Opinie o TRENDY STYLE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TRENDY STYLE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TRENDY STYLE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRENDY STYLE w Warszawa

Karol Nowy wpis

To prawda ze jest tam dobra atmosfera ?

kohot Nowy wpis

Na pewno jest szansa u nich na uczciwe zatrudnienie, bo doceniają swoich pracowników, a wypłata jaka jest?

teodora Nowy wpis

a nie wiecie kochani czy teraz jakieś fajnej pracy nie można u nich dostac? bo tak się składa że chce wrócić po ciąży doi zawodu i polecano mi juz wiele razy właśnie TRENDY STYLE, liczę że mi pomożecie rzetelnie i wszystkiego się tutaj na forum dowiem od was co trzeba, z góry dzięki za ogromne wsparcie

barbara Nowy wpis

jeśli jestem kosmetyczką z wykształcenia i oczywiście prócz tego skończyłam wiele różnych kursów to czy mam szasnę żeby dostać się do trendy style? byłam ich klientką kiedyś, bo sama nie mogłąm siebie ogarąć i byłam bardzo zadowolona z usługi, stąd też mój pomysł na nich. Dajcie znać, z góry dziękuję, buziaki

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie TRENDY STYLE? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ktoś kto wie

Witam, muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. W ośrodku szkoleniowym panuje bardzo przyjazna atmosfera. Polecam

Adela

Do roboty kursantki szkolić, a nie na necie siedzisz i kłamstwa wypisujesz, ze to niby jest profesjonalny ośrodek!!!

adela

Do roboty kursantki szkolić a nie ciągle się tłumaczycie ze swojego niedbalstwa!

kasia

Powiem krotko - ODRADZAM!!!!

Sendek

Chciałabym polecić ten ośrodek jako profesjonalną placówkę edukacyjną w zakresie kursów na samodzielnego księgowego. Jestem bardzo zadowolona, gdyż w porównaniu z innymi placówkami szkoleniowymi kurs był niedrogi, otrzmałam dużo materiałów a także własne stanowisko komputerowe. Szkoleniowiec to osoba doświadczona i bardzo komunikatywna a obsługa ośrodka przesympatyczna. Polecam!

Patti

Polecam 4-godzinny kurs makijażu. Fajna sprawa, sporo się dowiedziałąm i nieco przećwiczyłam. W domku będę doskonalić. Jeszcze raz polecam TrendyStyle.

Bezrobotna

Nie wierzcie w gwarantowane oferty pracy, w umawianie na spotkanie z pracodawcą i w pomoc w znalezieniu zatrudnienia aż do skutku po ukończeniu kursu w ośrodku. To wszystko perfekcyjne kłamstwa. Nie otrzymałam żadnej oferty pracy, nie umówiono mnie na żadne spotkanie. Pół roku temu ukończyłam kurs, straciłam pieniądze i pozostaję bez pracy. Takich jak ja "absolwentek kursu" w Trendy Style jest więcej.

OlaG.

Ja także uczestniczyłam w kursie makijażu ale moje odczucia są zupełnie inne. Jestem bardzo zadowolona, bo zajęcia były poprowadzone profesjonalnie. Nie zauważyłam aby czegokolwiek brakowało bo mieliśmy do dyspozycji wszystko, co potrzebne: kosmetyki, podkłady, mleczko do demakijażu, waciki. Ja osobiście naprawdę wiele skorzystałam a pasja, z jaką zajęcia prowadziła wizażystka jest zaraźliwa :) Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim paniom, które chciałyby wyglądać lepiej niż obecnie.

Ela

Uczestniczylam w 4-godzinnym kursie makijazu na ktorym mialam nauczyc sie wykonywania makijazu dziennego, wieczorowego i biznesowego niestety jestem bardzo rozczarowana owszem pokazano nam jak dobrac podklad, uzyc korektora i pudru modelujacego jednak co do uzycia cieni do powiek lub pomadki musialysmy radzic sobie same na miejscu nie bylo mleczka do demakijazu co juz na poczatku wydawalo mi sie dziwne wiec na jednym makijazu sie skonczylo. Pani prowadzaca poganiala nas caly czas mowiac ze nie mamy czasu po czym po 3,5 godzinach powiedziala ze koniec szkolenia i niechetnie odpowiadala na nasze pytania.

Oszukana

OSTRZEGAM, oferty ODZ Trendy Style (dawniej ul. Morcinka 5 teraz ul. Ligonia 20) [usunięte przez administrtora]

Siwa

Popieram mojego przedmówcę. Ja właśnie skończyłam kurs z zakresu księgowości z dodatkowymi zajęciami z kadr, płac i programów komputerowych Płatnik oraz Symfonia. Jestem bardzo zadowolona. Instruktorka bardzo konkretna, dużo ćwiczeń. Dostałam też mnóstwo materiałów. Polecam.

Byłem uczestnikiem kursu z zakresu księgowości od podstaw. Zajęcia prowadzone przez osobę z dużą wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć. Dostaliśmy skrypty szkoleniowe i materiały do notowania już pierwszego dnia. Na zajęciach otrzymywaliśmy jeszcze dodatkowe materiały. Każdy miał do dyspozycji komputer na którym uczyliśmy się Symfonii i Płatnika. Szkoleniowiec zgodziła się na utrzymywanie z nami kontaktu w razie potrzeby jeszcze po szkoleniu więc jestem zadowolony i polecam.

