B. P. B. P. s.a
counter
2 41 48 5 1
Sygnał .

Dostałem ofertę od w/w pracodawcy . Początek rozmowy miły - zarobki 4,5 do 5 ,0 tyięcy , po zamianie koron w kantorze . Ale kiedy zaczołem wypytywać o podstawową stawkę godzinową , płacę za nadgodziny , i ilość godzin w miesiącu które trzeba przepracować , skończyła się dyskusja w miłym tonie . Pani lekko zniecierpliwionym głosem , jak mantrę powtarzała że praca jest , i albo się decyduje , albo nie - bo już ma telefon na innej lini . Koledzy trzeba przeczytać poniższe posty i dać jednak wiarę temu co koledzy tam wpisali . Jeżeli podczas rozmowy przez telefon i zapytanie o podstawowe składniki pensji , nie ma odpowiedzi , a są tylko miałkie wykręty i narastające zniecierpliwienie rozmówcy , to należy się zastanowić co tam się dzieje w tej Firmie - bo może trzeba wysłać tam kontrolerów , aby to sprawdzili . Krótkie podsumowanie rozmowy . 1- o której zaczynamy pracy - odpowiedz - tak jak wszędzie 2- o której kończymy - odpowiedż - czasami pracujemy dłużej 3- ile godzin w miesiącu pracujemy średnio - brak odpowiedzi 4- czy jest płacony dodatek delegacyjny - jest 5- ile wynosi. - brak odpowiedzi 6- czy są płacone nadgodziny - czyli 50 i setki - brak odpowiedzi 7-jak wygląda umowa o pracę - umowa jest sporządzona na czeskich warunkach 8- pensja w koronach - trzeba zamienić ją w kantorze na złotówki 9- jak zabezpieczone są warunki hotelowe - jest hotel , po 3 4 osoby 10- zjazdy do domu - nie precyzyjna odpowiedż - bo czasami trzeba zostać w soboty 11- a czy w niedziele się pracuje. - brak odpowiedzi No to tyle .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy B. P. B. P. s.a?

Kamil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

Panowie jak wygląda socjal,jak miejsce mieszkaniowe dla pracowników,jakie ubranie robocze się dostaje ? Za odpowiedź dzięki.

Sygnał .

mlada
@Sygnał .

obok w promus tem sam bajzel

Johan Nowy wpis
 Rekomendacja
@Sygnał .

Potwierdzam wszystko co jest napisane tak to wygląda byłem przeżyłem zwykły pracownik jest tam traktowany gorzej jak pies mógłbym jeszcze wiele napisać ale sami widzicie co ludzie piszą daje do myślenia pozdrawiam i odradzam ta firmę tam potrafią poniżyć człowieka.

Irek

Dla mnie to dobra firma, dobra praca i zarobek ale wiadomo, że nie każdy ma chęci do pracy jedynie do narzekania.,

Janek75 Nowy wpis
Kandydat
@Irek

Co znaczy dobry zarobek ? Mam tam jechać ale tę opinie o tej firmie tobjakas masakra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 223 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w B. P. B. P. s.a? Chętnie zatrudniają?

Botwinnik

Firma rodzinna, nie ma o czym mówić... Poznałem ludzi którzy tam pracują, Ci co na dole super goście, ale góra to same patafiany no może poza głównym, który trzyma wszystko w łapie... Reszta piciotków to (usunięte przez administratora) nie znająca się na niczym, obciążają tylko firmę zarabiając 3-4 razy więcej niż Ci co robią prawdziwą robotę... Żenada

Bibi
@Botwinnik

Pracowałeś jako kto ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 346 dni.

Wiecie czy B. P. B. P. s.a udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Michalina

@botwinnik ale to nie da rady się zatrudnić jak się nie jest z rodziny?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 447 dni.

Ile jest zmian w B. P. B. P. s.a?

Hanna

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale B. P. B. P. przyjmie do pracy na umowę o pracę: Inżyniera ds. elektrycznych, Montera instalacji sanitarnych, Kosztorysanta, Robotnika budowlanego i jeszcze kilku innych pracowników. Wszystko macie tu: http://www.bpbpsa.com.pl/praca Może ktoś z Was ostatnio tam aplikował i powie nam coś konkretnego a propos przebiegu rekrutacji? Zachęcam.

bolek

Gorzej,jak się stamtąd zwolnisz to cię od razu zamkną u czubków.

LOLEK

Myślisz że jestem na ich poziomie?

LOLEK

Tak,chcę.mam tak zryty łeb że muszę pracować w takiej firmie jak ta.pozdrawiam.

bolek

Hcesz sobie zmarnować życie tak jak ja,polecam BPBP.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 548 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

myta

Pracowałem w Tej firmie b.p.b.p Mladá boleslav i ze wszystkimi wpisami się zgadzam w 100% Nie wypowiadam się na temat zakwaterowańia bo to żenada jak się tam przyjmowałem to wszystko pięknie ładnie ale to piękna ściema mówią ze nadgodziny są premie za niedziele dodatkowe 1000 kc + godziny pracy po podpisaniu umowy dostajesz nie robocze ubranie tylko szmaty cieniutkie pewnie kupione za10 zł za komplet buty koszulke spodnie kalesony bluze roboczą ręcznik 1 mydło 1 proszek i to masz na 6 mieśięcy 2 mieśiące pracy wyglądasz jak menel bo wszystko podarte zaczynasz prace nie od 7;00 tylko od 6:00 tego nie licz ze ta godzina się tobie liczy bo masz płacone od 7:00 odbijasz się na czytniku jest kółko na którym są wszyscy pracowńicy i rozdzielają roboty gdzie kto ma przydział mało tego musisz pobrać narzędzia z narzędziowni i co jak będziesz nowy to na pewno nie dostaniesz wszystkiego albo nic pobierasz to co zdołasz wpisujesz do zeszytu to co pobrałeś i twoje imię i nazwisko straćisz płaćisz a na zakładzie skody wszędzie robisz więc jak na chwile stracisz coś z oczu to ukradną na 100% pracują tam też ukraina ruski i cygany pracujesz nie po 10 godz tylko 12g nawet więcej się zdarza co moge jeszcze powiedzieć zaraz na kółku zobaczysz ze tam nie man młodych sporadycznie i na momęt bo nie wytrzymują presji pracowałem tam 2 lata więc wiem co mówie ta się z tobą (usunięte przez administratora) moim zdaniem OBUZ

bum

Świetnie, że oprócz umowy o pracę @henryczek jest szansa na dwuskładnikowe zarobki, a jak dla każdego pracownika dorzucają jeszcze jakieś narzędzia pracy. Ciekawe tylko jest to, że zatrudnienie jest całkiem niezłe, bo ważne że wypłata jest niezła. Dzięki

Rello
@bum

Pojedż to zobaczysz jak ci wstawią że zapomnisz jak się nazywasz jak koledzy ciągle bendą podkładać świnię , a ty ciągle będziesz obrywać i traktować gorzej gu....wna i 350 godz za 3400zł i pokilku latach takiej pracy to tylko nadajesz się do wariatkowa , powodzenia...

Hanna

@bum piszesz, że jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia. Wspomniałeś również o dwuskładnikowym wynagrodzeniu. Czy to oznacza, że do podstawowej pensji pracownik może otrzymać premię? Jak to wygląda w praktyce?

Rello
@Hanna

A jakiesz to wynagrodzenie 23000koron to są pieniądze za to poniżanie i oranie człowiekiem po 350 godz . Kiedyś można było zarobić 1200- 1400euro + 6000koron diety , po 5000 koron na święta lub wczasy pod gruszą i ubezpieczenie w Polskim ZUS . Ale żeby pracownika wyrypać to trzeba Czeskie warunki , wypłata w czeskich koronkach , ubespiczenie nie widomo gdzie lub nigdzie , w razie wypadku to do Polski lub trzymaja człowieka poszkodowanego kilka dni w śmierdzącym hotelu w dodatku w stanie przed zawaleniem ....

Kosmos

W Polse nie byłoby złe gdyby nie bylo trzeba robić na takie osoby jak kierownicy zarządów którzy na niczym poza ściemnianiem sie nie znają, młodzi inz i ludzie fizyczni robią na ich pensje a wiedzy żadnej nie posiadają bez wyjątków kzk1, kzk2, zrw, grm, podobno tez niezłe wały tam jacyś kierownicy robili, a co do Czech najlepiej może nie jest ale gdyby nie ten rygor i pan S to dawno Bpbp już by padło, prezes nie jest zły ale trochę sie pogubił za to dyrektor techniczny jak i w Polsce tak i w Czechach to statyści nie można na nich wogole polegać

riko

Pracowałem tam to wiem są tam świente krowy takie jak ty i są tam płatni podpierdalacz i na was wszystkich trzeba było ostro zapiepszać nawet i w niedzielę . Za to była pochwała w formie zastraszeń i zjebów od hitlerowca pana S jeszcze i szyja potrafi ludzi niszczyć

riko

Nie wiem dlaczego niema tam żadnej kontroli , jak ludzie mieszkają jak są traktowani przez swoich zwiechrzników , zwłaszcza przez panów dyrektorów Ś i L i niektórych kierowników bo to jest istny (usunięte przez administratora) . Poniżają ludzi , mają jak ścierkę .Potrafili nawet trzymać pracownika w hotelu który był po wypadku z złamaniem kilka dni zanim wywieżili do polski , poprostu horor

Otto

Karol, tu nie była mowa o kierownikach budów którzy pracują i maja duża odpowiedzialność tylko o fikcyjnych stanowiskach kierownikach zarządów który w niczymCinie pomogą

Zostaw merytoryczną opinię o B. P. B. P. s.a - Mladá Boleslav

B. P. B. P. s.a