Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Poznań

Opinie o Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

tacos

rzeczywiście obecnie cięzko znaleźć jakąś ofertę pracy w okręgowej komisji egzaminacyjnej. Dobre stołki to są w końcu więc nikt nie zrezygnuje z takiego

pracuj

Praca jak kazda mobing, niszczy psychike.

gmt

Zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym zdanie pracownika w ogóle się nie liczy. Stała presja na pracę w nadgodzinach związana ze złą organizacją pracy i wymyślaniem wręcz dziwnych zadań. Kompletny brak profesjonalizmu w wielu dziedzinach. Nie polecam pracy tam - szkoda zdrowia.

worker

Jeden wielki [usunięte przez moderatora]ze strony [usunięte przez moderatora](wulgaryzmy, krzyk, presja, obmawianie za plecami, donosicielstwo), komunistyczne wręcz zwyczaje pracy. Urlop to nagroda za lizusostwo. Despotyczna[usunięte przez moderatora] Zarobki średnie.

joasia_17

Słowa kojarzące się z Okręgowa Komisja Egzaminacyjna: solidna, profesjonalna, rozwojowa. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo przyjemni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8zł/h Najbardziej podobało mi się w Okręgowa Komisja Egzaminacyjna: stawka i lekka praca

Zostaw opinię o Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okręgowa Komisja Egzaminacyjna