Modecom S.A.

Opinie o Modecom S.A.

Julita

@Anonim Czy możesz napisać coś więcej o warunkach panujących w firmie Modecom, co mogłoby pomóc innym użytkownikom?

Anonim

Odradzam. Potwierdzam to co napisali poprzednicy. Brak kadry zarządzającej, KAM'owie kopią pod sobą dołki, zwolnienia bez podania przyczyny. Firma z zewnątrz wygląda na solidną ( usunięte przez administratora )

Buły pracownik

Jak większość stwierdzam brak kompetencji kadry zarządzającej i brak komunikacji. Zarobki są zadowalające i zaplecze socjalne (kuchnia, kawa, herbata) ale to koniec. Cały czas ktoś jest zwalniany brak informacji o przyczynach daje poczucie że firma sobie nie radzi i tak szuka oszczędności. ( usunięte przez administratora ) Jak ktoś szuka pacy na stałe to odradzam.

ZHP
@Buły pracownik 16.05.2017 09:27

O czym Ty piszesz człowieku? Przecież w tej firmie nie ma kadry zarzadzajacej!

PK

A ja tam uważam, że jest pięknie i miło. Wszyscy dogadują się ze sobą i ciężko pracują. Można w kuchni zrobić sobie herbatkę, jedzenie i usiąść w otoczeniu pięknej przyrody. Czasami przyjdzie Pan Prezes i powie nawet smacznego. To ogromny zaszczyt i wyróżnienie usłyszeć takie słowa od tego wspaniałego i wielkiego człowieka. Szefostwo wyrozumiałe, zawsze pochwali, motywuje do dalszej pracy. Ostatnio większość osób zwolniła się z pracy! Nie mogli już wytrzymać nowej kawy z ekspresu. Ja na szczęście nie muszę, piję tylko herbatkę owocową. Dział Kadr wspaniale dba o mój rozwój. Proponują dopasowane do moich umiejętności szkolenia. Ostatnio byłam na kursie równego wkladania karteczek do segregatora. Zaliczyłam aż na 80 procent. To ogromny postęp i mój osobisty sukces. Pani z kadr powiedziała, że w lipcu zaproponuje mi kolejne szkolenie. Nie mogę się doczekać! Zdobywam w tej firmie cenne doświadczenie z różnych dziedzin. Nauczyłam się np. jak dobrze wypadać przed kamerą, bo jest ich tam wiele. Wizyty w toalecie umila przepiekna muzyka. To nasza świątynia relaksu i ciszy.

Byly pracownik

Śmieszna firma. Brak komunikacji dyrektorów/menadżerów z pracownikami. Chaos w przepływie informacji spowodowany dużą ilością osób "decyzyjnych". Chcą być profesjonalistami w tym co robią Ale słabo im to wychodzi. Warunki pracy oferowane są dobre ale po krótkim czasie wychodzi ze były to tylko słodkie obietnice. ( usunięte przez administratora ) . Zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny. Szczerze odradzam pracy na jakimkolwiek stanowisku w tej firmie.

Anonim

Pracowałem w firmie Modecom rok.Nie polecam.Brak komunikacji między przełożonym a pracownikiem. Zwalniają bez podania przyczyny.( usunięte przez administratora )

Pit

Ja pracowałem uczciwie, starałem się i wykonywałem wszystkie swoje obowiązki utożsamiałem się z firmą jej produktami i miałem wiele pomysłów na zwiększenie sprzedaży, ale chyba miałem pecha bo trafiłem na menadżerkę, której się chyba nie spodobałem i odebrała mnie za kłamcę co mnie mocno zabolało. Poza tym powinien być jeden kierownik a nie trzech. Podziękowano mi po okresie próbnym i mam wrażenie, że zapłaciłem za czyjeś błędy jak to POL wyżej już opisał a nie własne. Więc nie mogę pozytywnie się wypowiedzieć o firmie bynajmniej jeżeli chodzi o obsługę sieci handlowych, w innych działach atmosfera pracy wydawała się dobra.

(L)ECH

Modecom to pracodawca z ogromnym potencjalem. Panuje tam swietna atmosfera pracy, a relacje miedzy pracownikami sa bardzo sumpatyczne, wrecz rodzinna atmosfera. Jedynie co to lokalizacja jest trochę słaba, zwłaszcza dla osób pracujących po prawej stronie Wisły. Pracuje już tutaj ponad rok i poczynilem ogromne postepy w rozwoju osobowym. Awans przyszedł po pół roku, w wraz z nim znakomita podwyżka i nowiutki służbowy Passat. Pełne zaufanie szefa i decyzyjnosc w kluczowych kwestiach daja mi poczucie, że trafiłem dobrze.

@(L)ECH 29.10.2016 14:25

Pozdrawiam Biuro Zarządu, świetny wpis :)

maja

własnie zastnawiam się ak teraz będzie wyglądała praca jako Młodszy Specjalista ds. Klientów Kluczowych, bo chyba premie tutaj sa troche na innej zasadzie, nie sądzicie?

Dorota

Ktoś pisiada informacje odnośnie zarobków KAM?

Dorota

Ktoś pisiada informacje odnośnie zarobków KAM?

pol

Ofert poważne, ale nie polecam sama firma ok, ale ludzie zatrudniający i kierujący to porażka brak umiejętności, brak komunikacji pełna improwizacja, amatorstwo i ich błędy zostaną na pracownika zwalone i się go pozbywają by nie dowiedział się zarząd, kto popełnia błędy tak naprawdę.

kultura

Czy aktualne ogloszenia na pracuj.pl na stanowisko Koordyantora ds. Sieci to fake czy powazne oferty? Tak sie rozwiajaj, ze oglo na cala PL ?

ogoczi

Ehm. No w tej chwili to nie poszukują nikogo na takie stanowisko jest jednak ciekawe ogłoszenie na Specjalista ds. sieci handlowych oraz na Reprezentant Handlowy. Czyli to samo co przedstawiciel handlowy. I jest to chyba lepsza opcja bo zawsze można przecież dostać jakieś premie uznaniowe czy coś takiego.

prelek

Ktoś wie czy jeszcze poszukują kogoś na miejsce specjalisty do spraw sprzedaży telefonicznej? Czy ktoś był na rozmowie? Pewnie się powtórzę ale niech ktoś napisze jak to jest z przyjęciami w firmie - ma bardzo dobrą lokalizację więc przynajmniej dojazd do pracy byłby dobry. Czy proponują jakiś sprzęt do pracy - telefon, laptop itp.?

salamander
@prelek 03.03.2015 21:39

Prelek- z tego co wiadomo to potrzebują jeszcze na specjaliste ds. sprzedaży telefonicznej. Śmiało wysyłaj CV

Filip_83

Witam, interesuje mnie oferta pracy na stanowisko Key Account Managera. Czy to jest nowe stanowisko czy ktoś już pracował na tym stanowisku? Czy narzędzia do pracy do samochód, komputer i telefon czy coś jeszcze?

Zostaw opinię o Modecom S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modecom S.A.