WEST POLSKA SP. Z. O.O.

Wrocław

Opinie o WEST POLSKA SP. Z. O.O.

tmk

Otrzymałam maila z W.E.S.T. Polska Sp. z o.o. że przysyłają mi jakiś sprzęt. Nic tam nie zamawiałam.

darek max

Importowany szefuńcio non stop obraża się na ludzi a pomimo kilku lat w Polsce jeszcze nie trybi jak się myśli w PL . Przeszadzało mu że RPH < pół kraju > zabiera ze sobą ludzi z BLABLACAR w ramach swich turplanów . Mnie zarzucił oszukiwanie a sam wykorzystał mą wiedzę fachową na ostatnich targach w Warszawie przy Prądzyńskiego . W 10 minut po spakowaniu stoiska zostałem wy.......ony z 2 walizkami i garniakiem który miałem na wszelki wypadek wzięty aby godnie reprezentować firmę . Kiedy podczas kolacji z nim w gronie całego zespołu zamówiliśmy takie same danie , kelner podwoił sumę a wpisał jako jedno .....Oj niech kolega z knajpy Bydło Powidło na Towarowej powinien na kolanach dymać do świętego miasta że przeżył . Z opuszczonymi głowami wychodziliśmy bo takiego Bydła może tylko BELG narobić . Dziewczyny ryczą po kątach a on tylko zabójcze spojrzenia puszcza . Odradzam że wszech miar .

ZS
@darek max 08.03.2015 13:45

Ale jaja. Ja pracowalem tam w 2012. I bylo wypisz wymaluj tak samo. Mistrz swiata normalnie. Jak on dalej ludzi znajduje ?

Zostaw opinię o WEST POLSKA SP. Z. O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WEST POLSKA SP. Z. O.O.