F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh

Dębica

Opinie o F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh

Agnieszka

@Zbigniew, rzeczywiście ustalanie grafiku powinno być sprawą priorytetową. Czy w takim razie, kiedy na jaw wychodziły te wszystkie nieporozumienia, kierownictwo nie zrobiło niczego, żeby zmienić dany stan rzeczy i ułatwić pracownikom pracę?

Zbigniew

Szefostwo informacje o nieprawidłowościach nazywa donosami. Dziury w grafikach. Powiedzmy że siedzisz nockę, rano nikt nie przychodzi patrzysz w grafik żeby zobaczyć kto zaspał a tu dziura, zmiana nieobsadzona, albo pora zmiany przyjeżdża zmiennik a za 3 minuty drugi i obaj twierdzą ze mają nockę, Zdublowana zmiana. Kierowniczka nie umie grafiku napisać czy zsumować godzin. Alkoholicy są w każdej firmie i na wszystkich stanowiskach, Błysk zatrudnia przepitych dziadków, którzy w wyniku wieloletniego picia maja zniszczone zdrowie a tym samym przyznana druga grupę.

Agnieszka

@Zbigbiew co jest nie tak z grafikami? Czy sugerujesz, że część pracowników ma problemy z alkoholem? Czy szefostwo firmy zostało o tym fakcie poinformowane? W dzisiejszych czasach to jest bardzo tępiony proceder na polskim rynku, czasami wystarczy podjąć pewne kroki informacyjne.

Zbigniew

Bałagan do potęgi. Wszystkie zarzuty poprzedników prawdziwe. Brak kontaktu, nikt nie ponosi odpowiedzialności za decyzje, walące się grafiki i likwidowane naprędce placówki. Brak jakichkolwiek wymogów poza II grupa przez co pracownicy to weterani walki z jabolem. Kierowniczka rejonu Dębica to marionetka w rekach zastępcy dyrektora, ten z kolei to koleś prezesa z czasów służby w Milicji Obywatelskiej. Machloje, przekręty, obchodzenie prawa. Fałszowanie oraz gubienie umów. Giną również godziny, grafiki pełne błędów.

Agnieszka

@kotek w jakim sensie zostałeś okradziony przez firmie? Czy w firmie nie na systemu odnotowywania godzin, w jakich pracownicy wykonują swoje obowiązki? To bardzo ważna opinia dla zainteresowanych ofertami pracy.

kotek

Firma ARGO jeden szyje drugi TARGO. Oszukiwanie na wymiaże czasu pracy!!!podaje koordynator niewiem w jakim celu zaniżoną liczbę przepracowanych godzin do kadr według czego jest zaniżane wynagrodzenie!!! nie wydają wcześniej podpisanej odzieży kradną pracownika na każdym kroku czyż nie panie koordynatoże FOŁTA??? Okradacie ludzi nawet z nadgodzin których nie wypłacacie!!!Ludzie uciekajcie czym prędzej od tych złodziei. Ja sprawę zgłaszam do ZFRON niech skontrolują jestem w stanie świadczyć przed sądem mam niezbite dokumenty na oszustwa z ich strony. zainteresowanych proszę o kontakt dm.kuzma@tlen.pl

wykorzystany-były pracownik błysku

Śmiać mi się chce jak czytam te wpisy. Że dają umowy o pracę? Bo na śmieciówkach by nie zarobili. To jest zakład chroniony I za każdego mają kase. Daja 3 umowy a potem przenosza do drugiej firmy,żeby nie dać umowy na czas nieokreślony. Z III grupą nie masz szans,a najlepiej jak masz grupę specjalną,bo wtedy zarabiaja na tobie więcej,ale ty nie dostaniesz z tego grosza. Najniższa krajowa. Że socjal dobry? Przecież za dojazdy czy zwrot za leki maja z pefronu,to nie daje firma. Że paczki na święta? Ochłapy żeby plebs się cieszył. Że wypłaty na czas? Ludzie na prawdę tak nisko się cenicie? Nie wspomnę o sytuacji w biurze. Tam jest gorzej niż w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ludzie wystraszeni,nikt ci w niczym nie pomoże nie doradzi żeby sie nie narazić. Czy oni nie słyszeli o mobbingu,czy aż tak się boją. Jedno jest pewne,dopóki ludzie będą się bać i nie będą sami się szanować dopóty tacy jak błysk będą po nich jechać jak po wołach. Mam nadzieję,że szybko to się skończy

3r

ojej no chyba @juras mi się nie wydaje żeby tak było wydaje mi się że to mógł być po prostu jakiś zart przecież każdy musi pracować z podpisaną umową

Maro

Byłem pracownikiem agencji Perfekcja z orzeczeniem jest to solidna firma pracowałem na placówce handlowy w Żabnie było ok do momentu gdy kierowniczce coś odbiło w główke że patrze na ręce klientom bo miała takie zgłoszenie od klientki a ja jej powiedział że od złodziejki ta uwaga i kto ma racje

