Bechtle Direct Polska Sp. zoo

Wrocław

Opinie o Bechtle Direct Polska Sp. zoo

Adam

Pracowałem w Bechtle Polska przez 3 lata, uważam osobiście że firma jest świetnym partnerem, licza się z pracownikiem. Zakres obowiązków jak i wyniki są proporocjonalne do zarobków. Polecam tą firme.

bezsensowny sposób podejścia do pracownika... nie zgodne z prawem obniżanie pensji bez obniżenia stanowiska... brak rozwoju i uwiązanie do telefonu, przyszły i dobrze rokujący [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla osłów, którym nie zależy na zarobku, a na samej podstawie bo plany coraz wyższe, a kasa taka sama...mała możliwość na rozwój...wysokie ceny odstraszają klientów. Do tego dyrektor, który wcześniej zarządzał tylko w firmie sprzątającej i knajpie!!!

Zostaw opinię o Bechtle Direct Polska Sp. zoo - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bechtle Direct Polska Sp. zoo