AUTO - SERVICE JUBLEWSCY

Lubartów

Opinie o AUTO - SERVICE JUBLEWSCY

nico

na portalu dobrymechanik.pl, jest opinia wstawiona tego samego dnia z różnicą paru minut... ciekawe

Marcusss

jestem mega zadowolony z napraw jakie dotąd wykonał serwis Jublewskich. Mogłem tutaj zawsze liczyć na pomoc i wsparcie. Rozumiane są tutaj możliwości finansowe klienta, dlatego panowie zawsze starają sie znaleźć najbardziej atrakcyjne rozwiązanie. Doceniam. Najbardziej jestem zadowolony z naprawy głowicy silnika.

Zostaw opinię o AUTO - SERVICE JUBLEWSCY - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO - SERVICE JUBLEWSCY