Kazimierz

Coś mi się wydaje że p.Jacek komuś podpadł.Znam go osobiście i jest długoletnim dobrym pracownikiem.Firma również jest za bardzo poważną aby zatrudniać kogokolwiek bez umowy.Napisał ktoś,kto nie zna firmy.Nie wiem jakimi pobudkami się kierował,i co miał na celu taki nieprawdziwy wpis.Co autor wpisu chciał osiągnąć?Komu zaszkodzić?

kazimierz

Ja również tak uważam.Nie zdążyli usunąć ogłoszenia z Urzędu Pracy,a już znalazła się osoba na ww.stanowisko.Jeżeli mam doradzić to proponuję złożyć CV w Perfekcji i Błysku i nie czekać aż oddzwonią,tylko przynajmniej raz na tydzień udać się osobiście i przypominać się.Na Urząd Pracy nie ma co liczyć.Pozdrawiam oraz życzę wytrwałości w poszukiwaniu pracy.

Kazimierz

Ja również jestem po 50-ce i pracuję kilka lat w Perfekcji.Nie jestem wazeliniarzem,nie cukruję tylko piszę fakty.Firma solidna profesjonalna,umowy o pracę,nie śmieciówki,oraz zwrot kosztów za dojazdy do specjalistów,za leki.Nadgodziny wypłacane na bieżąco.Na każde święta paczki.itd.Jeżeli chcesz pracować uczciwie i solidnie to nadal polecam ww.firmę.

Józef S

dostałem szanse w tym trudnym czasie dla ludzi po 50 i przepracowałem w Błysku w Debicy 2.5 roku dostałem wynagrodzenie i za nadgodziny i za paliwo i za prace na zatrudnieniu z zusem nie na smieciowce szkoda ze już nie mam tam pracy to solidna firma placi nie oszukuje.. suski

niepelnosprawny

Firma nie poważna dali ogłoszenie do urzędu pracy o naborze 3pracownikow a jak przyszło do spotkania to się okazało że osoby już są wybrane poza urzędem na parkingu

janek
@niepelnosprawny 20.08.2015 20:11

do Noriana a co ty mogłeś zauwazyc ? i kiedy niby miałbys to widzieć ! jeździsz i sprawdzasz placówki ? czy włazisz z wazeliną gościom ,kto ci powie prawde jak on pracuje ! wolne żarty ,zaraz na drugi dzień by wyleciał z pracy zapytaj ile godzin maja chłopaki w sedziszowie przy ochronie budowy dworca pkp to może zatrybisz wazelina tu nie jest potrzebna nikomu fakty sa inne

Kazimierz

Firma solidna,wypłaty na czasie.Umowy o pracę a nie śmieciówki.Fakt wynagrodzenie-najniższa krajowa.ale proszę mi wskazać inną firmę która płaci więcej?Ponadto dobre warunki socjalne.Zwrot kosztów za leki,nadgodziny są wypłacane.Ja nie narzekam.Jak ktoś chce pracować,to polecam właśnie ww.firmę albo firmę Perfekcja Kazimierz Kieroński

Oszukany
@Kazimierz 27.11.2014 14:21

Puknij sie w łeb. Brednie pracowałem tam 6,5 m-ca. Za nadgodziny nie płacą. Przedłuzanie okresowych umow w zaleznosci od humoru. Jeden ma na m-c,inny na pół roku. Napewno po 3 okresowej umowie nie ma pewnosci ze cie zatrudnią. Nie mają w zwyczaju by powiadomic pracownika chocby sms ze nie przedłuzą umowy. Kontakt z przełozonym glownie z inspiracji pracownika,szef obiecuje ze przedzwoni i wyjaśni zgłoszomy problem,mozesz czekać do bólu.Prac z grupą traktują jak woły robocze. Socjal pozostawia wiele do zyczenia.

Ca
@Oszukany 31.07.2016 10:51

Jak się komuś nie chce robić to takie głupoty sie pisze muj Mąż tam robi już kilka ładnych lat i nie narzeka kasa zawsze na czas i umowa o prace zawsze nadgodziny tez płacą

Jan

Niska płaca ....

BlAndrzej

A jak to się ma do Kodeksu Pracy???

master

Pracowałem równe dwa lata. Jeśli chodzi o klimat to bardzo fajny. Niska płaca oraz brak wypłaty za nadgodziny. Nikt się nie czepia.

gość..

Witam..

narian

nie wypłacają za nadgodziny i godziny nocne ludzi z grupa 2 mają za woły robocze

@narian 26.11.2013 06:06

Nie zauważyłem żeby ktokolwiek z pracowników firmy Błysk lub Perfekcja tyrał jak wół.Ktoś kto takie brednie wypisuje,pewnie chciałby aby płacono mu za leżenie w pracy.Jest to firma ochroniarska z wieloletnim doświadczeniem,jedna z najstarszych firm tej branży.To już nie te czasy,że czy się stoi czy się leży to ........się należy.Kazimierz

Zostaw opinię o F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F. H. "BŁYSK" Dębica Sp. z o. o. ZPCh