Elsen-Logistyka

Gliwice

Opinie o Elsen-Logistyka

jgi

To jeszcze zależy od stanowiska, no ale takie konsultant Call Center chyba nawet samej podstawy ma ponad 1700 złotych

Sistema

Zatrudnimy operatorów wózków widłowych do pracy na terenie Gliwic Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez pośredników • stawkę godzinową 15,50 pln brutto/h • miłą atmosferę pracy • możliwość zdobycia doświadczenia • osobom z potencjałem - możliwość rozwoju Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

staś

siemanko, czy jak skończyłem kierunek logistyka, na akademii obrony narodowej, to czy mam jakieś większe szanse na pracę w Elsen - Logistyka? czy może mimo kierunkowego wykształcenia to nie zapunktuje jakoś bardziej w oczach pracodawcy? Czego oczekuje elsen od pracowników najbardziej? zależy mi na tej robocie, serio

Murf

Są w porządku. Z tego co wiem to mają teraz biuro w Katowicach

XYZ

B E Z N A D Z I E J A , dziecinada, nie mają honoru, nie polecam

Andrzej, weź się uspokój, Tych Twoich krzaczków i tak się nie da czytać.

Kamil W.

Widzę, że ciekawie się porobiło w firmie, takich bluzgów jak teraz to jeszcze nie widziałem szkoda, że mnie tam już nie ma;) Pozdro dla całej(usunięte przez administratora)

Puuuu

Co do wypowiedzi powyżej powiem krótko-coś nie pasi to sie zwolnij. Nikt nikogo tam nie trzyma na siłę. Faktem jest, że do perfekcji to tej firmie brakuje i to dużo, ale wymiana paru osób i wprowadzenie kilku zmian i Elsen zmienia sie nie do poznania. Jak narazie to każdy tylko narzeka i narzeka ale nic z tym nie robi. Kto z was miał już na tyle odwagi żeby pójść do jednego kierownika czy drugiego (nie koniecznie samemu) i powiedzieć im co was gryzie i co jest nie tak. Poza tym mamy jeszcze Dyrektora, który z pewnością nikogo z biura by nie wyrzucił. Ale nie...lepiej plotkować i obrabiać innym du..e aniżeli wziąsć sie w garść i zrobić z tym wkońcu pożądek. Także jedno wam powiem...pretensje i żale powinniście mieć sami do siebie a nie szukać winny w wszystkich do okoła. Zresztą, może już niedługo i problemy naszej firmy same sie rozwiążą.

30tonWEGLA

robota niezla dla przecietniaka który szybko załapal co ma robic i jak ma robic /byle nie wykazywac inicjatywy bo cie wydoja tak ze nie bedziesz mial sie kiedy za przeproszeniem wybrac do toalety albo zejsc na przerwe bo cos tam/szczegolnie na rannych zmianach/BRYGADZISCI temat rzeka jeden robot drugi nierob trzeci ma wszystko w powazaniu/kto polatal po zmianach tak jak ja ten wie bo widzial wsjo/kiero jak jeden tak drugi za bardzo sie w robote nie mieszaja/chyba ze cos sie stanie/wtedy jest polowanie na czarownice i szukanie winnych/zbijanie z premii i inne/cięcie kosztów na wszystkim/podobno jednemu kierowi drugi uwalil z premii za wysokie zuzycie papieru/smiech na sali/wozki trzeba oszczedzac bo kazda motogodzina ponad roczny limit kosztuje/no i nikomu nie ublizajac ale nalezaloby wprowadzic ZAKAZ prywatnych rozmow miedzy pracownikami poza przerwami na papierosa czy sniadaniowa bo robi sie czasem istny targ i obgadywanie wszystkich przez wszystkich i robota nijak sie nie klei/a swoje pole obrobic trzeba bo jest cisnienie z GORY/chociaz nie powiem sa chwile kiedy organizacja roboty jest w miare sensowna/ale to jednak odosobnione przypadki

Nastroje w postach zmienne jak w telenoweli

jacek

to było dobre

ktos

pojadę dalej,bo mnie tknęło aby w końcu p.(usunięte przez administratora) zrozumiał(jeżeli wógóle czyta forum??)

Masło

Obecnie nie polecam tej pracy, chyba, że ktoś chce przeczekać jakieś pół roku to ujdzie. Z miesiąca na miesiąc praca bardziej wkurza, zbędna papierologia się rozprzestrzenia, bezsensowne marnowanie skanera (a czasem działa tylko 1..) na małych zamówieniach co tylko wydłuża czas wykonywania zamówienia. Coraz to więcej dodatkowych obowiązków, najlepiej być przeciętnym pracownikiem, nie angażować się, bo dostaje się więcej do roboty niż inni a podwyżki można się spodziewać jednej (o 50gr). Zaproponowanie jakichś zmian (nie daj Boże związanych z poniesieniem kosztów powyżej 5zł !!) kończy się słowami kierownika: "Nie da się" "Nic nie można z tym zrobić" "To nie od nas zależy" "To sprawa TRW".. Jest jeden plus nie spotykany w większości firm - zwykle można iść na fajke co godzinę.

Ka

Praca w firmie Elsen w Gliwicach jako żywo przypomina pływanie w basenie wypełnionym kisielem. Niby pływasz jak w wodzie, ale każdy ruch kosztuje więcej wysiłku. Jeśli człowiek nie ma wyboru, przywyka. Przestaje zwracać uwagę na ciągły opór i nie dziwi się własnemu zmęczeniu. Do momentu, aż na chwilę znajdzie się w wodzie lub choć tylko zobaczy jak radzą sobie ci, którzy po prostu pływają. Taką chwilą olśnienia jest dla Elsenowca zetknięcie się z profesjonalną firmą.

filozof

nie rozumiem, dlaczego jak ktoś widzi problem to nie potrafi porozmawiać wprost z pracownikami tylko traci czas na puszczanie postów w sieci. bezpośrednia rozmowa pozwoliłaby na szybkie rozwiązanie wspólnych problemów, a tak tworzy sie tylko klimat szkoły podstawowej i niezrozumienia.

remigiusz

nie rozumiem, dlaczego jak sie komus cos nie podoba to nie potrafi tego wprost powiedziec tylko traci czas na puszczanie anonimow w sieci. zdrowa rozmowa pozwolilaby na szybkie rozwiazanie wspolnych problemow, a tak tworzy sie tylko klimat nienawisci i niezrozumienia.

obserwator

ktos madry powiedzial: \\\"jezeli cos Ci sie nie podoba to albo to zmien albo postaraj sie to zaakceptowac\\\". Najczesciej jednak warto sie zastanowic, czy zmian nie zapoczatkowac od siebie...

Zemi

Pracuję tam prawie pół roku. Ogólnie praca mi pasuje tylko przez brak kompetencji oraz współpracy kierownictwa z pracownikami powoduje, że jest to raczej praca dla zdobycia doświadczenia niż na stałe. Gdyby się kierownictwo i wypłaty zmieniły to nawet bym nie myślał o zmianie.

Bez przesady,praca jak wiele innych.A propo \( usunięte przez administratora )To najbardziej kompetentny pracownik w tym zakładzie.Cięzko jest z nim zadrzec.Ale jeżeli komuś się to udało to znaczy że nie był wart z nim współpracowac.

elseniak

witam powyzsze wypowiedzi są błędne praca na elsenia jest super w zajefajnym zaspole a chłopcy z trw są przesympatyczni tylko czasmi karza jezdzic z kartonami w te i nazot, a jak zamowia wiecej materialu to napewno czesc dostaniesz z powrotem. Zarobki za pozimie 1300 zł całkiem sporo jak na 20 lat doswiadczenie na wózku w sumie po co wiecej byle zeby zdrowie dopisało

Zostaw opinię o Elsen-Logistyka - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elsen-Logistyka