YUMA

Wrocław

Opinie o YUMA

maciek

firma na pewno jest już jakiś czs na rynku no i współpracuje tutaj z 64-bitowymi systemami operacyjnymi, wiec naparwde to sporo jak na firme informatyczną.

maggraz

Jestem zainteresowana pracą w tej firmie, jeżeli możesz, proszę odezwij się na maila. Pozdrawiam. maggraz@o2.pl

am

Słowa kojarzące się z YUMA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako duża . Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w YUMA: Najbardziej nie podobało mi się w YUMA:

Zostaw opinię o YUMA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YUMA