PH CONKRET

Biała Podlaska

Opinie o PH CONKRET

Eryk

Jak ludziom jest dobrze w firmie to jak widać nawet pisać nie ma komu. Właśnie szukam pracy i miałem nadzieję, że tu coś poczytam,

Weronika

Jakie benefity oferuje firma PH CONKRET swoim pracownikom? Czy stosuje rekrutacje wewnętrzne? Czy organizuje wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe? Podzielcie się swoją opinią.

mak

dla wszystkich którzy tak się podjarali że są oferty na zatrudnienie dla regionalnych kierowników sprzedaży - nie ma tych ofert już. może i widoczne są rekrutacje w internatach ale polecam dokładnie daty sprawdzić, one są z tamtego roku niestety aż.

Gerwazy

Od kiedy to kobieta wypowiada sie jako mężczyzna?! Te opinie to kłamstwo!

Zostaw opinię o PH CONKRET - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PH CONKRET