CARGUM Krzysztof Kuźniak

Zielona Góra

Opinie o CARGUM Krzysztof Kuźniak

klient

totalna porażka, umawia się na konkretną robotę za konkretną cenę a przy rozliczeniu żąda więcej i nie potrafi wytłumaczyć dlaczego, mętne tłumaczenie na zasadzie, że nie spodziewał się że będzie musiał przykręcić koło i wcześniej wziął pod uwagę tylko odkręcenie koła. NIE POLECAM.

Robert
@klient 26.03.2013 22:00

MAsz rację miałem podobną sytuację również nie polecam

Zostaw opinię o CARGUM Krzysztof Kuźniak - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARGUM Krzysztof Kuźniak