kk meble

Syców

Opinie o kk meble

racja jelo

przecież to jeden wielki blef. wstydźcie się, łosie sąsiada zrobią wszystko, ale to norma od 5 lat już

ojeju

do tych naiwnych, jesteście pewni? Bo chyba coś z plotek wiecie. Nieprawdziwe informacje to ich brak. Testy z wiedzy zdać byście nie potrafili

jelo

jacy wy naiwni jesteście, cała ta śmieszna otoczka, firma jest, a wy macie złe informacje, może skontaktujcie się z prawdziwymi pracownikami

Szukasz pracy?

dyxio

Firmy już dawno nie ma kupił to ktoś inny pracodawca uciekł płoty chodzą ze do Kanady, zostawił i oszukał tyle osób bez pieniędzy. Oliwa jest sprawiedliwa!

olo

to jest plajta , nie ma już firmy

kobe

cześć. ja słyszałem z kolei że w kk meble płacą całkiem nieźle jak na te okolice w której się znajdują

moniuszko i tuwim

Szef się stara tylko nie zawsze to wychodzi

kant

myślałem, że dowiem się czegoś o kk meble z tej strony, ale niewiele tu opinii o nich. Może ktoś wspomóc mnie radą?

ktos

A na jakiej podstawie takie stwierdzenie?

ktos

witam dostalem propozycje pracy w KKM doradzcie cos, warto? Jaka jest atmosfera, wyplata terminowa?

zwierz

jest dobrze, będzie lepiej, poprawy nie będzie

Zostaw opinię o kk meble - Syców

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kk meble