Edmar

Łódź

Edmar

Opinie o Edmar

Co powiesz coś więcej o pracy w Edmar? Czym się zajmowałeś?

Stella

Mam zamiar aplikować, podpowiedzcie coś o firmie, jak się pracuje?

Zuzanna

@chyba nadal pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy coś więcej o oferowanych przez firmę benefitach.

chyba

Dla mnie idealnym rozwiązaniem jest to, że zapewniona jest tutaj umowa o pracę. W końcu o takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno, bo trzeba pamiętać że do takiego rodzaju pracy dorzucają jeszcze odpowiednie benefity socjalne, więc wcale nie jest tak źle.

dorota

Pracowałam w tej firmie i nie mogłam się doprosić wypłaty a jak była to w ratach bo priorytetem były potrzeby szefów i ich rodzin

malwina

od wielu miesiecy nie ma tej firmy a jak byla to pracowale w niej dlugo nie bylo forsy na czas a praca tylko na czarno

byly pracownik imprez masowych

Bardzo fajna firma szefowie bardzo fajni i sympatyczni kaska na czas dobrze zorganizowane imprezy masowe Eska itp. pozdrawiam. Arabus

Praca jak każda ale takiego sufu to ja jeszcze nie widziałem, klijeci wchodzą na zakład jak do siebie, wynagrodzenie mizerne i do tego w dwóch ratach masakra. Bardzo długo trzeba pracować na czarno.

marmar

Bardzo dobra firma,wynagrodzenie godziwe i zawsze wypłacane o czasie,fajni szefowie,bardzo dobra atmosfera, praca dająca satysfakcje, owszem stresująca ale z możliwością rozwoju.

Słowa kojarzące się z Edmar .solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są wpozadku :

Zostaw opinię o Edmar - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edmar