Solutio-Finanse

Wrocław

Solutio-Finanse

Opinie o Solutio-Finanse

Robert

Jakie są wasze doświadczenia związane z pracą w Solutio-Finanse? Czy macie dobre zdanie o tym pracodawcy? Jaki rodzaj umowy oferuje? Co sądzicie o wysokości wynagrodzenia? Wasze opinie mogą przydać się innym użytkownikom forum.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Solutio-Finanse? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

tako

praca - duży pozytyw - osobiście moge ich polecić.

Darek

we wrocławiu

loca

Moim zdaniem firma na świetnym poziomie. Atmosfera w pracy przyjemna - dobrze się pracuje. Zarobki też są OK. Warto spróbować.

malutka

a w jakim miescie Pan/i pracowal/a?? cos wiecej moze Pan/i napisac o tej pracy! jakie zarobki, co nalezalo do obowiazkow zatrudnionego i jaka umowa??

Darek

Firma niesłowna, nie dają podstawy, wszsystko dzieje się tam dziwnie spontanicznie, nikt nic nie wie, jest dyrektor ktorego zaraz nie ma ,bo sie zwolnil... balagan nieziemski!. nie polecam

Zostaw opinię o Solutio-Finanse - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solutio-Finanse