Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "ARES" Krzysztof Szczotkowski

Namysłów

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "ARES" Krzysztof Szczotkowski

podwykonawca

Gość potrafi dobrze gadać nic więcej, firma bez żadnego sprzętu i podstawowych narzędzi a co najgorsze nie płaci za wykonaną robotę. Oszukał w ten sposób kilka firm

kampa29

firma i gość masakra naciągną kilkunastu pracowników z polski i ukrainynie polecam wręcz odradzam

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "ARES" Krzysztof Szczotkowski - Namysłów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "ARES" Krzysztof Szczotkowski