Sixt EURORENT

Wrocław

Opinie o Sixt EURORENT

capo

okropna firma. ( usunięte przez administratora ) jednak uznała, że mamy 30 minutową przerwę, więc pracę kończy się o 16;45. oczywiście żadnej przerwy nie ma. nadgodziny są bezpłatne, co reguluje mały punkcik na zupełnie innej stronie umowy. ciągły stres, wręcz( usunięte przez administratora ). nie polecam nikomu! nikt nie wytrzymuje tam dłużej niż pół roku. jeśli ktoś już dostąpi zaszczytu pracowania tam to niech zapyta co stało się z poprzednimi pracownikami. dlaczego odchodzili. UWAŻAJCIE ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Sixt EURORENT - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sixt EURORENT