Samos Wroclaw restauracja pizzeria

Wrocław

Opinie o Samos Wroclaw restauracja pizzeria

Majka

Dla mnie to jakies nieporozumienie, jakies.dwa lata temu 7 zl na godzine, praca po 12 h i tak jak ktos napisal i tak siedzisz 40 min dluzej nikt ci nie placi bo.panie kierowniczki musza rozliczyc nieudolnnie wszystkich, i te smieszne kary, zenada jakich malo, pomylisz sie w zamowieniu placisz,w sumie to za wszystko placisz, wiekszosc ludzi pracuje na czarno, dziwie sie.ze.nikt tego jeszcze nie zamknal, a urzad skarbowy nie zribil kontroli, zero szacunku do pracownika, szef ma sie za Bog wie kogo a prawda taka ze gdyby nie tesciowie g... by mial :), jezeli o zaloge chodzi, wspaniali ludzie tam pracuja zarowno na kuchni jak i panowie od dostaw

Julita

Wiele osób polecało restaurację ,jako Klienci. Może na forum znajdą się osoby które miały przyjemność pracy w Samos Wroclaw restauracja pizzeria? Jeżeli tak to napiszcie, na jakie stanowiska najczęściej poszukiwani są tam pracownicy? Może teraz prowadzona jest rekrutacja?

mika

ja zawsze ze znajomymi sie tam pojawiamy, jak chcemy zorganizować sobie jakies urodziny czy inne wyjscie, zawsze bezproblemowo szlo zalatwianie takich spraw u nich, mila obsluga i fajne menu.

pan czaki

próbuję wyciągnąć jakiś wniosek- ale tak naprawdę narzekacie na wszystko.. zawsze będzie jakieś kierownictwo, które nie będzie wam pasować, zawsze będzie pracy za dużo i za małe pieniądze.. więc nie wiem czego oczekujecie po tym jak to uzewnętrznicie tutaj. to że ktoś znajomych wprowadza do firmy też nie nowość

Paweł

Praca ciężka ale jak się robi swoje nic sie nie dzieje. Kierownicy powiem krótko nieodpowiednie osoby na stanowiskach. Szef mi on krzywdy nie zrobił i kary żadnej nie dostałem. Powinno sie dawać premie tym którzy na to zasługują.

studętka

dlugawo, nie dlugawo. heloł. cieplo jest to pracy wiecej - proste. napiszcie, sa tam jakies plusy???

duo

jak to bywa w takim biznesie to kasa jakaś specjalnie dobra pewnie nie jest. Pytanie czy na jakichś napiwkach da się nieźle dorobić?

Eryk

Serio to z tymi 12h w Samos? Ile wówczas jest przerw no i czy każda godzina za taki sam hajs? No i jaki to system zmianowy.

były pracownik

atmosfera ogólnie super,kierowniczki w miarę ok , częste rotacje załogi ( efekt dziwnych wymagań właściciela )tylko niestety to co własciciel uważa za wypłate bardziej przypomina zasiłek. pozdrowienia dla wszystkich pracowników

leserek

Jest w porządku, atmosfera w pracy jest ok. Pieniądze zawsze na czas, pracuję tam długo i jeszcze nigdy nie miałem z tym problemu. Można brać zaliczki w ciągu miesiąca. Rzeczywiście wcześniejsze historie pisały jakieś nieogary. Pracy jest dużo. Kierowniczki czasami nieogarniają i robią zamieszanie ale do tego można się przyzwyczaić. Pozdrowienia dla ekipy :)

klient

Nie trzeba tam pracować żeby zauważyć, że kierownictwo ma pracowników za nic. Czasami tam jadam ale niechętnie, bo pogarda wobec pracownika bije tam po oczach... zresztą bardzo często i wobec klienta. Jak kierowniczka (???) na ciebie spojrzy to masz ochotę wstać od obiadu i wyjść.

Zosia

TO Straszne --- najlepiej zamknij się w domu z tego powodu.

Bardzo miła atmosfera... wręcz gorąca ;) oczywiście dla ludzi którzy myślą nad tym co robią a nie ślepo czekają aż ktoś za nich zrobi !!! Wystarczy tylko umieć organizować sobie czas pracy, a jeżeli spełnia się swoje obowiązki, śmiech i zabawa jest dookoła :)... godzin pracy jest dużo to fakt, ale czy ktoś powiedział że pieniądze leżą na ulicy ?? za darmo nic nie ma, a jak macie predyspozycje na biznesmenów to zatrudnijcie się na giełdzie. Te wszystkie komentarze, które próbują oczernić temat Samosa - moim zdaniem są wypisywane przez strasznych leserów, którzy w życiu nie potrafią realizować powierzonych im zadań (no chyba że zakład kto więcej wypije piwa ...) - jak na Samosie nie dali sobie rady to można sobie wyobrazić co będzie dalej ?! ... haha. Życie samo rozlicza. Pozdrowienia Dla Ekipy :) Zosia

osoba ktora się zwolniła sama

Witam, Oto prawda o Samosie: - o umowę (zlecenie) trzeba się upominać i prosić, żeby ją dostać, dostaje się ją po pewnym oczekiwaniu i tak z datą poźniejszą niż kiedy zacząłeś pracę.. -choć stawka jest godzinowa na umowie masz wpisaną jedną marną kwotę, np że zarabiasz 300 zł brutto miesięcznie - ze względu na powyższe i na to, że wypłaty są "do ręki" szef rości sobie prawo do obcinania normalnej wypłaty o kary pieniężne, np za 5 minutowe spoźnienie 20 zł, za podjadanie 50 zł - posiłków pracowniczych nie ma, możesz sobie kupić coś za połowę ceny -chociaż praca jest np. do 22.00 to i tak nie raz wyjdziesz o 22.40, gdyż czekasz na rozliczenie przez szefa ( w pracy na kasie, kierowcy ) - musisz sobie zapisywać dni przepracowane, gdyż szef się myli, a kierownicy zapominają wpisywać do komputera jeśli są jakieś zmiany i np przychodzisz za kogoś, kto nie mógł - możesz mieć to nie wpisane, jakbyś nie pracował; - atmosfera między personelem jest raczej ok, chociaż jak się okazało pracują tam (usunięte przez administratora), którzy potrafią wyjąć kasjerce niemałe pieniądze z kasy, niestety system kasowy jest bardzo prosty, brak jakichkolwiek zabezpieczeń; - gdy przychodzi na kase osoba nowa szkoląca się w Samosie, pracuje ona na twoim loginie i jeśli zrobi manko, to odpowiadasz za to finansowo - jeśli zgubi się plastikowy numerek z jakim odbiera się posiłki, lub klient go nie odda, za każdy zgubiony płacisz 4,50 zł

Ja tam pracowałam i mogę polecić to miejsce. Kierowniczka robi zamieszanie ale można wytrzymać. Pozdrowienia dla starej ekipy

potwierdzam, praca 12 godz dziennie, zero organizacji, zero szacunku, żenada.

w

Szef wyrzuca pod byle pretekstem.Wywieszone na scianie karteczki z karami .Zaperdziel na maksa itp Odradzam

Zostaw opinię o Samos Wroclaw restauracja pizzeria - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samos Wroclaw restauracja pizzeria