spółka z o.o. Drometr

Włocławek

spółka z o.o. Drometr

Opinie o spółka z o.o. Drometr

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Radek

Ostrzegam przed tą Firmą, prezes to oszust, który nie płaci zasłaniając się złą sytuacją Firmy. Szczerz nie polecam współpracy ani jako pracownik tym bardziej jako kontrahent!!!!

Marek

@agnieszka, Drometr nadal widnieje w rejestrze KRS i są tam podane wszelkie dane, więc nie powinno być problemu z kontaktem osobistym. Jeśli możesz daj na forum znać, czy cokolwiek udało się rozwiązać, tak żeby każdy mógł znać obecną sytuację firmy.

Agnieszka

Firma nie płaci za materiały i usługi. Od tygodni nie odbiera telefonów Nie reaguje na wezwania do zapłaty.

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z spółka z o.o. Drometr to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

rad

za co nie płacą ?

bola

Nie płacą !!!!!!!!!

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy spółka z o.o. Drometr? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o spółka z o.o. Drometr - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie spółka z o.o. Drometr