TECO Spółka z o.o we Wrocławiu

Wrocław

Opinie o TECO Spółka z o.o we Wrocławiu

falcon

trendo, hasła zawsze są piękne. Myślę, że jednak pracownicy mają problem żeby swoje egzekwować np. w sądach.

Drab

Umowy to klamstwo praca od rana do nocy

Bartosz Szewczyk

Witam serdecznie, W nawiązaniu do posta "barts" pragnę poinformować, że podejmując pracę w Firmie, na wstępie wszyscy są informowani o warunkach zatrudnienia. Nikt nie jest zmuszany do podjęcia pracy. Osoba używająca nicka, sugerująca na moją osobę, powinna liczyć się z konsekwencjami wynikającymi z KK.

Bartosz Słoma

Witam serdecznie, w odpowiedzi na post ,,barts'' chciałbym poprosić a zarazem zaapelować o nie podszywanie się pod konkretne osoby.Jeżeli masz odwagę do wydawania opinii podpisz się z imienia i nazwiska, a nie ukrywaj się pod inną osobą.Jeżeli sytuacja się powtórzy zdarzenie zgłoszę na policję.

barts

wszystko wygląda trochę inaczej niż na początku. rozmowa ok, atmosfera później beznadziejna. najważniejsza firma, życie prywatne- nie. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o TECO Spółka z o.o we Wrocławiu - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECO Spółka z o.o we Wrocławiu