Opinie o Ogrodnictwo Wiesław Sidor w Parczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ogrodnictwo Wiesław Sidor. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ogrodnictwo Wiesław Sidor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogrodnictwo Wiesław Sidor w Parczew

Stan Nowy wpis

Czy firma prowadzi rekrutacje i jeśli tak to jak ona przebiega , podpowiedzcie zainteresowanemu człowiekowi.

Luidzi Nowy wpis

Podpowiecie czy firma rekrutuje może teraz? Coś więcej dodacie na forum o atmosferze i zarobkach?

Asia Nowy wpis
@Luidzi

Atmosfera jest super praca fajna zaroki bardzo zadowalające. Problem z ta mada tylko to bardzo zła kierowniczka. Reszta super Ale polecam jak ta cała magada znajdzie miejsce gdzieś indziej

Adrian Nowy wpis

@Carlos, warto wyłącznie sugerować się opiniami na forum a nie podejmować na ich podstawie decyzje. Specyfika pracy w szklarni to kwestia, która zależy wyłącznie od indywidualnych warunków każdego z pracowników. Dla jednych to żaden problem - dla innych męcząca praca. Powiesz nam jak obecnie toczy się Twoja (Wasza) kariera zawodowa? Zdecydowaliście się podjąć zatrudnienie w Ogrodnictwie? Jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Pomelo

Najgorsza brygadzistka pod słońcem Pani Magda. Wredniejszej osoby w zyciu nie spotkalam. Zebys kiedys trafila na tak samo albo nawet i jeszcze wredniejsza osobe od siebie i zeby dala Ci popalic. Nie widzisz nic wiecej oprocz czubka wlasnego nosa. A drzec to Ty sie mozesz, ale na swoje dziecko w domu i dziwie sie jak ten jej maz z nia wytrzymuje. Co do ogolnej pracy non stop jestes kontrolowany zero zaufania do pracownika. Wyplata nie odzwierciedla tego ile dajesz z siebie w tym miejscu. Niedosc ze upaly jak nie wiem co to czlowiek psychicznie nie wytrzymuje. Nie mozesz rozmawiac, nie mozesz sie zasmiac no po prostu nic. Dziwie sie szefostwu ze ta brygadzistka Magda jeszcze tam jest...

Carlos
@Pomelo

Naprawdę jest tak zle ? Rozważałem z żoną podjąć tam pracę. Bo czego innego szukać w tym Parczewie ? Elpar ? Huta ? Octownia ? Na temat tamtych zakładów są znacznie gorsze opinie. A ta cała Pani Magda to co z nią nie tak ? Poza tym, że jest wyżej od reszty to autentycznie nadużywa swojej władzy ? Chciałbym wiedzieć z kim nie zadzierać. Coś tam słyszałem na temat pracy w tym zakładzie, ale podobno tragedii nie ma. Zawsze i wszędzie, kierownik najgorszym będzie. Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną, jeśli zostanę przyjęty, chętnie podzielę się opinią. Tymczasem, czy warto tam iść na jaka kolwiek rozmowę ? Warunki w szklarniach naprawdę są dramatyczne, czy da sę wytrzymać ?

nowy forumowicz

Karino skąd takie nastawienie? Zarobki są na poziomie przeciętnym, choć faktem jest nie miłe nastawienie pracodawców do pracowników. Mało kto nowy wytrzymuje prace tam. Przeważnie po kilku dniach rezygnują i to z różnych względów

Karino

Do wyrobienia normy z kosmosu... praca jak w obozie koncentracyjnym, nie można na 5 min stanąć w miejscu bo wszystko jest pod kamerami albo pod czułym okiem szefostwa czy brygadzistów i zaraz jest opierdziel i obcinka dniówki. Nie można nawet pracować blisko siebie (każdy pracownik pracuje we własnym polu) a już porozmawiać z kimś podczas pracy to największa zbrodnia. Wypłata co do mnie była co prawda zawsze w terminie ale stosunek zarobków do wymagań jest po prostu żałosny. Zarabiasz najniższą krajową a żeby wyrobić normy trzeba zapierdzielać z językiem na brodzie, bardzo często kosztem przerwy. Traktowanie pracowników też pozostawia wiele do życzenia, krzyki, wrzaski, stresująca atmosfera i jeżeli tak dalej pójdzie to albo zakład całkowicie upadnie albo będą w nim robić sami Ukraińcy, których z roku na rok jest coraz więcej. Ogólnie nie polecam, chyba że na krótki okres czasu lub jeżeli ktoś jest desperatem i potrzebuje szybkiej gotówki.

donny

Widziałem oferty pracy w necie. @Andrzej a jak z resztą? Jaka umowa, czy codzienne obowiązki da się przeżyć? Przecież robić gdzieś trzeba..

Warunki fatalne, spóźnia się nawet miesiąc z wypłatą wynagrodzeń

Zostaw merytoryczną opinię o Ogrodnictwo Wiesław Sidor - Parczew

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ogrodnictwo Wiesław Sidor?

Kandydaci do pracy w Ogrodnictwo Wiesław Sidor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ogrodnictwo Wiesław Sidor
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Ogrodnictwo Wiesław Sidor