Metalic-Laser s.c.

Łódź

Opinie o Metalic-Laser s.c.

Bar

Firma zajmuje się dość specyficzną branżą, bo jednak wycinanie laserowe nie jest rzeczą powszechnie znaną. Według mnie to dobrze, że takie firmy powstają. Nie znam warunków pracy tam, ale chętnie poznam opinie pracowników, którzy pracują np. jako operatorzy tych wycinarek. Z góry dzięki za jakikolwiek odzew.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Metalic-Laser s.c. ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Metalic-Laser s.c. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalic-Laser s.c.