Mateusz Nowy wpis

Czy przenieśliscie teraz prace na zdalną?

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Okręgowa Komisja Egzaminacyjna? Czy tak samo jest w Okręgowa Komisja Egzaminacyjna?

anonim Nowy wpis

tacos Nowy wpis

rzeczywiście obecnie cięzko znaleźć jakąś ofertę pracy w okręgowej komisji egzaminacyjnej. Dobre stołki to są w końcu więc nikt nie zrezygnuje z takiego

pracuj

Praca jak kazda mobing, niszczy psychike.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

gmt

Zwykły (usunięte przez administratora) w którym zdanie pracownika w ogóle się nie liczy. Stała presja na pracę w nadgodzinach związana ze złą organizacją pracy i wymyślaniem wręcz dziwnych zadań. Kompletny brak profesjonalizmu w wielu dziedzinach. Nie polecam pracy tam - szkoda zdrowia.

worker

Jeden wielki [usunięte przez moderatora]ze strony [usunięte przez moderatora](wulgaryzmy, krzyk, presja, obmawianie za plecami, donosicielstwo), komunistyczne wręcz zwyczaje pracy. Urlop to nagroda za lizusostwo. Despotyczna[usunięte przez moderatora] Zarobki średnie.

joasia_17

Słowa kojarzące się z Okręgowa Komisja Egzaminacyjna: solidna, profesjonalna, rozwojowa. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo przyjemni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8zł/h Najbardziej podobało mi się w Okręgowa Komisja Egzaminacyjna: stawka i lekka praca

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna