Opinie o Modecom S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Modecom S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Modecom S.A. o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modecom S.A. w Warszawa

Czy w Modecom S.A. pracuje się na open space?

Ryszard Nowy wpis

Istnieje jeszcze ta firma, Telefony kontaktowe, nikt nie odbiera, na e-amils nikt nie odpowiada. Istnieje jeszcze Modecom?

Jak długo trwa proces awansu w Modecom S.A.?

(L)ECH

Modecom to pracodawca z ogromnym potencjalem. Panuje tam swietna atmosfera pracy, a relacje miedzy pracownikami sa bardzo sumpatyczne, wrecz rodzinna atmosfera. Jedynie co to lokalizacja jest trochę słaba, zwłaszcza dla osób pracujących po prawej stronie Wisły. Pracuje już tutaj ponad rok i poczynilem ogromne postepy w rozwoju osobowym. Awans przyszedł po pół roku, w wraz z nim znakomita podwyżka i nowiutki służbowy Passat. Pełne zaufanie szefa i decyzyjnosc w kluczowych kwestiach daja mi poczucie, że trafiłem dobrze.

@(L)ECH

Pozdrawiam Biuro Zarządu, świetny wpis :)

pit
@(L)ECH

Jeszcze pracujesz czy cię dziewczyny wyciutkały?

(L)ECH
@pit

Pracuję, ale Passat już nie jest nowiutki i przeprowadziłem się bliżej centrali. Nie muszę już jeździć przez zakorkowaną Wawę. Atmosfera jest świetna, dużo wyzwań i wspaniała gratyfikacja finansowa. To ogromne szczęście uczestniczyć w intensywnym rozwoju tej firmy, być jej częścią. Ciężka praca zawszw popłaca. Mam ambicję wejść do zarządu spółki w przyszłym roku.

@pit Nowy wpis
@(L)ECH

Niestety nie udało mi się wejść do zarzadu spółki. Passata też musiałem oddać i w ogóle pożegnać się z tą śmieszna firemką.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Modecom S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
Tomasz

Świetna firma, ciągle rozwijająca się tu pracuje się z przyjemnością.

Arkadiusz

Witam, Czy Wasza firma ma obecnie PH na teren Śląska, Opolszczyzny, Małopolski - chodzi mi o sieć Auchan?

DIDO

Ukazało się ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Handlowego - zainteresowany jestem aplikowaniem. Czytam opinie i jak zawsze są różne... 1. Obecny tzn już pewnie były DH został zwolniony czy sam odszedł? 2. Jaki jest średni czas pracy na w/w stanowisku DH? Dzięki za konkretną odp. pozdrawiam

An
@DIDO

Sam się zwolnił. Był przez wiele lat

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

@Andrzej

Dzięki za info. Ciekawe czy dopatrzą się w dziale HR MODECOM moich dokumentów aplikacyjnych i zostanę zaproszony do rozmów :) Na pewno konkurentów nie brakuje na stanowisko DH :) Jak zostanę zaproszony to nie oddam tego stanowiska bez walki :) pozdrawiam

@Andrzej

@Andrzej a od kogo/gdzie/skąd? Haha

Julita

@DIDO wiesz z formami jest tak, że dają możliwość wyrażenia anonimowej opinii, a skoro szukamy anonimowości, to najczęściej mamy do powiedzenia kilka przykrych słów. To w zasadzie nie jest złe, w końcu warto rozmawiać o tym co nas boli i co warto poprawić w danej firmie. Chciałam Cię jeszcze podpytać jak tam Twoja aplikacja do firmy Modecom S.A.? Udało się dostać na rozmowę rekrutacyjną?

Julita

@anonymous, rozwinąłbyś swoją krótką wypowiedź stawiającą w negatywnym świetle Modecom? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego pracodawcy? Bardzo Cię proszę o pozostawienie wypowiedzi odnośnie Twoich wrażeń ze współpracy z Modecom.

@Julita

Skoro jest tak źle ( anonymous ) w Modecom to miejmy nadzieję, że już znalazłeś nową pracę. Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy na portalu plują na swojego pracodawcę i dalej pracują u niego. Wylewanie tutaj swoich możliwe, że niepowodzeń nie pomoże człowiekowi w dalszym rozwoju. Bardzo często czytam opinie o swoim obecnym i byłych pracodawcach ( jak to jest źle i firma jest zła ) Guzik prawda - w 99% to osoby piszące takie teksty liczą na mało pracy a dużą kasę ... no i nie pasuje to każdemu... czasy "czy się stoi czy się leży 2000 się należy" minęły bezpowrotnie.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Modecom S.A. o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

dalej dno..... szukam nowej pracy :(

pogłosy chodzą że "statek tonie " :) czy będzie jeszcze w firmie wyprzedaż mebli Pana Prezesa?????

Julita

@Anonim Czy możesz napisać coś więcej o warunkach panujących w firmie Modecom, co mogłoby pomóc innym użytkownikom?

Odradzam. Potwierdzam to co napisali poprzednicy. Brak kadry zarządzającej, KAM'owie kopią pod sobą dołki, zwolnienia bez podania przyczyny. Firma z zewnątrz wygląda na solidną (usunięte przez administratora)

Buły pracownik

Jak większość stwierdzam brak kompetencji kadry zarządzającej i brak komunikacji. Zarobki są zadowalające i zaplecze socjalne (kuchnia, kawa, herbata) ale to koniec. Cały czas ktoś jest zwalniany brak informacji o przyczynach daje poczucie że firma sobie nie radzi i tak szuka oszczędności. (usunięte przez administratora) Jak ktoś szuka pacy na stałe to odradzam.

ZHP
@Buły pracownik

O czym Ty piszesz człowieku? Przecież w tej firmie nie ma kadry zarzadzajacej!

PK

A ja tam uważam, że jest pięknie i miło. Wszyscy dogadują się ze sobą i ciężko pracują. Można w kuchni zrobić sobie herbatkę, jedzenie i usiąść w otoczeniu pięknej przyrody. Czasami przyjdzie Pan Prezes i powie nawet smacznego. To ogromny zaszczyt i wyróżnienie usłyszeć takie słowa od tego wspaniałego i wielkiego człowieka. Szefostwo wyrozumiałe, zawsze pochwali, motywuje do dalszej pracy. Ostatnio większość osób zwolniła się z pracy! Nie mogli już wytrzymać nowej kawy z ekspresu. Ja na szczęście nie muszę, piję tylko herbatkę owocową. Dział Kadr wspaniale dba o mój rozwój. Proponują dopasowane do moich umiejętności szkolenia. Ostatnio byłam na kursie równego wkladania karteczek do segregatora. Zaliczyłam aż na 80 procent. To ogromny postęp i mój osobisty sukces. Pani z kadr powiedziała, że w lipcu zaproponuje mi kolejne szkolenie. Nie mogę się doczekać! Zdobywam w tej firmie cenne doświadczenie z różnych dziedzin. Nauczyłam się np. jak dobrze wypadać przed kamerą, bo jest ich tam wiele. Wizyty w toalecie umila przepiekna muzyka. To nasza świątynia relaksu i ciszy.

Byly pracownik

Śmieszna firma. Brak komunikacji dyrektorów/menadżerów z pracownikami. Chaos w przepływie informacji spowodowany dużą ilością osób "decyzyjnych". Chcą być profesjonalistami w tym co robią Ale słabo im to wychodzi. Warunki pracy oferowane są dobre ale po krótkim czasie wychodzi ze były to tylko słodkie obietnice. (usunięte przez administratora) . Zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny. Szczerze odradzam pracy na jakimkolwiek stanowisku w tej firmie.

Pracowałem w firmie Modecom rok.Nie polecam.Brak komunikacji między przełożonym a pracownikiem. Zwalniają bez podania przyczyny.(usunięte przez administratora)

Pit

Ja pracowałem uczciwie, starałem się i wykonywałem wszystkie swoje obowiązki utożsamiałem się z firmą jej produktami i miałem wiele pomysłów na zwiększenie sprzedaży, ale chyba miałem pecha bo trafiłem na menadżerkę, której się chyba nie spodobałem i odebrała mnie za kłamcę co mnie mocno zabolało. Poza tym powinien być jeden kierownik a nie trzech. Podziękowano mi po okresie próbnym i mam wrażenie, że zapłaciłem za czyjeś błędy jak to POL wyżej już opisał a nie własne. Więc nie mogę pozytywnie się wypowiedzieć o firmie bynajmniej jeżeli chodzi o obsługę sieci handlowych, w innych działach atmosfera pracy wydawała się dobra.

maja

własnie zastnawiam się ak teraz będzie wyglądała praca jako Młodszy Specjalista ds. Klientów Kluczowych, bo chyba premie tutaj sa troche na innej zasadzie, nie sądzicie?

Zostaw merytoryczną opinię o Modecom S.A. - Warszawa

Modecom S.A.
2.8/5 Na podstawie 126 ocen.
  • Słoneczna 116A
    05-500 Warszawa