Bogna

Miła Pani...potrafie jeszcze odróżnić masażer do stóp od żółtej plastikowej najzwyklejszej miski w której klientka moczyła nogi! ale może w Waszym Ośrodku jest jak w bajce o Kopciuszku... ( Dynia zamienia się w karocę,a myszy w rumaki ) Ta rozmowa do niczego nie prowadzi...każdy ma prawo do choćby subiektywnej opinii. Dla mnie placówka mało ambitna.Dziekuję

Ośrodek TRENDY STYLE

Pani Bogno, dziękuję za miłe słowa dotyczące kursu makijażu. W ramach wyjaśnienia chciałabym Panią poinformować, że: * nie jesteśmy sklepem i nie mamy obowiązku handlowania kosmetykami. Używamy ich do zajęć; * miska, jak to Pani ujęła to urządzenie nazywane popularnie "Masażerem do stóp", który w istocie może się kojażyć z miską ale nią nie jest. Służy nam do zabiegów pedicure, jest to urządzenie z drenażem i funkcją podgrzewania wody. Urządzenie to stosuje się w salonach. Nasz Ośrodek typowym salonem nie jest, jesteśmy Ośrodkiem Szkoleniowym. Pozdrawiam. [usunięte przez administrtora], wiem że poprzedni wpis jest Pani autorstwa. Czy nie wystarczy już Pani tego dymu, który Pani skutecznie wokół swojej osoby zrobiła? Wie Pani, że większość faktów, które Pani wypisała to czyste bzdury. Może Pani jednak nie wiedzieć, że jestem w stanie dotrzeć do elektronicznego źródła, które potwierdzi że to Pani jest autorką krzywdzących Ośrodek wpisów. O konsekwencje może Pani zapytać zaprzyjaźnionego prawnika.

Bogna

W trendy-style byłam na 4-godz. kursie makijażu w pazdzierniku i dopiero dzis pomyślałam ażeby sprawdzić opinie i porównac z moimi odczuciami. Teraz już jestem 100% przekonana że oferta na gruperze za 50 parę zł jest adekwatna do usługi. Nie mogę powiedzieć; spędziłam miło 4 godziny, pani prowadząca sympatyczna babka przed 30-stką udzieliła nam fachowych wskazówek jak się malować i ubierać było trochę śmiechu i rozmów o życiu. Salka w której odbyły się zajęcia ok ale bez rewelacji.( bardzo kiepskie oświetlenie) Schody zaczęły się gdy chciałam nabyć profesjonalne kosmetyki którymi wykonywałam makijaż. Okazało się ,że mogę zakupić jedynie Make-up firmy Eweline czy cos takiego??? Otrzymałam również kupon zniżkowy na przedłużanie rzęs. P. wizażystka zaprowadziła mnie do piwnicznego pomieszczenia, gdyż chciałam zobaczyć na czym polega taki zabieg. Niestety warunki tam panujące zniechęciły mnie do powtórnego odwiedzenia tego miejsca.Pochodzę ze Starachowic ale nawet tam gabinety są bardziej profesjonalne! ( klientka moczyła nogi w misce, siedząc przy szkolnej ławce.) Dziwne............ Kurs makijażu polecam, a do kierownictwa ośrodka skromna rada : zadbajcie Państwo o swój wizerunek a jeśli macie z tym problem to może skorzystajcie z kursu??

Witam, No coż moge sie wypowiadac tylko na temat kursu na ktorym bylam KSIEGOWOSC Z ELEMENTAMI KADR I PLAC.. A wiec okreslajac to jednym slowem ZENADA.. 1)MATERIALY DYDAKTYCZNE DOSTALISMY po 2tyg -JAK SIE O NIE UPOMNIELISMY 2) nie bylo tak podstawowych rzeczy jak pisaki i kartki aby PANI PROWADZACA mogla normalnie cos napisac 3)kurs prowadzony chaotycznie, nasze materialy to byla zwykla zlepla definicji z internetu!!!! 4) kiedy poprosilismy o zmiane Pani Prowadzacej juz prawie do konca kursu nie zobaczylismy na oczy pracownicy osrodka, ktorej zglosilismy problem 5)ktos pisal o tym ze caly czas pracowal na programie..hmm ciekawe bo my zaczelismy jak sie UPOMNIELISMY O TO. Aby moc pracowac na Platniku musielismy poczekaj jeden weekend bo ups PROGAM NIE DZIALAL itp itd 6) w sumie musze z przykroscia przyznac, ze kompletnie nic sie tam nie nauczylam i stracilam tylko pieniadze i czas!! WSZYSTKIM MYSLACYM LOGICZNIE I NIE CHCACYM ZALOWAC ODRADZAM TO MIEJSCE Podsumowujac. Jesli ktos na prawde chce sie czegos nauczyc i wydac pieniazki na cos czego nie bedzie zalowal to najpierw sprawdzcie opinie na necie a dopiero potem zastanowcie sie nad kupieniem super oferty (ja sie na to nadzialam -oferta z gupera) i zaluje!!

Zostaw merytoryczną opinię o TRENDY STYLE - Warszawa

TRENDY STYLE