się nie odnajduje to niech zjeżdża po białej łące z Maleńczukiem i nie zawraca głowy :)

kabaret

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

biber

To musiały być czasy kamienia łapanego ludzie to akurat bardzo właścicielowi lub większej liczbie władzy bo nie wiadomo kto rządzi bardzo przeszkodząją oj bardzo najlepsze byłyby zwierzęta taka na przykład trzoda chlewna byle co dasz nie odpowie i będzie znosić razy.... szkoda słów

ans

Pracowałam w firmie dłuższy czas. Wypłata zawsze na czas. Rodzinna atmosfera . Czytam powyższe komentarze i az nie chce mi się wierzyć ze tak się mogło popsuć. Wszystko zależy od ludzi, zespołu.

hamura

Interesująco ze aż strach się bać....a negatywy wystawianie sobie sami co dla nikogo nie jest tajemnicą.

Zostaw merytoryczną opinię o Polexpo Exhibitions Sp. z o.o. - Warszawa

Polexpo Exhibitions Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Słoneczna 26
    05-816 Warszawa
  • NIP: 5220103503 KRS: 0000084225

Polexpo Exhibitions Sp. z o.o.