FLAMINGO S.C.

Jelenia góra

Opinie o FLAMINGO S.C.

chrum
użytkownik zarejestrowany

Na pewno warto kupować @mars, najlepszym na to dowodem jest brak jakiejkolwiek rotacji wśród pracowników. Przecież jak pracownicy są zadowoleni to inaczej wykonują obowiązki a przez to bardziej dbają o jakość usług i towarów. A wypłata w terminie jest?

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z FLAMINGO S.C. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .bardzo dobrą.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..życzliwiw. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w FLAMINGO S.C.:spokój Najbardziej nie podobało mi się w FLAMINGO S.C.:nie normowany czas pracy

Zostaw opinię o FLAMINGO S.C. - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLAMINGO S.C.