KRAM Hurtownia papiernicza

Obrzycko

Opinie o KRAM Hurtownia papiernicza

pracuś

Dokładnie tak. Zero nadgodzin, zero szacunku, zero premii. Z założenia premia jest, ale zależy od humoru szefostwa, a nie jakości pracy. Nikomu nie polecam. Oczywiście wszelkie negatywne opinie o firmie to oszczerstwa pracowników którzy KRADLI lub NIC NIE ROBILI. Ktoś powinien zrobić z nimi porządek i przypomnieć co to prawa i obowiązki.

artemida

Kram Obrzycko omijajcie szerokim łukiem. Zero szacunku dla pracownika, kiepskie wypłaty, niewypłacane nadgodziny.... Pracowałam długi czas i z tego co wiem to jest coraz gorzej !!!!!!

Zostaw opinię o KRAM Hurtownia papiernicza - Obrzycko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRAM Hurtownia papiernicza