ZDZ

Opinie o ZDZ

poe

czy ten skrót to oznacza wojewódzki zakład doskonalenia zawodowego? przydałaby się pełna nazwa jednak jak się wchodzi na taką stronę tutaj, to tak na przyszłość

Słowa kojarzące się z ZDZ (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam bardzo dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ZDZ: Najbardziej nie podobało mi się w ZDZ:

Zostaw opinię o ZDZ - Trzciel

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZDZ