WSC

Klucze

Opinie o WSC

Władek

Wiesz co, 2000 netto to jest niezły pieniądz, przynajmniej mi się tak wydaje, że niespecjalnie jest powód aby narzekać, zakład jest fajny, słoneczny, roboty jest dużo, odzież dają, pensja jest na czas.

Elektryk

Kolego podobno na początek 2000 plus 10% premii...

ciekawy

zibi - 2011-05-22 19:33:56 Co to jest za firma?Jakie pieniądze tam można zarobić ? Pytam ,bo mam zamiar tam startować do pracy Może ktoś ma inforacje ile tam może zarobić elektryk?

zibi

Zostaw opinię o WSC - Klucze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSC