Z.H.U. KRZYSZTOF DYBKOWSKI

Słodków-kolonia

Opinie o Z.H.U. KRZYSZTOF DYBKOWSKI

BREWKA

STAN POJAZDU W OGLOSZENIU NIE ZGADZA SIE Z RZECZYWISTOSCIA, SPRZEDAWCA KLAMIE PRZEZ TELEFON A NA MIEJSCU W RZECZYWISTOSCI ZASKOCZENIE TOTALNE, AUTO Z WYGLADU I POMIAROW CALE MALOWANE, MIALO MIEC OPONY ORYGINALNE TJ ROCZNIK 2013 A MA ZALOZONE ROCZNIK 2011 !!! LAKIEROWANE JAK TWIERDZI JEDNE DRZWI A NA MIERNIKU I PAPROCHY NA KAZDYM ELEMENCIE, WNETRZE ZNISZCZONE NAWET NIE POSPRZATANE, OGOLNIE NIE POLECAM , ODRADZAM OGLEDZIN , SZKODA CZASU !!!

Zostaw opinię o Z.H.U. KRZYSZTOF DYBKOWSKI - Słodków-kolonia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.H.U. KRZYSZTOF DYBKOWSKI