Ogrodnictwo W. Sidor

Parczew

Opinie o Ogrodnictwo W. Sidor

nowy forumowicz

Karino skąd takie nastawienie? Zarobki są na poziomie przeciętnym, choć faktem jest nie miłe nastawienie pracodawców do pracowników. Mało kto nowy wytrzymuje prace tam. Przeważnie po kilku dniach rezygnują i to z różnych względów

Karino

Do wyrobienia normy z kosmosu... praca jak w obozie koncentracyjnym, nie można na 5 min stanąć w miejscu bo wszystko jest pod kamerami albo pod czułym okiem szefostwa czy brygadzistów i zaraz jest opierdziel i obcinka dniówki. Nie można nawet pracować blisko siebie (każdy pracownik pracuje we własnym polu) a już porozmawiać z kimś podczas pracy to największa zbrodnia. Wypłata co do mnie była co prawda zawsze w terminie ale stosunek zarobków do wymagań jest po prostu żałosny. Zarabiasz najniższą krajową a żeby wyrobić normy trzeba zapierdzielać z językiem na brodzie, bardzo często kosztem przerwy. Traktowanie pracowników też pozostawia wiele do życzenia, krzyki, wrzaski, stresująca atmosfera i jeżeli tak dalej pójdzie to albo zakład całkowicie upadnie albo będą w nim robić sami Ukraińcy, których z roku na rok jest coraz więcej. Ogólnie nie polecam, chyba że na krótki okres czasu lub jeżeli ktoś jest desperatem i potrzebuje szybkiej gotówki.

donny

Widziałem oferty pracy w necie. @Andrzej a jak z resztą? Jaka umowa, czy codzienne obowiązki da się przeżyć? Przecież robić gdzieś trzeba..

Andrzej

Warunki fatalne, spóźnia się nawet miesiąc z wypłatą wynagrodzeń

Zostaw opinię o Ogrodnictwo W. Sidor - Parczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogrodnictwo W. Sidor