Wojas Trade

Opinie o Wojas Trade

celia

Warszawa długa i szeroka to też warunki w sklepach mogą się różnic, ja daaaawno pracowałam w wola parku i nawet dało się zrobić target, a kierownik był bardzo w porządku czego nie mogę powiedzieć o niektórych współpracowniczkach

Kocotka

a ja pracuję w Wojasie ze względu na elastyczny grafik i dobrą kasę :))))

evniaczek
@Kocotka 07.11.2017 15:38
a ja pracuję w Wojasie ze względu na elastyczny grafik i dobrą kasę :))))

ja też, bo jestem studentką 3 roku i z uwagi na fakt, ze plan bardo mi się rozluźnił to mogłam podjąc własnie prace w Wojasie niedaleko domu

Olka Fasolka

Pewna kasa co miesiąc w kieszeni do tego poczucie stabilnosci. Właśnie dlatego pracuję w Wojasie.

Viol.94

Jak dla mnie praca dosyć łatwa, nie przemęczam się. Kasa mogłaby być ciutke lepsza, ale źle nie jest. Z kierowniczką idzie się dogadać. Pozdro

kejt

Mi się tu podoba. Dobrze sie pracuje w milej atmosferze ja nie narzekam. Ostatnio potrzebowalam urlopu sytuacja nagła i nie bylo problemu wystarczylo sie dogadac z kierowniczka. Wszsytko jest tu takie na luzie do dogadania sie

mudni

firma Wojas poszukuje kierowników salonu @kropa dlaczego piszesz, że trudno się do nich dostać?? Ja zamierzam aplikować i mam nadzieję, że przyjmują też facetów

Marini
@mudni 04.05.2016 09:42

Nie jest jakoś trudno się dostać. Wystarczy mieć trochę doświadczenia... Ja jestem kierownikiem w salonie i bardzo sobie chwalę pracę tutaj. Kasa jest dobra, mam zgrany, fajny zespół. Ogólnie Wojas to dobry pracodawca.

k

kasa straszna!!! Spełnisz wszystkie warunki firmy, wyrabiając 120% targetu, będąc wszystkie dni w pracy, a i tak premii nie dostaniesz, ... i takim to sposobem nie wypłacają Ci dodatkowych 400 zł, taka firma , bo tak.... co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Odpowiedzialność materialna za wszystko, rzeczy sznurkami do mebli powiązane, bo nie stać ich na bramki. Porażka.

anick1

Zajrzyj sobie, dziewczyno na stronę money.pl i poczytaj, nic dodać nic ująć, smutna prawda. Pozdrawiam i życzę lepszych ofert pracy:)

Mała

Hej! Czy ktoś mi może napisać, jak się pracuje w WOJASIE w Warszawie? Chciałam zacząć tam pracę, ale przez te straszne opinie z innych miast mam obawy:( Jak a atmosfera, kaska, czy ciężko? czekam:)

Zostaw opinię o Wojas Trade - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade