Solutio-Finanse

Wrocław

Opinie o Solutio-Finanse

tako

praca - duży pozytyw - osobiście moge ich polecić.

Darek

we wrocławiu

loca

Moim zdaniem firma na świetnym poziomie. Atmosfera w pracy przyjemna - dobrze się pracuje. Zarobki też są OK. Warto spróbować.

malutka

a w jakim miescie Pan/i pracowal/a?? cos wiecej moze Pan/i napisac o tej pracy! jakie zarobki, co nalezalo do obowiazkow zatrudnionego i jaka umowa??

Darek

Firma niesłowna, nie dają podstawy, wszsystko dzieje się tam dziwnie spontanicznie, nikt nic nie wie, jest dyrektor ktorego zaraz nie ma ,bo sie zwolnil... balagan nieziemski!. nie polecam

Zostaw opinię o Solutio-Finanse - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solutio-Finanse